Різниця між блендером і міксером

Різниця між блендером і міксером

Вибираючи в свій будинок побутову техніку, важливо не помилитися і придбати саме те, що необхідно Вам. Мабуть, кожна поважаюча себе господиня бачить блендер і міксер важливими атрибутами свого повсякденного праці. Проте, вони істотно розрізняються за своїм призначенням. Їх не можна назвати рівноцінними, так як функції приладів абсолютно різні.

Блендер - це пристрій, призначений для збивання різних рідин, подрібнення овочів і фруктів, іншої їжі, а також приготування пюре. З його допомогою можна в лічені секунди створити коктейль або інший напій, змішуючи між собою інгредієнти. Блендер може бути як стаціонарним, тобто мати чашу і кришку, так і занурювальним.

Міксер - це прилад, необхідний для перемішування сипучих і рідких речовин і створення однорідної маси. З його допомогою можна приготувати крему, збити яйця для омлету, приготувати коктейль. Міксери бувають зануреними і ручними і оснащуються різними насадками. Найширше поширені електричні прилади, у яких є механічні аналоги. Міксером також називають пристрій, призначений для замішування сипучих сумішей, бетону.

Отже, в окремих ситуаціях міксер і блендер є взаємозамінними. З їх допомогою можна, наприклад, зробити тісто для млинців або збити коктейль.Але з більш масштабними завданнями, будь то подрібнення овочів, фруктів або інших твердих продуктів, впорається, тільки блендер. Він також годиться для приготування пюре, мусу, інших страв подібної консистенції.

Блендер

Міксер

Зате за допомогою міксера можна швидко і зручно збити крем, зробити морозиво. За допомогою блендера домогтися однорідної і повітряної маси практично нереально через особливості обертання лопатевого ножа. Але, як показує практика, на кухні гідної господині повинен бути і один, і інший прилад, що дозволить їй суттєво розширити палітру своїх кулінарних досягнень.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Призначення. Міксер створений для того, щоб збивати крему і напої, зменшуючи ступінь їх щільності. Блендер володіє більш широкою сферою використання: з його допомогою продукти можна подрібнювати і колоти.
  2. Принцип роботи. Міксер оснащений одні або двома віночками, що обертаються за годинниковою стрілкою. Блендер оснащений лопатевим ножем і змінними насадками.
  3. Функції. Міксер змішує продукти для створення однорідної маси. Блендер ж, подрібнюючи їх, або створює салат (на малих обертах), або кашку, мус, пюре (на великих оборотах).
  4. Пристрій. Міксер оснащений знімними віночками, які можна змінювати. Блендер укомплектований лопатевим ножем або іншими насадками, при його використанні треба бути особливо уважним.
  5. Зовнішній вигляд. Міксер - це прилад з ручкою, який можна використовувати шляхом занурення в розмішують речовина. Блендер ж, як правило, стаціонарна техніка, де знімною є тільки чаша.