Різниця між лікарнею і поліклінікою

Різниця між лікарнею і поліклінікою Одного разу хтось із сатириків вдало пожартував, що витримати лікування в державній лікарні зможе тільки абсолютно здорова людина. Це зауваження в якійсь мірі виправдовує сучасну дійсність. Потрапити на прийом до лікаря сьогодні досить складно, і причина тут полягає не в небажанні фахівця, а в поганому фінансуванні державних установ.

Читати Далі →

Різниця між Дифлюканом і флюкостат

Різниця між Дифлюканом і флюкостат Багато людей, купуючи протигрибковий засіб, дуже часто зазнають серйозних труднощів, не розуміючи, що краще вибрати - Дифлюкан або Флюкостат. Володіючи практично ідентичним дією, обидва ці препарату достатньо сильно різняться в ціні, що вводить в оману лікарів і пацієнтів.

Читати Далі →

Різниця між абсцесом і інфільтратом

Різниця між абсцесом і інфільтратом При пораненнях, хірургічних втручаннях і різних запальних патологіях часто виникають ускладнення. Відбувається занесення інфекції або ж приєднання будь-якого додаткового патологічного процесу. До таких процесів відносяться абсцес і інфільтрат. Незважаючи на зовнішню схожість двох цих патологічних процесів, необхідно чітко уявляти різницю між ними.

Читати Далі →

Різниця між діатезом і алергією

Різниця між діатезом і алергією Кожна матуся дуже любить свою дитину і завжди радіє його досягнень і успіхів. Але коли у малюка "розквітають" щічки і лікар ставить діагноз "діатез", батьки починають бити на сполох. Сьогодні ми спробуємо розібратися в чому ховається причина діатезу і чим він відрізняється від звичайної алергії.

Читати Далі →

Чи буває алергія на кондиціонер?

Чи буває алергія на кондиціонер? Бурхливий розвиток науки і техніки постійно робить наше життя простіше і комфортніше. Чи може хто-небудь уявити свої будні без холодильника або пральної машини? У жарких регіонах сучасні жителі рідко обходяться без кондиціонера, але людей з підвищеною чутливістю тут чатує небезпека: так звана алергія на кондиціонер.

Читати Далі →

Різниця між алкоголіком і п'яницею

Різниця між алкоголіком і п'яницею П'яниця або алкоголік? Хрін редьки не солодший: обидва слова мають пряме відношення до людини, яка не в змозі подолати згубну пристрасть до спиртного. Алкогольна залежність руйнує особистість, приносить страждання близьким і є безумовним соціальним злом. У медицині вона розглядається як важка хвороба, на рівні побутових і сімейних відносин - як різко негативний фактор.

Читати Далі →

Різниця між доктором і лікарем

Різниця між доктором і лікарем Наше життя тісно пов'язана з багатьма галузями науки і, звичайно ж, медицина не є тут винятком. Ми народжуємося в медичній установі, спостерігається в поліклініці, а згодом проходимо медичні огляди і водимо туди своїх дітей. Саме тому у нас часто виникає питання, що в чому різниця між термінами лікар і доктор.

Читати Далі →

Різниця між фельдшером і лікарем

Різниця між фельдшером і лікарем Звертаючись до поліклініки по медичну допомогу, ми зазвичай не замислюємося про кваліфікацію медичного персоналу. Тим часом є велика різниця, хто займається нашим лікуванням - лікар або фельдшер? Давайте розберемося, в чому різниця між двома цими поняттями. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між гастритом і виразкою шлунка

Різниця між гастритом і виразкою шлунка Зазвичай у великих містах люди харчуються на ходу. Такий спосіб життя впливає на роботу шлунка і може стати причиною гастриту або виразки шлунка. Крім того, слизова шлунка і запальні процеси на ній тісно пов'язані зі станом нервової системи. Однак розхожий вислів "Усі хвороби від нервів", дуже поверхово.

Читати Далі →

Різниця між кором та краснухою

Різниця між кором та краснухою Дитячі інфекційні захворювання мають свої особливості, симптоми, перебіг. Діагностувати будь-яке інфекційне захворювання може тільки лікар після огляду дитини та на основі зібраного анамнезу. Тим часом, батькам корисно знати деякі особливості, симптоми і перебіг дитячих захворювань.

