Різниця між Дюфастоном і Утрожестаном

Різниця між Дюфастоном і Утрожестаном

Лікарі знають, що в період вагітності часто виникає безліч ускладнень, тому, як тільки настає загроза переривання вагітності, вони призначають різні препарати. До них відносяться Утрожестан і Дюфастон - найчастіше вони застосовуються при загрозі переривання вагітності. Обидва препарати містять гормон прогестерон, який сприяє успішному виношування плоду і підтримує в організмі жінки важливі біологічні процеси. Вплив прогестерону на організм жінки, перш за все, спрямована на створення гормонального балансу.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Дюфастон - це гормональний препарат з розряду гестагенів (жіночих гормонів), який по своїй молекулярній структурі близький до натурального прогестерону. Він легко всмоктується при прийомі всередину і, на відміну від гормону естрогену, не є похідним чоловічого гормону тестостерону. Він не викликає ніяких жіночих ознак у плода чоловічої статі.

Дюфастон

Утрожестан вважається єдиним в світі прогестероном, який проводиться на основі рослинної сировини. Препарат випускається у вигляді капсул і свічок.

Утрожестан до змісту ↑

Порівняння

Дюфастон і Утрожестан відносяться до препаратів прогестерону, вони покликані заповнювати недолік цього гормону в організмі жінки, адже вже давно доведено, що його нестача призводить до безпліддя або частим викиднів.Утрожестан складається з мікронізованого натурального прогестерону і має ту ж хімічну формулу, що і натуральний прогестерон. Дюфастон, в свою чергу належить до синтетичних аналогам гормону, однак він практично не має побічних дій, на відміну від натурального Утрожестана.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Дюфастон - це прогестерон синтетичного виробництва, Утрожестан - це натуральний аналог прогестерону.