Різниця між форматами jar і jad

Різниця між форматами jar і jad

Програми під платформу J2ME (для віртуальної машини Java) в епоху смартфонів не надто поширені, і добре знайомі з ними тільки власники мобільних телефонів , керованих програмними оболонками, а не операційними системами. Для установки таких додатків використовуються файли jar і jad - вони викачуються з сайтів з мобільним контентом.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

JAR - формат файлів, що представляє власне додаток-мидлет для платформи Java ME.

JAD - формат допоміжних файлів, потрібних для установки java-додатків.

до змісту ↑

Порівняння

Різниця між форматами jar і jad лежить в основі появи проблем з установкою додатків. Більшість мобільних телефонів абсолютно нормально обходяться без JAD, але деяким моделям потрібні обидва файли. JAR - архів з набором файлів програми, разархівіруемий силами java-платформи. JAD - текстовий файл, що містить опис цього архіву, в тому числі і його розташування.

Всередині архіву jar містяться текстові файли, картинки та інші файли, необхідні для функціонування програми, в тому числі і manifest. mf. У ньому містяться всі відомості про мідлеті, і з цього файлу копіюються відомості в файл jad, плюс додається посилання на сам архів jar і вказується його розмір. Це дозволяє перед скачуванням jar з Інтернету дізнатися, скільки трафіку піде в процесі придбання мидлета. JAD важить набагато менше, ніж jar.Якщо файл jad додатки пошкоджений або відсутній, можна створити його за допомогою спеціальних додатків або просто скопіювавши необхідну інформацію і зберігши в потрібному форматі.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. JAR - архів з файлами, необхідними для роботи java-додатки, JAD - файл з описом JAR.
  2. Без jad мидлет може встановлюватися, без jar - немає.
  3. Файл jad важить менше, ніж jar.
  4. Файл jad можна створити за допомогою спеціальних програм.