Різниця між html і htm

Різниця між html і htm

Питання, чим відрізняється htm від html, актуальний завжди, хоч і відповідь на нього однозначна і незмінний. Люди, які користуються браузерами і виходять в Інтернет, в якийсь момент помічають, що зберігаються сторінки мають розширення, яке зазнало втрат одну букву, або ж в адресному рядку саме так загадково пишеться. Наполегливе з'ясування призводить до певного результату і спокою. Так що пройдемо цим шляхом і ми.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

HTML - стандартна мова гіпертекстової розмітки документів, що утворюють веб-ресурси. Файли, написані на html, зазвичай мають однойменне розширення імені.

HTM - розширення імені файлів, що застосовується для файлів html.

до змісту ↑

Порівняння

Різниця між html і htm в єдиній зайвої букві розширення імені файлу. Більше поширене саме html, але ніщо не заважає скорочувати на свій розсуд. Таке розширення відбувається від повної назви мови гіпертекстової розмітки - Hyper Text Markup Language. Останнє слово опускається, і виходить htm. Раніше це було продиктовано необхідністю обмеження на кількість букв в розширенні імені файлу: старі операційні системи розуміли тільки три. Сьогодні особливих передумов немає, так що скорочення може бути обумовлено тільки людським фактором: може, лінню автора, може, звичкою, може, бажанням підрівняти стовпчики списку файлів.У будь-якому випадку, від наявності або відсутності однієї літери нічого не змінюється. Однак при роботі в старих системах і програмах під них користуватися доведеться htm - все одно буде обрізане.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Буква l, від останнього слова абревіатури HyperText Markup Language.
  2. Файли з розширенням імені html не будуть прийняті в старих операційних системах і програмах під них.