Acer Predator 8. Ігрова консоль або планшет?

Acer Predator 8. Ігрова консоль або планшет? Деякі любителі мобільних ігор не хочуть витрачати кошти на портативну консоль, вважаючи, що задоволення не варто зайвої пари сотень баксів. Однак мучитися на смартфоні - теж не вихід. Для всіх любителів скоротати час за захоплюючою грою компанія Acer випустила свій новий планшет Acer Predator 8.

Читати Далі →

Бюджетний, але продуктивний dell Inspiron 3541

Бюджетний, але продуктивний Dell Inspiron 3541 Ноутбуки Dell завжди виділяються своїм значним дизайном і хорошою компонуванням. Однак ціна пристроїв під цією маркою часто перевищує вартість конкурентів. За високу якість доводиться платити. Сьогодні до нас на тест потрапив бюджетний ноутбук Dell Inspiron 3541 з 15, 6-дюймовим дисплеєм і гібридним чіпом AMD A6-6310.

Читати Далі →

Як змінити формат текстового документа?

Як змінити формат текстового документа? В інформаційному світі налічується більше десятка різних текстових форматів. Для роботи з текстовими файлами велика частина користувачів комп'ютерів застосовує пакет програм Microsoft Office. Великий функціонал, зручність редагування практично всіх відомих форматів і постійні оновлення дозволили Microsoft Word стати найпопулярнішим редактором документів.

Читати Далі →

Як поміняти формат відео?

Як поміняти формат відео? Багато користувачів мобільних пристроїв стикаються з проблемою зміни формату відеофайлу. Всьому виною те, що в Мережі відеоролики в основному поширюються в форматі FLV, який, на жаль, не підтримується більшістю мобільних пристроїв. Причому більша частина користувачів передбачає, що зміна розширення відеофайлу призведе до зміни його формату.

Читати Далі →

Як порівняти два документи word?

Як порівняти два документи Word? В ряді випадків у користувача програми Microsoft Word виникає потреба в тому, щоб порівняти два тексти на предмет збігів. Це можна зробити різними способами. Як порівняти два документи Word швидше за все? Найдоступніші варіанти вирішення даного завдання: Зміст статті Засоби порівняння документів в Word Зовнішні засоби порівняння документів Залучення онлайнових сервісів Розглянемо обидва варіанти докладніше.

Читати Далі →

Як дізнатися, яка у мене материнська плата?

Як дізнатися, яка у мене материнська плата? А воно вам треба взагалі? Віримо, що треба: в разі якихось неполадок в системі знати, з чого ця система складається, вкрай бажано, як мінімум, для виразної відповіді фахівця. Як дізнатися, яка у мене материнська плата? Як правило, від самого користувача потрібно дізнатися лише назва конкретної моделі, а технічні характеристики в міру необхідності перерахує Google.

Читати Далі →

Як подивитися історію на комп'ютері?

Як подивитися історію на комп'ютері? З давніх-давен люди спостерігали один за одним. Зараз з появою комп'ютерів стежити за людиною стало набагато простіше, а отримавши доступ до ПК користувача, можна і зовсім дізнатися, чим він займається в Мережі, які програми запускає, що відкриває і т. Д. Як подивитися історію на комп'ютері?

Читати Далі →

Як змінити iP-адреса комп'ютера?

Як змінити IP-адресу комп'ютера? Найчастіше цікавляться, як змінити IP-адресу комп'ютера, ті, хто сподівається залишитися в глобальній мережі анонімом або не хоче видавати своє реальне місце розташування. Від ФСБ цей метод не приховає, а ось відвідати заблоковані Роскомнадзором сайти допоможе, так само як і непомітно підглянути досягнення конкурентів.

Читати Далі →

Як почистити диск c?

Як почистити диск C? З часом системний диск з операційною системою Windows засмічується. На ньому залишається все менше і менше місця. Для нормальної роботи Windows потрібно на диску С як мінімум 5-6 Гб пам'яті. Що ж робити, якщо пам'ять на диску С продовжує зменшуватися? Як почистити диск C? Безсумнівно, в зменшенні місця на системному диску винен сам користувач.

Читати Далі →

Як очистити кеш на комп'ютері?

Як очистити кеш на комп'ютері? Практично кожна програма на Windows використовує кеш для тимчасового зберігання інформації. По суті, доступ до інформації, що міститься в кеші, здійснюється швидше, ніж до інформації, яка міститься на вінчестері. У зв'язку з цим всі браузери і багато утиліти, які працюють з великими обсягами інформації, використовують кеш в повсякденній роботі.

