Чи не відволікайте мене!

Чи не відволікайте мене! Зараз, в інформаційну епоху, важливість цих слів незаперечна, проте ми рідко наважується сказати, що їх оточує нас людям, як, втім, і нашим думкам і звичкам. Так називається книга американського психіатра, експерта по синдрому дефіциту уваги Едварда Хелловелла. Едвард М. Хелловелл Для кого ця книга Книга "Чи не відволікайте мене" (в оригіналі вона називається "Driven to Distraction at Work: How to Focus and Be More Productive") від видавництва "Манн, Іванов і Фербер" ста

Читати Далі →

Як стати консультантом Мері Кей?

Як стати консультантом Мері Кей? Поширення косметики по каталогах в останні роки для багатьох дівчат стало непоганим додатковим, а для кого-то і основним заробітком. І це не дивно: потрібно просто збирати замовлення, а потім роздавати отриману продукцію, залишаючи різницю між оптовою і роздрібною ціною у себе в кишені.

Читати Далі →

Як привезти товар з Китаю?

Як привезти товар з Китаю? Незважаючи на зрослий курс долара до російської "дерев'яної" валюті, громадяни нашої країни, як і раніше купують товари в Піднебесній. Звичайно ж, їх покупки носять "роздрібний" характер, але найбільш просунуті покупці давно вже усвідомили, що на перепродажі китайських товарів можна заробити.

Читати Далі →

Як вибрати назву для ТОВ

Як вибрати назву для ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю - це одна з найбільш зручних організаційно-правових форм ведення господарської діяльності в Росії. Для реєстрації ТОВ потрібно мінімальний пакет документів і відносно небагато часу. Однак засновники організації відчувають труднощі не тільки з пошуком юридичної адреси і формуванням статутного капіталу, але і з вибором назви.

Читати Далі →

Як написати про себе в резюме?

Як написати про себе в резюме? Резюме - це шанс заявити про себе роботодавцю ще до особистої зустрічі. Більш того, воно є пропуском на цю саму зустріч; якщо розповідь не зацікавить фахівця з кадрів (ейчара), то до боса ви вже не потрапите. Тому давайте розберемося в тому, як написати про себе в резюме так, щоб вас захотіли запросити на співбесіду.

Читати Далі →

Як написати резюме для влаштування на роботу

Як написати резюме для влаштування на роботу Пошук нової роботи - заняття клопітка, вимагає терпіння і залізних нервів. Однак іноді виникає парадоксальна ситуація. Новачок - випускник вузу - без праці знаходить собі гарне місце, а досвідченому фахівцеві, професіоналу в своїй справі, доводиться стикатися з постійними відмовами або неувагою роботодавців.

Читати Далі →

Чи варто ІП відкривати розрахунковий рахунок в банку

Чи варто ІП відкривати розрахунковий рахунок в банку Розрахунковий рахунок використовується для безготівкового розрахунку з клієнтами і постачальниками. Він надається в рамках РКО - комплексу послуг для проведення різних операцій (від сплати податків до нарахування заробітної плати працівникам). Розрахунковий рахунок не обов'язковий для ІП, але він дозволяє отримати ряд переваг.

Читати Далі →

Різниця між адміністратором і менеджером

Різниця між адміністратором і менеджером Нові професії, що з'явилися на ринку праці відносно недавно, міцно увійшли в наш діловий обіг. Але і до цього дня їх легко переплутати між собою, так як назви не розкривають суті явищ. Чим, наприклад, відрізняється менеджер від адміністратора? Так зараз можуть назвати і продавця, і консультанта, і навіть невеликого начальника.

Читати Далі →

Різниця між бухгалтером і економістом

Різниця між бухгалтером і економістом Робота з грошима завжди приносить солідний прибуток, і професії економіста і бухгалтера, незважаючи на відносну складність, цінуються досить високо. Для багатьох людей вони є синонімами, але це в корені невірно. Бухгалтер і економіст володіють різною компетенцією, і в їхньому віданні перебуває широке коло питань, багато в чому між собою перетинаються.

Читати Далі →

Різниця між електриком і електромонтером

Різниця між електриком і електромонтером Електричне обладнання, що забезпечує комфортний побут, вимагає грамотної установки, обслуговування, а іноді і ремонту. Відповідно, потрібні фахівці, які вміють справлятися з такими завданнями. Розглянемо питання детальніше і з'ясуємо, чим відрізняється електрик від електромонтера.

