Чи не відволікайте мене!

Чи не відволікайте мене! Зараз, в інформаційну епоху, важливість цих слів незаперечна, проте ми рідко наважується сказати, що їх оточує нас людям, як, втім, і нашим думкам і звичкам. Так називається книга американського психіатра, експерта по синдрому дефіциту уваги Едварда Хелловелла. Едвард М. Хелловелл Для кого ця книга Книга "Чи не відволікайте мене" (в оригіналі вона називається "Driven to Distraction at Work: How to Focus and Be More Productive") від видавництва "Манн, Іванов і Фербер" ста

Читати Далі →

Як стати консультантом Мері Кей?

Як стати консультантом Мері Кей? Поширення косметики по каталогах в останні роки для багатьох дівчат стало непоганим додатковим, а для кого-то і основним заробітком. І це не дивно: потрібно просто збирати замовлення, а потім роздавати отриману продукцію, залишаючи різницю між оптовою і роздрібною ціною у себе в кишені.

Читати Далі →

Як привезти товар з Китаю?

Як привезти товар з Китаю? Незважаючи на зрослий курс долара до російської "дерев'яної" валюті, громадяни нашої країни, як і раніше купують товари в Піднебесній. Звичайно ж, їх покупки носять "роздрібний" характер, але найбільш просунуті покупці давно вже усвідомили, що на перепродажі китайських товарів можна заробити.

Читати Далі →

Як вибрати назву для ТОВ

Як вибрати назву для ТОВ Товариство з обмеженою відповідальністю - це одна з найбільш зручних організаційно-правових форм ведення господарської діяльності в Росії. Для реєстрації ТОВ потрібно мінімальний пакет документів і відносно небагато часу. Однак засновники організації відчувають труднощі не тільки з пошуком юридичної адреси і формуванням статутного капіталу, але і з вибором назви.

Читати Далі →

Як написати про себе в резюме?

Як написати про себе в резюме? Резюме - це шанс заявити про себе роботодавцю ще до особистої зустрічі. Більш того, воно є пропуском на цю саму зустріч; якщо розповідь не зацікавить фахівця з кадрів (ейчара), то до боса ви вже не потрапите. Тому давайте розберемося в тому, як написати про себе в резюме так, щоб вас захотіли запросити на співбесіду.

Читати Далі →

Як написати резюме для влаштування на роботу

Як написати резюме для влаштування на роботу Пошук нової роботи - заняття клопітка, вимагає терпіння і залізних нервів. Однак іноді виникає парадоксальна ситуація. Новачок - випускник вузу - без праці знаходить собі гарне місце, а досвідченому фахівцеві, професіоналу в своїй справі, доводиться стикатися з постійними відмовами або неувагою роботодавців.

Читати Далі →

Чи варто ІП відкривати розрахунковий рахунок в банку

Чи варто ІП відкривати розрахунковий рахунок в банку Розрахунковий рахунок використовується для безготівкового розрахунку з клієнтами і постачальниками. Він надається в рамках РКО - комплексу послуг для проведення різних операцій (від сплати податків до нарахування заробітної плати працівникам). Розрахунковий рахунок не обов'язковий для ІП, але він дозволяє отримати ряд переваг.

Читати Далі →

Різниця між адміністратором і менеджером

Різниця між адміністратором і менеджером Нові професії, що з'явилися на ринку праці відносно недавно, міцно увійшли в наш діловий обіг. Але і до цього дня їх легко переплутати між собою, так як назви не розкривають суті явищ. Чим, наприклад, відрізняється менеджер від адміністратора? Так зараз можуть назвати і продавця, і консультанта, і навіть невеликого начальника.

Читати Далі →

Різниця між бухгалтером і економістом

Різниця між бухгалтером і економістом Робота з грошима завжди приносить солідний прибуток, і професії економіста і бухгалтера, незважаючи на відносну складність, цінуються досить високо. Для багатьох людей вони є синонімами, але це в корені невірно. Бухгалтер і економіст володіють різною компетенцією, і в їхньому віданні перебуває широке коло питань, багато в чому між собою перетинаються.

Читати Далі →

Різниця між електриком і електромонтером

Різниця між електриком і електромонтером Електричне обладнання, що забезпечує комфортний побут, вимагає грамотної установки, обслуговування, а іноді і ремонту. Відповідно, потрібні фахівці, які вміють справлятися з такими завданнями. Розглянемо питання детальніше і з'ясуємо, чим відрізняється електрик від електромонтера.