Читати Далі →

Різниця між невідкладною допомогою і швидкою допомогою

Різниця між невідкладною допомогою і швидкою допомогою Коли з нами трапляється біда - піднімається температура або хворіє дитина, - ми починаємо шукати різні способи вирішення проблеми. Іноді доводиться навіть набирати номер швидкої допомоги і очікувати відгуку від фахівця. Однак мало хто з нас знає, що на сьогоднішній день відома нам служба швидкої допомоги розділена на два підрозділи: швидка і невідкладна допомога.

Читати Далі →

Різниця між небулайзером і інгалятором

Різниця між небулайзером і інгалятором Серед величезної кількості представлених на сьогоднішньому ринку апаратів інгаляційної терапії споживачі все частіше стикаються не тільки з звичними ингаляторами, але і з небулайзерами. Небулайзер (від латинського nebula - "хмара", "туман") - це апарат, який здатний перетворювати лікарські засоби з рідких станів в аерозольні і вводити їх в організм методом інгаляцій.

Читати Далі →

Різниця між 3d і 4D УЗД

Різниця між 3D і 4D УЗД Вагітність - це найпрекрасніший момент у житті жінки. Кожна панночка розквітає в очікуванні малюка і стає чарівною і неповторною. Але будь-яка майбутня мама завжди турбується за свою майбутню дитину, саме тому вона ретельно виконує всі призначення лікаря і проходить призначені обстеження.

Читати Далі →

Різниця між акушером і гінекологом

Різниця між акушером і гінекологом Існують медичні спеціальності, присвячені явищам, які зачіпають виключно жіночий організм. Розкриємо це питання і з'ясуємо, чим відрізняється акушер від гінеколога. Зміст статті Деякі відомості Порівняння Деякі відомості Перш ніж розглядати названі спеціальності, слід згадати про науках, яким вони відповідають.

Читати Далі →

Різниця між алкоголізмом і пияцтвом

Різниця між алкоголізмом і пияцтвом Алкоголізм і пияцтво - поняття нерівнозначні, хоча і те й інше пов'язане з вживанням спиртного. З'ясуємо, які особливості кожного з явищ і чим відрізняється алкоголізм від пияцтва. Зміст статті Визначення Порівняння Визначення Алкоголізм - захворювання, при якому в людини спостерігається нав'язлива потреба в прийнятті спиртного.

Читати Далі →

Різниця між Амоксиклавом і амоксицилін

Різниця між Амоксиклавом і амоксицилін Наше здоров'я наших руках, саме тому ми намагатися зробити все можливе, щоб якомога швидше вилікувати захворювання. Вирушаючи на прийом до лікаря, ми подумки готуємося до того, що лікар призначить ліки і яке це буде ліки, залежить від самого захворювання. Саме тому ми часто задаємося питанням: "Який з антибіотиків краще, Амоксициллин або Амоксиклав, і в чому між ними різниця?

Читати Далі →

Різниця між ХГЧ і бета-ХГЧ

Різниця між ХГЧ і бета-ХГЧ Практично кожна жінка мріє стати мамою, це прагнення закладено в ній від природи. Але як же визначити на ранніх термінах, вагітна вона чи ні? Для цього існують спеціальні лабораторні дослідження, одним з яких є аналіз крові на ХГЧ (хоріонічний гонадотропін людини). На сьогоднішній день прийнято розрізняти два принципово різних аналізу крові на хоріонічний гонадотропін: ХГЧ і бета-ХГЧ.

Читати Далі →

Різниця між ангіною і тонзилітом

Різниця між ангіною і тонзилітом Осіння пора часто асоціюється у нас з простудними явищами і болями в горлі. Ось чому все більш актуальним стає питання: "Чим відрізняється тонзиліт від ангіни?". Спочатку давайте визначимо обидва ці поняття. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com. ru Визначення Тонзиліт - це запальний процес, який локалізується в одному або декількох лімфоїдних утвореннях глоткового кільця (найчастіше в піднебінних мигдалинах).

Читати Далі →

Різниця між аритмією і тахікардією

Різниця між аритмією і тахікардією Під впливом певних факторів параметри серцебиття можуть в тій чи іншій мірі відхилятися від норми. У таких випадках говорять про появу аритмії або тахікардії. Розглянемо, що мається на увазі під цими назвами, і з'ясуємо, чим відрізняється аритмія від тахікардії. Зміст статті Загальні відомості Порівняння Загальні відомості Серце б'ється в результаті дії електричних імпульсів.

Читати Далі →

Різниця між антибіотиком і антисептиком

Різниця між антибіотиком і антисептиком В медичній практиці для боротьби з небезпечними для організму патогенами застосовуються антибіотики і антисептики. Препарати того і іншого виду мають різний склад і особливості дії. Чим відрізняється антибіотик від антисептика? Спробуємо відповісти на це питання.