Читати Далі →

Як створити образ диска?

Як створити образ диска? Багато користувачів інтернету напевно стикалися з файлами в форматі. iso. Даний формат створений для зберігання копії оптичного диска. Інакше кажучи, образ диска ISO - це звичайна копія диска, яка в майбутньому може бути віртуалізувати на комп'ютері або записана на будь-який інший чистий диск.

Читати Далі →

Як відформатувати диск c?

Як відформатувати диск C? Як правило, диском С називають розділ накопичувача, на який встановлена ​​операційна система. Зазвичай йому дійсно присвоєна дана буква, але це ні в якому разі не є правилом. Форматування логічних дисків (розділів), флешок, карт пам'яті засобами Windows ніяких труднощів не складає, якщо тільки мова не йде про те, як відформатувати диск C - диск системний.

Читати Далі →

Як потрапити в автозавантаження?

Як потрапити в автозавантаження? Багато програм в операційній системі Windows завантажуються автоматично відразу після запуску ОС - разом з Робочим столом. Іноді у користувача виникає необхідність в тому, щоб вручну налаштувати автозавантаження додатків. Як це зробити? Як потрапити в "автозавантаження" Windows з тим, щоб відредагувати перелік програм, що запускаються автоматично?

Читати Далі →

Як видалити програму з комп'ютера?

Як видалити програму з комп'ютера? Більшість новачків в світі комп'ютера ліквідують програми наступним чином: відкривають папку Program Files і видаляють папку з програмою. По суті, все правильно, папка зникла, звільнивши місце на диску С. Але таким способом видаляти програми можна, так як від Деінсталювати софтина залишаються записи в реєстрі і приховані папки в інших місцях на диску С.

Читати Далі →

Як відсканувати документ?

Як відсканувати документ? Скан документа може знадобитися для пересилання його за допомогою електронної пошти або зберігання в електронному вигляді. Фактично це чітка фотографія в масштабі 1: 1. Як відсканувати документ для подальшого його перегляду і редагування на комп'ютері? Нам знадобиться сканер, ПК з встановленим програмним забезпеченням розпізнавання сканування і власне сам документ.

Читати Далі →

Як встановити пароль на комп'ютер?

Як встановити пароль на комп'ютер? Люди здавна використовують для захисту своїх особистих даних різні хитрощі. Замки, сейфи з паролями, банківські комірки і, звичайно, мережеві сховища дозволяють зберігати всю потрібну інформацію далеко від чужих очей. Але і комп'ютер може багато розповісти про взаємодіючому з ним людині.

Читати Далі →

Як налаштувати звук на комп'ютері?

Як налаштувати звук на комп'ютері? Користувачі комп'ютерів нерідко стикаються з проблемами, пов'язаними зі звуком. Раптово зниклий звук призводить в ступор навіть досвідчених користувачів. Щоб позбутися від виниклих звукових проблем на ПК, не обов'язково бути комп'ютерним майстром. Дана стаття допоможе вам розібратися в тому, як налаштувати звук в комп'ютері, і дасть відповіді на більшість ваших питань.

Читати Далі →

Як відключити автоматичне перемикання мови?

Як відключити автоматичне перемикання мови? Поєднання клавіш Alt + Shift (або Ctrl + Shift) - перше, що запам'ятовує користувач Windows. Воно відповідає за зміну мови введення (в більшості випадків - з рідної мови на міжнародний англійська). Іноді про поточну мову ми забуваємо, тому в набираються текстах "йцукен" перетворюється в "qwerty".

Читати Далі →

Як розблокувати планшет?

Як розблокувати планшет? У багатьох користувачів планшетів на Android виникає проблема з розблокуванням планшета. Забувши графічний код планшета, власники пристрою в паніці починають шукати вирішення питання і нерідко перетворюють свій пристрій в "цегла". Розблокування планшета не є гарантійним випадком, через що при зверненні в сервіс-центр вам доведеться заплатити певну суму за розблокування.

Читати Далі →

Як в excel побудувати графік?

Як в Excel побудувати графік? Великі обсяги чисельних даних, які потрібно аналізувати і обробляти, часто набагато зручніше представляти в графічному вигляді. Популярний додаток для створення і редагування електронних таблиць Excel корпорації Microsoft має величезний набір функцій, призначених для цих цілей.

Читати Далі →

Як зайти в реєстр windows 7?

