Різниця між флюїдом і кремом

Різниця між флюїдом і кремом

Ні для кого не секрет, що шкіра потребує щоденної захисту від несприятливого впливу навколишнього середовища. Тут нам на допомогу приходять всілякі зволожуючі креми, лосьйони, сироватки, флюїди. Але чому ж флюїд відрізняється від звичайного крему? Постараємося простежити їх основні відмінності.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Флюїд - це різновид крему, що володіє рідкою гелевою текстурою і містить безліч корисних компонентів.

Крем - косметичний засіб для догляду за шкірою, створене на жировій основі з додаванням лікувальних речовин, масел і вітамінів.

до змісту ↑

Порівняння

Флюїд є найлегшою різновидом крему з мінімальним вмістом жирів. Він ідеально підходить жінкам комбінованої або жирної шкіри. За рахунок своєї легкої текстури флюїд вбирається набагато швидше звичайного крему, не залишаючи жирного блиску і відчуття стягнутості шкіри. Дослівно цей термін перекладається з латинської як "тягучий". Відповідно, флюїд має більш рідку гелеву консистенцію. Він стане оптимальним засобом для застосування в теплу пору року, тоді як крем краще використовувати взимку - адже саме в цей сезон шкіра більше схильна до сухості. Найчастіше до складу флюїдів входять так звані сонцезахисні фільтри, які запобігають згубний вплив на шкіру прямих сонячних променів.А кошти зі світловідбиваючими частинками дозволяють приховати дрібні зморшки.

Як звичайний крем, так і крем-флюїд використовуються для зволоження шкіри і додання їй здорового доглянутого вигляду. Вони забезпечують повноцінне живлення шкіри і відновлюють її природний водний баланс. Однак до складу флюїдів входять ще й полімери, покликані нейтралізувати надлишки шкірного сала, надати шкірі природну матовість і візуально вирівняти її поверхня. І флюїди, і звичайні креми виступають відповідною основою для щоденного макіяжу.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Флюїд є різновидом крему з більш легкої гелевою текстурою.
  2. Флюїд володіє більш рідкою консистенцією.
  3. Флюїд вбирається значно швидше і не залишає на шкірі жирного блиску.
  4. Флюїд ідеально підходить жінкам комбінованої або жирної шкіри.
  5. Флюїд є оптимальним засобом для застосування в теплу пору року, тоді як крем краще використовувати взимку.
  6. Що входять до складу флюїду полімери здатні усувати надлишки шкірного сала, надавати шкірі природну матовість і візуально вирівнювати її поверхню.