Читати Далі →

Різниця між трудовим договором і контрактом

Різниця між трудовим договором і контрактом Увага! Дана стаття втратила силу. Термін "контракт" використовувався в КОДЕКС ЗАКОНІВ ПРО ПРАЦЮ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ від 09. 12. 1971, який втратив чинності 1 лютого 2002 року. У чинному Трудовому кодексі термін "контракт" відсутня. Можливо, вам краще почитати про відміну трудового договору від цивільно-правового договору або про відміну строкового трудового договору від безстрокового трудового договору.

Читати Далі →

Різниця між підприємством та установою

Різниця між підприємством та установою Організації називають по-різному: все залежить від особливостей їх діяльності, кількості персоналу, масштабів роботи. Є суттєва різниця між підприємствами і установами, однак вона помітна далеко не відразу. Розуміння відмінностей допоможе грамотно використовувати найменування організацій в своїй повсякденній діяльності.

Читати Далі →

Різниця між підприємцем і бізнесменом

Різниця між підприємцем і бізнесменом Ставлення до підприємницької діяльності на протязі століть істотно змінювалося. Відносно недавно, за часів СРСР, комерційна активність фактично перебувала під забороною, але вже зараз нею можна займатися абсолютно вільно. Представників індустрії називають підприємцями і бізнесменами.

Читати Далі →

Різниця між експертом і фахівцем

Різниця між експертом і фахівцем В кримінальному, цивільному та адміністративному праві допускається участь осіб, незацікавлених у результаті справи. Поряд з перекладачами і секретарями активно залучаються експерти і фахівці, чия думка з низки питань може бути покладено в основу рішення суду. Чим відрізняються дані особи один від одного і чи є якісь особливості отримання від них інформації?

Читати Далі →

Різниця між інформаційної вивіскою і рекламою

Різниця між інформаційної вивіскою і рекламою Будь-яке розміщення інформації на фасаді будівлі має узгоджуватися з чинним законодавством і бути строго впорядкованим. Кому-то дана вимога здається абсурдним, але тільки уявіть собі, якби стіни всіх споруд були в хаотичному порядку поцятковані різними написами.

Читати Далі →

Різниця між офіс-менеджером і секретарем

Різниця між офіс-менеджером і секретарем З кожним роком кількість посад, що вводяться сучасними компаніями, неухильно зростає. Якщо пару десятків років тому практично всі адміністративні працівники називалися секретарями, то сьогодні куди більш популярним словом стало "менеджер". Досить додати до нього відповідну приставку, щоб визначити обов'язки співробітника.

Читати Далі →

Різниця між асортиментом і номенклатурою

Різниця між асортиментом і номенклатурою Як правило, кожне окреме підприємство займається продажем (виробництвом) не одного, а цілого ряду товарів, які до того ж можуть мати різновиди. У таких випадках вживаються терміни "асортимент" і "номенклатура". Що мається на увазі під цими поняттями, і чим відрізняється асортимент від номенклатури?

Читати Далі →

Різниця між брендом і маркою

Різниця між брендом і маркою Інформаційний простір складається з брендів, якими можна назвати будь-який відомий товар, персону, продукт. Дане поняття часто ототожнюється з категорією "марка", що позначає конкретний вид об'єкту, що продається. У чому різниця між зазначеними категоріями і наскільки вона важлива?

Читати Далі →

Різниця між брендом і товаром

Різниця між брендом і товаром Майже всім любителям шопінгу знайомі слова "бренд" і "товар". Що вони означають? Зміст статті Визначення Порівняння Таблиця Визначення Під " брендом " традиційно прийнято розуміти фірму-виробника будь-якого товару або постачальника сервісу, офіційно зареєстрували - в державних чи інших спеціалізованих організаціях - якийсь товарний знак або торговельну марку.

Читати Далі →

Різниця між брокером і агентом

Різниця між брокером і агентом Значна частина фінансових угод укладається за участю брокерів і агентів. Чим займаються ті і інші? Зміст статті Хто такий брокер? Хто такий агент? Порівняння Таблиця Хто такий брокер? Під брокером мається на увазі фахівець (наприклад, в галузі фінансів, нерухомості або страхування), який виступає посередником між продавцем того чи іншого товару або сервісу і його покупцем.