Як зайти в реєстр Windows 7? Багатьом користувачам в ході роботи з Windows доводиться вносити зміни в реєстр. Частина користувачів ПК вважає внесення змін до реєстру долею адміністраторів. Безсумнівно, реєстр - це найважливіша складова операційки, і поводитися з ним треба обережно. Будь-яке довільне зміна будь-якого параметра може привести до збою в системі і втраті важливих даних на диску.

Читати Далі →

Як автоматично оновити драйвера?

Як автоматично оновити драйвера? Компанія Microsoft постійно нагадує користувачам Windows про необхідність регулярного оновлення драйверів до апаратних частин комп'ютера. Виправлення недоробок і багів, а також оптимізація роботи програмного коду драйверів ведуть лише до поліпшення функціонування компонента ПК і позитивно позначаються на стабільності всієї операційної системи.

Читати Далі →

Як наблизити фото в фотошопі?

Як наблизити фото в фотошопі? Програма "Фотошоп" включає величезну кількість інструментів для редагування картинок. Але іноді дизайнеру потрібно здійснити дуже проста дія - наблизити зображення. Яким чином це можна зробити? Як наблизити фото в фотошопі? Під наближенням картинки в будь-якому графічному редакторі слід розуміти: збільшення масштабу редагування зображення; розтягнення картинки до потрібного розміру.

Читати Далі →

Як зателефонувати з комп'ютера на телефон безкоштовно?

Як зателефонувати з комп'ютера на телефон безкоштовно? Незважаючи на те що з кожним роком стільниковий і мобільний зв'язок стають дешевшими, проблема дорогих дзвінків в зарубіжні країни все ще не вирішена. Якщо на території однієї держави оператор стільникового зв'язку надає послуги із здійснення безлімітних безкоштовних дзвінків, то за звичайний голосовий дзвінок в іншу країну все той же оператор бере втридорога, компенсуючи тим самим "безлімітний і безкоштовність" дзвінків всередині держави.

Читати Далі →

Як поміняти пароль на комп'ютері?

Як поміняти пароль на комп'ютері? З моменту появи персональних комп'ютерів у користувачів виникла складна проблема. Інформація, що зберігається всередині PC, вимагала захисту від несанкціонованого доступу. Втім, компанія Microsoft досить швидко розібралася з даним питанням, дозволивши користувачам операційних систем встановлювати паролі на обліковий запис.

Читати Далі →

Як зарядити ноутбук в машині?

Як зарядити ноутбук в машині? Виробники нового покоління ноутбуків з кожним роком покращують "залізну" складову мобільних комп'ютерів, енергоефективність процесорів і ємність вбудованих акумуляторних батарей. Тонким корпусом в 1, 5 сантиметра, продуктивністю настільного комп'ютера, 10-15 годинами роботи без підзарядки - потенційного покупця вже нічим цим не здивувати.

Читати Далі →

Як вибрати hDMI-кабель

Як вибрати HDMI-кабель Відео високої чіткості пред'явило нові вимоги не тільки до безпосередньо апаратурі, а й до її інтерфейсів підключення. Настала ера HDMI, про завершення якої поки оголошено не було. Вибору практично немає: майже вся медіа-електроніка забезпечена цими інтерфейсами. Але відтінки холівара в темі все ж з'являються, коли мова заходить про те, як вибрати HDMI-кабель.

Читати Далі →

Як вибрати мережевий фільтр

Як вибрати мережевий фільтр У наш час легко сплутати один пристрій з іншим. Більшість людей не бачать різниці між двома типами популярних девайсів: мережевими фільтрами і звичайними разветвителями-подовжувачі. Причому в оману покупців вводять самі магазини, так як під виглядом мережевих фільтрів продають їм звичайні подовжувачі з плавкими запобіжниками.

Читати Далі →

Як вибрати веб-камеру

Як вибрати веб-камеру Епоха голосового зв'язку йде в минуле, поступаючись місцем відеозв'язку. Зараз вже нікого не здивуєш мобільником з 3G-зв'язком або ноутбуком з вбудованою камерою. А всього лише 10 років тому це було такою ж рідкістю, як і амурські тигри в тайзі. З кожним днем ​​кількість користувачів скайпу, GTalk і інших сервісів відеозв'язку зростає.

Читати Далі →

Як вибрати wi-Fi-адаптер для ПК

Як вибрати Wi-Fi-адаптер для ПК В наш час вже не знайти мобільний пристрій без модуля Wi-Fi. Практично у всі планшети і смартфони вбудований Wi-Fi-чіп, що дозволяє здійснювати бездротовий зв'язок з іншими пристроями. Але єдиним класом техніки, який все ще не комплектується даними чипами, є настільні персональні комп'ютери.