Читати Далі →

Різниця між аптекою і аптечним пунктом

Різниця між аптекою і аптечним пунктом Купити ліки громадянин може, відвідавши аптеку або ж аптечний пункт. Що являють собою ці установи? Зміст статті Що таке аптека? Що таке аптечний пункт? Порівняння Таблиця Що таке аптека? Під аптекою прийнято розуміти роздрібну організацію, що займається продажем лікарських препаратів і характеризується наступними ознаками: площа - не менше 90 кв.

Читати Далі →

Різниця між БАД і ліками

Різниця між БАД і ліками Кожна людина в цьому світі хоч раз в житті користувався лікарськими препаратами. Це не дивно, адже у кожного з нас періодично може боліти голова або з'являтися тимчасове нездужання. Крім ліків, ми використовуємо і допоміжні засоби (вітаміни і біологічні добавки) - дані речовини призначені для того, щоб зберегти наш організм в тонусі.

Читати Далі →

Різниця між бандажем і ортезом

Різниця між бандажем і ортезом Бандаж або ортез в деяких випадках може стати вдалою альтернативою не дуже зручною гіпсовій пов'язці. Коли використовуються ці пристосування, як вони діють, і чим відрізняється бандаж від ортеза? Про це розповідається далі. Зміст статті Загальні відомості Порівняння Загальні відомості Вищевказані вироби застосовуються в різних цілях.

Читати Далі →

Різниця між бифидумбактерином і лактобактерином

Різниця між бифидумбактерином і лактобактерином Бифидумбактерин і лактобактерин відносяться до класу пробіотиків - препаратів, які містять висушені культури живих бактерій, які відновлюють мікрофлору кишечника. Біфідумбактерин має як діюча речовина біфідобактерії групи бифидум, лактобактерин ж має як діюча речовина лактобактерії виду plantarum.

Читати Далі →

Різниця між короткозорістю і далекозорістю

Різниця між короткозорістю і далекозорістю У людей, які звернулися за допомогою до офтальмолога, нерідко виявляється короткозорість або далекозорість. Кожна з цих патологій характеризується вираженими в різному ступені порушеннями зору. Розглянемо питання детальніше і з'ясуємо, чим відрізняється короткозорість від далекозорості.

Читати Далі →

Різниця між бородавкою і папилломой

Різниця між бородавкою і папилломой Будь-які сторонні освіти на шкірі малоприємні. Вони можуть сильно заважати, а іноді і є дуже небезпечними з позиції онкології. У зв'язку з цим у обивателя виникає багато питань. Наприклад, чим відрізняється бородавка від папіломи, як вони виглядають, тягнуть чи за собою якусь загрозу?

Читати Далі →

Різниця між бронхітом і кашлем

Різниця між бронхітом і кашлем Бронхіт - це хвороба, при якій людина може сильно кашляти. Однак кашель виникає і зовсім з інших причин. Щоб далі діяти правильно, необхідно знати, чим відрізняється бронхіт від кашлю, не пов'язаного з цим серйозним захворюванням. Зміст статті Визначення Порівняння Визначення Бронхіт - запалення, що виникає в складових дихальної системи - бронхах.

Читати Далі →

Різниця між бронхітом і запалення легенів

Різниця між бронхітом і запалення легенів Хвороба завжди наздоганяє нас невчасно. Робота, сім'я, домашні клопоти та інші насущні проблеми часто не дозволяють нам приділяти належної уваги своєму організму. Буває, що ми не звертаємо уваги на кашель, осиплість голосу або почервоніле горло, а коли, нарешті, наважуємося звернутися до лікаря, хвороба часто вже приймає серйозне перебіг і лікар може запідозрити бронхіт або пневмонію.

Читати Далі →

Різниця між Цефазоліном і Цефтриаксоном

Різниця між Цефазоліном і Цефтриаксоном Цефалоспорини відносяться до одного з найбільш великих класів антибіотиків, тут є препарати різних поколінь. Сьогодні ми спробуємо визначити, в чому різниця між двома представниками цього класу: Цефазоліном і Цефтриаксоном. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між диклофенак і Вольтареном

Різниця між диклофенак і Вольтареном Біль - це основна ознака багатьох хронічних і системних захворювань, саме тому боротьба з больовим синдромом часто стає долею лікарів-дерматологів, неврологів і терапевтів . Для усунення цієї проблеми найбільш оптимальними засобами є нестероїдні протизапальні засоби, вони мають аналгетичну, жарознижувальну і протизапальну дію.

