Різниця між бифидумбактерином і лактобактерином

Різниця між бифидумбактерином і лактобактерином

Бифидумбактерин і лактобактерин відносяться до класу пробіотиків - препаратів, які містять висушені культури живих бактерій, які відновлюють мікрофлору кишечника. Біфідумбактерин має як діюча речовина біфідобактерії групи бифидум, лактобактерин ж має як діюча речовина лактобактерії виду plantarum. Біфідо-і лактобактерії мають приблизно однакові властивості, вони підсилюють всмоктування солей кальцію і допомагають засвоєнню вітаміну D. Дія цих двох препаратів майже однаково, і сьогодні ми спробуємо зрозуміти, в чому між ними різниця.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Бифидумбактерин здатний регулювати численні функції організму. В процесі своєї життєдіяльності бактерії допомагають встановити нормальний баланс в кишечнику, перешкоджають розмноженню патогенних і гнильних бактерій, а також газообразующих бактерій в кишечнику. Маленьким дітям частіше призначається бифидумбактерин, оскільки у новонароджених в кишечнику переважають в основному біфідобактерії.

Бифидумбактерин

Лактобактерин містить в собі групу корисних мікроорганізмів, які беруть участь в нормальній життєдіяльності організму.Зокрема, вони відповідають за своєчасне спорожнення кишечника, а також оберігають людину від закрепів і алергічних реакцій.

Лактобактерин до змісту ↑

Порівняння

Бифидумбактерин становить найбільш значну частину бактерійних препаратів. Він являє собою лікарські засоби, які містять діючу речовину певні мікроорганізми мікрофлори здорової людини. Препарат випускається у флаконах, в ампулах, в таблетках і в порошках. В аптеках зустрічається Бифидумбактерин-форте, який використовується в якості комплексного препарату. Біфідумбактерин в свічках найчастіше застосовується при лікуванні дисфункцій кишечника з ураженням його дистальнихвідділів, а також в гінекологічній практиці.

Лактобактерин є основним представником нормальної мікрофлори кишечника здорової людини нарівні з біфідобактеріями. Препарат виробляється на основі лактобактерії виду plantarum, яка надає антагоністичну дію відносно патогенних і умовно патогенних мікробів. Застосовується при порушенні мікрофлори кишечника. Показанням для застосування цього препарату може бути сенільний кольпіт, неспецифічний бактеріальний кольпіт, курси тривалого лікування антибіотиками. Обидва ці препарати часто використовуються для лікування дисбактеріозу.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Бифидумбактерин і лактобактерин в нашому організмі знаходяться в співвідношенні 1: 100. Порушення цього балансу називається дисбактеріозом.
  2. Бифидумбактерин відповідає за нейтралізацію хвороботворних і гнильних бактерій. Лактобактерин перетворює вуглеводи в молочну кислоту, тим самим зупиняючи ріст грибів і хвороботворних бактерій.