Топ-5 чуток про iPhone 5

Поява п'ятої моделі в лінійці IPhone оповите безліччю домислів і припущень. Подібну атмосферу таємничості вміло підтримують рекламщики Apple, розумно вважаючи, що чутки тільки збільшую популярність продукту.

Вірити чи ні тими даними, що в достатку надходять з різних, нібито достовірних, джерел, - особиста справа кожного. Для тих, кому цікаві гуляють в мережі відомості про ймовірне зовнішньому вигляді, начинці і датою виходу смартфона, ми пропонуємо Топ-5 чуток про IPhone 5 .

Зміст:

  • 5. Дизайн апарату.
  • 4. Електронна начинка IPhone5.
  • 3. Екран IPhone5.
  • 2. Процесор IPhone5.
  • 1. Дата виходу IPhone5.

5. Дизайн апарату.

Знавці стверджують, що IPhone5 буде значно відрізнятися від четвертої моделі. Анонімні джерела, близькі до Apple, передають відомості про те, що смартфон буде тонше IPhone4, а верхня частина корпусу буде трохи потовщена. Ймовірно, товщина корпусу складе лише 7, 6 мм. Єдина кнопка збільшиться в розмірах, а навколишній простір стане повністю сенсорним. Що стосується кольорів смартфона, то, скоріше за все, їх буде як і раніше дві: чорна і біла. Задня панель з бічними гранями є суцільнометалеву деталь. Від скляній задньої панелі, як в моделях 4 і 4S виробник вирішив відмовитися. Мікрофон, динамік і аудіороз'єм тепер теж розташовані по-новому, що пов'язано зі змінами у внутрішній компоновці "начинки" апарату.