Читати Далі →

Різниця між трудовим договором і контрактом

Різниця між трудовим договором і контрактом Увага! Дана стаття втратила силу. Термін "контракт" використовувався в КОДЕКС ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ від 09. 12. 1971, який втратив чинності 1 лютого 2002 року. У чинному Трудовому кодексі термін "контракт" відсутня. Можливо, вам краще почитати про відміну трудового договору від цивільно-правового договору або про відміну строкового трудового договору від безстрокового трудового договору.

Читати Далі →

Різниця між підприємством та установою

Різниця між підприємством та установою Організації називають по-різному: все залежить від особливостей їх діяльності, кількості персоналу, масштабів роботи. Є суттєва різниця між підприємствами і установами, однак вона помітна далеко не відразу. Розуміння відмінностей допоможе грамотно використовувати найменування організацій в своїй повсякденній діяльності.

Читати Далі →

Різниця між підприємцем і бізнесменом

Різниця між підприємцем і бізнесменом Ставлення до підприємницької діяльності на протязі століть істотно змінювалося. Відносно недавно, за часів СРСР, комерційна активність фактично перебувала під забороною, але вже зараз нею можна займатися абсолютно вільно. Представників індустрії називають підприємцями і бізнесменами.

Читати Далі →

Різниця між експертом і фахівцем

Різниця між експертом і фахівцем В кримінальному, цивільному та адміністративному праві допускається участь осіб, незацікавлених у результаті справи. Поряд з перекладачами і секретарями активно залучаються експерти і фахівці, чия думка з низки питань може бути покладено в основу рішення суду. Чим відрізняються дані особи один від одного і чи є якісь особливості отримання від них інформації?

Читати Далі →

Різниця між інформаційної вивіскою і рекламою

Різниця між інформаційної вивіскою і рекламою Будь-яке розміщення інформації на фасаді будівлі має узгоджуватися з чинним законодавством і бути строго впорядкованим. Кому-то дана вимога здається абсурдним, але тільки уявіть собі, якби стіни всіх споруд були в хаотичному порядку поцятковані різними написами.

Читати Далі →

Різниця між офіс-менеджером і секретарем

Різниця між офіс-менеджером і секретарем З кожним роком кількість посад, що вводяться сучасними компаніями, неухильно зростає. Якщо пару десятків років тому практично всі адміністративні працівники називалися секретарями, то сьогодні куди більш популярним словом стало "менеджер". Досить додати до нього відповідну приставку, щоб визначити обов'язки співробітника.

Читати Далі →

Різниця між асортиментом і номенклатурою

Різниця між асортиментом і номенклатурою Як правило, кожне окреме підприємство займається продажем (виробництвом) не одного, а цілого ряду товарів, які до того ж можуть мати різновиди. У таких випадках вживаються терміни "асортимент" і "номенклатура". Що мається на увазі під цими поняттями, і чим відрізняється асортимент від номенклатури?

Читати Далі →

Різниця між брендом і маркою

Різниця між брендом і маркою Інформаційний простір складається з брендів, якими можна назвати будь-який відомий товар, персону, продукт. Дане поняття часто ототожнюється з категорією "марка", що позначає конкретний вид об'єкту, що продається. У чому різниця між зазначеними категоріями і наскільки вона важлива?

Читати Далі →

Різниця між брендом і товаром

Різниця між брендом і товаром Майже всім любителям шопінгу знайомі слова "бренд" і "товар". Що вони означають? Зміст статті Визначення Порівняння Таблиця Визначення Під " брендом " традиційно прийнято розуміти фірму-виробника будь-якого товару або постачальника сервісу, офіційно зареєстрували - в державних чи інших спеціалізованих організаціях - якийсь товарний знак або торговельну марку.

Читати Далі →

Різниця між брокером і агентом

Різниця між брокером і агентом Значна частина фінансових угод укладається за участю брокерів і агентів. Чим займаються ті і інші? Зміст статті Хто такий брокер? Хто такий агент? Порівняння Таблиця Хто такий брокер? Під брокером мається на увазі фахівець (наприклад, в галузі фінансів, нерухомості або страхування), який виступає посередником між продавцем того чи іншого товару або сервісу і його покупцем.

Читати Далі →