Читати Далі →

Як очистити кеш браузера

Як очистити кеш браузера При перегляді сторінок сайтів в інтернеті в вашому браузері автоматично зберігаються файли для більш швидкого відкриття цих же сторінок в подальшому. Це можуть бути як зображення, так і частини відеороликів. Крім них, в певну папку браузера зберігаються скрипти, html-файли, файли css і багато іншого.

Читати Далі →

Як очистити кеш в Опері?

Як очистити кеш в Опері? Будь-яка програма в Windows, що працює з файлами, має на системному диску простір під тимчасові файли. Кеш браузера - це файли, відкриті браузером при відвідуванні сторінок. У кеші зберігаються як копії сторінок, так і мультимедійні дані (картинки, відеоролики). Але з часом кеш браузера розростається до "непристойних" розмірів, внаслідок чого тимчасові файли браузера потрібно регулярно очищати.

Читати Далі →

Як поєднати дві фотографії в Фотошопі

Як поєднати дві фотографії в Фотошопі Одним з найпростіших і в той же час досить ефектних прийомів в Фотошопі є злиття зображень в одній картинці. Причому багато починаючі користувачі цієї знаменитої програми, дивлячись на кінцевий результат такої операції, навіть гадки не мають, як поєднати дві фотографії в Фотошопі, і думають, що мають справу зі складним колажем.

Читати Далі →

Як з'єднати дві фотографії в одну

Як з'єднати дві фотографії в одну Практично кожен початківець "фоторедактор" пробував створювати колажі. Будь-колаж починається з самого простого дії - поєднання двох фотографій в одну. Причому професіонал може зробити це за пару хвилин, а звичайному користувачеві доведеться витратити на створення колажу кілька годин дорогоцінного часу.

Читати Далі →

Як стиснути фото в Фотошопі?

Як стиснути фото в Фотошопі? В наш цифровий вік фотографія стала буденною справою, а не складним заняттям, яким вона була ще 25 років тому. Мобільники, планшети, дешеві "мильниці" до межі автоматизували цей непростий процес. Тому не дивно, що сьогодні у середньостатистичного користувача комп'ютера є десятки, сотні, а то й тисячі власних цифрових знімків, що зберігаються на різноманітних носіях інформації.

Читати Далі →

Як стиснути відео

Як стиснути відео Не секрет, що домашнє відео, зняте на камеру в форматах MOV, завжди займає більший обсяг, ніж відеоролики інших форматів. Будь-яка відеотека рано чи пізно починає "з'їдати" на диску комп'ютера занадто багато місця. Видаляти накопичилися файли не піднімається рука. Що ж робити в цьому випадку?

Читати Далі →

Як підключити комп'ютер до телевізора через hDMI?

Як підключити комп'ютер до телевізора через HDMI? Більшість сучасних ЖК-телевізорів оснащуються різними інтерфейсами для підключення інших пристроїв. Інтерфейс HDMI є практично на кожній ЖК-панелі. Завдяки HDMI-роз'єму до телевізора можна підключити DVD-плеєр, ресивер супутникової антени, комп'ютер і різні мобільні пристрої, наприклад, планшет, смартфон або міні-комп'ютер.

Читати Далі →

Як підключити навушники до комп'ютера?

Як підключити навушники до комп'ютера? Перші навушники з'явилися ще в XIX столітті. За пару століть даний пристрій зазнало безліч змін, як в конструкції, так і в способі підключення. З поширенням Bluetooth з'явилися бездротові навушники, а все більше виробників стали приділяти увагу ігровим навушників, які відрізняються багатим функціоналом і високою ціною.

Читати Далі →

Як підключити інтернет до комп'ютера?

Як підключити інтернет до комп'ютера? Інтернет так стрімко увійшов в наше повсякденне життя, що зараз складно уявити роботу комп'ютера без підключення до інтернету. Для більшості людей комп'ютер без інтернету не представляє користі, так як за допомогою Мережі можна отримати свіжу інформацію, купити товари, розплатитися за будь-які послуги.

Читати Далі →

Як підключити планшет до телевізора?

Як підключити планшет до телевізора? Після появи iPad від Apple на комп'ютерному ринку світ планшетів перекинувся з ніг на голову. Колись планшети використовувалися лише бізнесменами, а зараз вони є практично у кожного. Планшетні ПК успішно витіснили з ринку нетбуки. Можливо, незабаром "розумні таблетки" з великими діагоналями розберуться і з ноутбуками.

Читати Далі →