Читати Далі →

Різниця між картелі і синдикати

Різниця між картелі і синдикати Терміни "картель" і "синдикат" часто вживаються в одному контексті. Однак вони не взаємозамінні. Зміст статті Факти про картелі Факти про синдикаті Порівняння Таблиця Факти про картелі Картель - одна з форм монополістичних союзів підприємств, створюваних на основі міжкорпоративного угоди.

Читати Далі →

Різниця між начальником і керівником

Різниця між начальником і керівником Питання управління колективом займають дослідників протягом століть, але універсальних формул успіху до теперішнього моменту не виведено. Найчастіше позицію впертого начальника протиставляють концепції мудрого керівника. Спробуємо розібратися в значеннях зазначених категорій і зрозуміти різницю між ними.

Читати Далі →

Різниця між суміщенням та сумісництвом

Різниця між суміщенням та сумісництвом Бажання заробляти більше грошей - природно, і для його реалізації багатьох з нас пропонують суміщення і сумісництво. У чому різниця між даними поняттями? Може, вони означають одне і те ж? Виявляється, правові категорії не тільки позначають різні з точки зору законодавства аспекти, а й регулюються різними статтями трудового кодексу.

Читати Далі →

Різниця між компанією і підприємством

Різниця між компанією і підприємством Здавалося б, що відмінності між термінами "підприємство" і "компанія" неістотні, тому багато припускаються помилки, називаючи одне іншим. Природно, це можна пробачити для простого обивателя. А ось людям, безпосередньо пов'язаним з бізнесом, необхідно знати, що являє собою кожна з цих понять і чим вони відрізняються один від одного.

Читати Далі →

Різниця між компанією і організацією

Різниця між компанією і організацією Об'єднання людей дозволяють їм домогтися своїх цілей швидше і ефективніше, особливо якщо мова йде про бізнес або соціальних проектах. Підприємства та молодіжні організації - це різні форми взаємодії громадян і юридичних осіб, які на перший погляд є синонімами. Однак насправді між ними є відмінності, що впливають на розуміння даних категорій.

Читати Далі →

Різниця між компанією і фірмою

Різниця між компанією і фірмою - Чи не створити нам компанію? - Може фірму? - А що, є різниця? Виявляється, є і досить значна. Однак багато початківці бізнесмени слабо уявляють собі відмінності. Але щоб створити дійсно успішний бізнес, потрібно почати з вивчення основних понять і їх відмінностей. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між споживачем і покупцем

Різниця між споживачем і покупцем Будь-який бізнес прагне мати більше споживачів і покупців. У чому особливості тих і інших? Зміст статті Хто такий споживач? Хто такий покупець? Порівняння Таблиця Хто такий споживач? Під споживачем прийнято розуміти фізособа (рідше - юрособа), яке купує товари, замовляє послуги або роботи - у інших громадян, підприємців, організацій - на більш-менш регулярній основі.

Читати Далі →

Різниця між дилером і дистриб'ютором

Різниця між дилером і дистриб'ютором Що ми з вами знаємо про логістику? У кращому випадку ми приблизно уявляємо собі, що значить цей термін. Дійсно, в нетрях логістики нескладно загубитися, адже там так багато запозичених назв: дилер, дистриб'ютор ... Зміст статті Визначення Висновки Topinfoweb.com. ru Визначення Отже, чим відрізняється дилер від дистриб'ютора?

Читати Далі →

Різниця між ефектом і ефективністю

Різниця між ефектом і ефективністю Оцінити реальний результат в різних областях людської діяльності буває дуже складно. Для цієї мети часто використовуються такі величини, як ефект і ефективність. Найчастіше вони підміняються і на побутовому рівні виступають в якості синонімів. Чим категорії насправді відрізняються один від одного і чи є різниця між ними?

Читати Далі →

Різниця між співробітником і працівником

Різниця між співробітником і працівником Трудові відносини завжди привертали до себе підвищену увагу як з боку вчених, так і з боку простих людей. Відмінності працівника від співробітника, на перший погляд, носять суто технічний характер і ні в якій мірі не впливають на правове становище особи. Однак при більш уважному вивченні питання певна різниця стає помітною.

