Різниця між диклофенак і Вольтареном

Різниця між диклофенак і Вольтареном

Біль - це основна ознака багатьох хронічних і системних захворювань, саме тому боротьба з больовим синдромом часто стає долею лікарів-дерматологів, неврологів і терапевтів . Для усунення цієї проблеми найбільш оптимальними засобами є нестероїдні протизапальні засоби, вони мають аналгетичну, жарознижувальну і протизапальну дію. Лікарі часто призначають Вольтер або Диклофенак при лікуванні хронічного болю, і сьогодні ми спробуємо розібратися, в чому різниця між двома цими препаратами.

Зміст статті

  • Визначення
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Диклофенак - це нестероїдний протизапальний засіб, діюча речовина - диклофенак. Даний ненаркотичний знеболюючий препарат використовується для зовнішнього і внутрішнього застосування при хворобах суглобів, остеохондрозі і при різних больових синдромах. Випускається в таблетках, покритих кишковорозчинною оболонкою, в ампулах, а також у вигляді гелів та мазей. Диклофенак - це міжнародна назва препарату.

Диклофенак

Вольтарен (активна речовина - диклофенак) має сильну аналгетичну, протизапальну та жарознижувальну дію. Препарат має основні властивості диклофенаку, застосовується для лікування остеохондрозу, суглобових і м'язових болів.Вольтарен-емульгель використовується для лікування болю в суглобах, однак він не годиться для тривалого застосування.

Вольтарен

Особливої ​​різниці між цими препаратами немає, за винятком країни-виробника і ціни.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Диклофенак - це вітчизняний препарат, Вольтарен - імпортний аналог.
  2. Диклофенак - міжнародне патентований назву, Вольтарен - торгова назва.
  3. Диклофенак коштує дешевше, Вольтарен - на порядок дорожче.