Різниця між Дифлюканом і флюкостат

Різниця між Дифлюканом і флюкостат

Багато людей, купуючи протигрибковий засіб, дуже часто зазнають серйозних труднощів, не розуміючи, що краще вибрати - Дифлюкан або Флюкостат. Володіючи практично ідентичним дією, обидва ці препарату достатньо сильно різняться в ціні, що вводить в оману лікарів і пацієнтів. Сьогодні ми розглянемо, в чому різниця між двома цими препаратами і який з них краще купувати.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Дифлюкан - це протигрибковий засіб (діюча речовина - флуконазол), випускається у вигляді капсули, якій достатньо на повний курс лікування. Проводиться він за кордоном, у Франції і США.

Дифлюкан

Флюкостат - це аналог Дифлюкана, тільки вітчизняного виробництва. Як і інші протигрибкові препарати, він створений на основі флуконазолу і має практично ідентичні основні компоненти. Однак в його склад входять деякі добавки, яких немає в Дифлюканом.

Флюкостат до змісту ↑

Порівняння

Дуже часто люди намагаються купувати дорогий імпортний препарат, мотивуючи це тим, що імпортні компанії більш сумлінно ставляться до виготовлення лікарських засобів. Однак більшість вітчизняних лікарів вибирають саме Флюкостат.Адже при невисокій ціні він дає практично такий же ефект, що і у Дифлюкана. Він з'явився на фармацевтичному ринку в кінці минулого століття і досить ефективно використовується донині. Дифлюкан був випущений набагато раніше Флюкостат. Це оригінальний засіб, тому варто воно набагато дорожче. Свого часу він пройшов досить серйозні клінічні випробування, а тому визнаний досить ефективним і безпечним засобом.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Дифлюкан - імпортний препарат, Флюкостат - вітчизняний.
  2. Дифлюкан - це оригінальний препарат (діюча речовина - флуконазол), Флюкостат - дженерик Дифлюкана (діюча речовина - флуконазол).
  3. В Дифлюканом відсутні деякі компоненти, які є в флюкостат.