Читати Далі →

Різниця між службовцям і робітникам

Різниця між службовцям і робітникам На ринках праці окремих держав сформувалася парадоксальна ситуація: люди більше не хочуть заробляти на життя своїм розумом, так як "ручні" професії оплачуються краще і не вимагають так багато емоційних затрат. Ось чому необхідно чітко розуміти різницю між робітниками і службовцями.

Читати Далі →

Різниця між виставкою і ярмарком

Різниця між виставкою і ярмарком Якщо ви є власником бізнесу, робите який-небудь товар або робите послуги населенню, вам необхідна реклама. Можна помістити її на білборді, радіо, телебаченні, дати оголошення в газету. Іншим ефективним способом роздобути покупців є участь у виставках і ярмарках. Ярмарок - захід короткострокове, час від часу повторюється і, як правило, проходить в одному і тому ж місці.

Читати Далі →

Різниця між фабрикою і заводом

Різниця між фабрикою і заводом Виробнича діяльність людини в 20 столітті вийшла на якісно новий рівень, досі небачений. У всіх державах з'явилися заводи і фабрики, які випускають величезну кількість товарів народного споживання. Дані поняття не просто використовуються в якості синонімів, але і повністю ототожнюються.

Читати Далі →

Різниця між ярмарком і ринком

Різниця між ярмарком і ринком Таке яскраве, барвисте і веселий захід, як ярмарок, не зможе залишити байдужим жодного життєрадісну людину. Але чому ж вона відрізняється від звичайного ринку і чому викликає такий інтерес у російського народу? З'ясувати це не складе особливих труднощів. Зміст статті Визначення Порівняння Висновки Topinfoweb.com.

Читати Далі →

Різниця між фінансистом і економістом

Різниця між фінансистом і економістом Грамотна робота з грошовими коштами апріорі повинна приносити хороший дохід. Тонке знання ринку і розуміння його законів, тенденцій, секретів перетворює фінансистів та економістів в своєрідних флагманів епохи. Дані фахівці не просто добре заробляють, вони можуть впливати на всі сфери життя суспільства.

Читати Далі →

Різниця між фірмою і підприємством

Різниця між фірмою і підприємством Суб'єкти правовідносин називають по-різному: компанія, юридична особа, організація. Але особливо важко відмежувати один від одного фірму і підприємство, адже між зазначеними поняттями різниця ледь помітна. Проте, розуміння відмінностей дуже важливо для майбутніх керівників, кадровиків та юристів, які зможуть правильно використовувати терміни в своїй професійній діяльності.

Читати Далі →

Різниця між основними і оборотними засобами

Різниця між основними і оборотними засобами До найважливіших фінансових показників підприємства відносяться його основні і оборотні кошти. У чому їх специфіка? Зміст статті Що являють собою основні засоби? Що являють собою оборотні кошти? Порівняння Таблиця Що являють собою основні засоби? Під основними засобами підприємства прийнято розуміти різні технічні та інфраструктурні ресурси, що використовуються у виробництві або в рамках інших механізмів отримання прибутку (наприклад, за рахунок наданн

Читати Далі →

Різниця між строковим трудовим договором і безстроковим трудовим договором

Різниця між строковим трудовим договором і безстроковим трудовим договором Трудове право Росії рухається по європейському шляху, відповідно до якого пріоритетне увага приділяється стану працівника і захисту його інтересів. Велика нормативна база дозволяє убезпечити усі сторони відносин від негативних обставин: незаконного звільнення або раптового відходу з посади.

Читати Далі →

Різниця між кадрами і персоналом

Різниця між кадрами і персоналом Успіх будь-якого комерційного підприємства визначають грамотно підібрані виконавці. Кадри і персонал постійно ототожнюють в літературі, тим самим знеособлюючи фахівців і перетворюючи їх не в індивідуумів, а в гвинтики системи. Чи так важливо проводити відмінності між зазначеними категоріями і наскільки істотна різниця?

Читати Далі →

Різниця між функціями і посадовими обов'язками

Різниця між функціями і посадовими обов'язками Розвиток трудових відносин призвело до того, що коло повноважень і компетенцій кожного співробітника отримав точне визначення. Керівництво часом змушує своїх працівників виходити за рамки посадових обов'язків і виконувати невластиві їм функції. Точне розмежування понять допоможе співробітникам організацій краще розуміти свої права і, відповідно, аргументовано відстоювати їх.

Читати Далі →