Різниця між bDRip і HDRip

Різниця між BDRip і HDRip

Поки IMDB оцінює гру акторів, сюжет і режисерські новації, користувачі оцінюють якість картинки, позначеної (переважно в пірінгових мережах і на онлайн-відео сервісом ) абревіатурами з обов'язковим коренем Rip. Якщо після назви фільму в дужках вказується щось подібне - ми маємо справу з файлом, переписані з матеріального носія (того, за який нас намагаються змусити платити). Рипів існує безліч, і якість їх помітно різний. BDRip - однозначно один з найпопулярніших типів ріпа сьогодні, c HDRip трохи складніше.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Відмінність BDRip від HDRip

Визначення

BDRip - тип відеофайлу (не плутати з форматом), отриманого шляхом вилучення оного з диска Blu-Ray і конвертації в оптимальний формат.

HDRip - тип відеофайлу, отриманий: а) шляхом запису в файл трансляції телебачення високої роздільної здатності; б) шляхом копіювання і стиснення ріпа відеофайлу з високою роздільною здатністю; в) шляхом вилучення файлу з диска HD-DVD. Справа в тому, що абревіатура HDRip вживалася і вживається досі в різних значеннях, і однакового уявлення про цей тип ріпа немає. Часто це просто неправильне написання іменування HDTVRip, тому як HD-DVD диски пішли в минуле і ріпи з них стали практично динозаврами. Іноді під HDRip розуміється рип з будь-якого ріпа HD, однак цей варіант деякі трекери не приймають.

до змісту ↑

Порівняння

Різниця між BDRip і HDRip не може бути очевидною з огляду на неочевидності другий абревіатури.BDRip знімається з дисків Blu-Ray, що забезпечує практично найвищу якість картинки і звуку при наявності прямих рук обробника. Якщо під HDRip розуміти рип з HD-DVD, то різниці з Blu-Ray в цьому випадку не буде, тільки розмір підсумкового файлу може бути трохи менше. Якщо ж розглядати HDRip як рип будь-якого HD-джерела, то тут все залежить від исходника. Найчастіше в такому вазі виступає рип з BDRip, причому з явною втратою якості. HDTVRip, що представляє собою запис трансляції HDTV, дає картинку трохи гірше, ніж BDRip (залежить від каналу), і відео може бути забезпечено його логотипом. BDRip можна створити тільки після появи в продажу дисків Blu-Ray з конкретним контентом, HDTVRip - після випуску контенту в телеефір.

до змісту ↑

Відмінність BDRip від HDRip

  1. Якість картинки BDRip зазвичай вище.
  2. HDRip сьогодні або рип з HDTV, або рип з HD-файлу, BDRip - з диска Blu-Ray.
  3. Підсумковий файл BDRip має розмір більше, ніж HDRip в будь-якій іпостасі.