Різниця між Амоксиклавом і амоксицилін

Різниця між Амоксиклавом і амоксицилін

Наше здоров'я наших руках, саме тому ми намагатися зробити все можливе, щоб якомога швидше вилікувати захворювання. Вирушаючи на прийом до лікаря, ми подумки готуємося до того, що лікар призначить ліки і яке це буде ліки, залежить від самого захворювання. Саме тому ми часто задаємося питанням: "Який з антибіотиків краще, Амоксициллин або Амоксиклав, і в чому між ними різниця?".

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Амоксиклав - антибіотик, який застосовується в клінічній практиці вже близько тридцяти років. Це комбінований препарат, він відноситься до розряду напівсинтетичних пеніцилінів. До складу амоксиклаву входить амоксицилін і клавуланова кислота. Амоксицилін має бактерицидну дію, пригнічуючи бактеріальні стінки, а клавуланова кислота разом з ним утворює стабільний комплекс, в результаті чого запобігається зниження його ферментативний гідратації і забезпечується гарантоване антибактеріальну дію. Бактерицидну дію препарату охоплює широкий спектр бактерій, в тому числі грам позитивних та грам.

Амоксицилін - це протимікробний препарат з групи напівсинтетичних пеніцилінів, він має бактерицидну дію відносно грампозитивних мікроорганізмів.Препарат добре всмоктується при пероральному прийомі і проникає в рідини організму. Максимальна концентрація амоксициліну в крові досягається через 2 години після прийому, потім швидко знижується. Препарат використовується для лікування інфекцій верхніх і нижніх дихальних шляхів, нирок і сечовивідних шляхів, гінекологічних інфекцій, а також захворювань шкіри та інших тканин.

до змісту ↑

Порівняння

Різниця цих препаратів полягає в наявності клавулановоїкислоти, яка значно розширює спектр дії основної речовини. Амоксицилін є похідним речовиною ампіциліну, він має бактерицидну дію за рахунок впливу на клітинну оболонку бактерії. Очевидним недоліком цього препарату є його повна беззахисність перед виробленням лактамази, саме цю проблему вирішує додана до амоксициліну клавулановая кислота. В даний час препарат рідко використовується для лікування стафілококових інфекцій, оскільки у збудників формується резистентність до препарату.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Амоксиклав - це напівсинтетичний комбінований препарат, складається з Амоксициліну і клавуланової кислоти. Амоксціллін - це напівсинтетичний антибіотик (діюча речовина Амоксициллин).
  2. Амоксиклав володіє більш широким спектром дії за рахунок клавулановоїкислоти. Амоксицилін використовується для лікування стрептококових інфекцій, але він не активний відносно стафілококів.
  3. Амоксиклав коштує дорожче, амоксицилін - на порядки дешевше.