Читати Далі →

Різниця між дезінфекцією і стерилізацією

Різниця між дезінфекцією і стерилізацією Призначення дезінфекції та стерилізації полягає у знищенні шкідливих мікроорганізмів. Це потрібно як в медичній сфері, так і в побуті або, наприклад, в манікюрних салонах. В чому полягає суть кожної процедури, і чим відрізняється дезінфекція від стерилізації? Спробуємо в цьому розібратися.

Читати Далі →

Різниця між ДМС та ОМС

Різниця між ДМС та ОМС Звертаючись до поліклініки за допомогою або за консультацією, ми часто буваємо здивовані, якщо за ті чи інші послуги нам доводиться платити. Причина тут в тому, що існує два види медичних полісів, і кожен з них призначений для отримання певного виду послуг (ОМС і ДМС). Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між Дюфастоном і Утрожестаном

Різниця між Дюфастоном і Утрожестаном Лікарі знають, що в період вагітності часто виникає безліч ускладнень, тому, як тільки настає загроза переривання вагітності, вони призначають різні препарати. До них відносяться Утрожестан і Дюфастон - найчастіше вони застосовуються при загрозі переривання вагітності.

Читати Далі →

Різниця між ендометріозом і ендометритом

Різниця між ендометріозом і ендометритом Кожна жінка унікальна по-своєму, але всі вони приходять до єдиної думки, коли справа стосується особистого жіночого здоров'я. Для того щоб бути щасливою, коханою і бажаною, панянка обов'язково повинна бути здоровою. А жіночий організм - це складна система, яка вимагає уважного ставлення до себе.

Читати Далі →

Різниця між ерозією і виразкою

Різниця між ерозією і виразкою У шлунку з деяких причин можуть виникати різні пошкодження. В одних випадках вони є незначними, в інших - дуже небезпечними. Розглянемо два види серйозних дефектів, а точніше, з'ясуємо, чим відрізняється ерозія від виразки. Зміст статті Визначення Порівняння Визначення Ерозія шлунка - патологія, що вражає слизову оболонку відповідного органу.

Читати Далі →

Чим відрізняється Ергоферон від Анаферона?

Чим відрізняється Ергоферон від Анаферона? Багато пацієнтів задають дуже правомірне питання: "Чим відрізняється Анаферон від Ергоферона?" Адже обидва препарати схожі за складом і відносяться до однієї лікарської групи. Щоб точно відповісти на нього, слід детально розглянути кожен засіб. Зміст статті Анаферон Ергоферон Схожі властивості Чим відрізняються препарати?

Читати Далі →

Різниця між "Фесталь" і "панкреатин"

Різниця між "Фесталь" і "панкреатин" "Фестал" і "панкреатин" відносяться до категорії засобів, здатних налагодити травлення. Медикаменти об'єднує однакове діюча речовина. Але є між ними і різниця. Зміст статті Загальні відомості Порівняння Загальні відомості Процес травлення пов'язаний з дією ферментів.

Читати Далі →

Різниця між фарингіт і тонзиліт

Різниця між фарингіт і тонзиліт Біль в горлі нерідко свідчить про розвиток фарингіту або тонзиліту. Ці патології найчастіше викликаються бактеріями і вірусами, які надходять ззовні або з чинного в організмі вогнища інфекції. Щоб з'ясувати, з яким з захворювань доводиться мати справу, необхідно знати, чим відрізняється фарингіт від тонзиліту.

Читати Далі →

Різниця між флемоксин і амоксицилін

Різниця між флемоксин і амоксицилін Коли лікар призначає антибіотики, слід уважно поставитися до його рекомендацій, адже від цього можуть залежати здоров'я і життя пацієнта. Сьогодні ми спробуємо розібратися, чим один антибіотик відрізняється від іншого, на прикладі флемоксин і Амоксициліну. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між Флемоксин Солютаб і Флемоклав Солютаб

Різниця між Флемоксин Солютаб і Флемоклав Солютаб Кожна зима зустрічає жителів Європи сплеском респіраторних інфекцій, і це зовсім не дивно. Катання на санках і на лижах, ігри на свіжому повітрі - все це звичайно сприяє зміцненню здоров'я, але аж ніяк не виключає розвиток інфекційних вірусних захворювань в результаті загального переохолодження організму.

Читати Далі →