Як зробити волосся важче?

Як зробити волосся важче?

Власницям тонких легких пасом завдає чимало клопоту їх укласти, а ще більше - зберегти зачіску протягом дня. Щоб укладання залишалася в порядку тривалий час, волосся повинен бути товстіший. Отже, його необхідно збільшити вагу. Пропонуються на розгляд кілька варіантів того, як зробити волосся важче.

Зміст статті

  • Професійні засоби
  • Народні методи

Професійні засоби

Зараз проводиться безліч різноманітної косметики, що дозволяє оздоровити локони і погіршити їх. Це препарати з вмістом рослинного або синтетичного силікону, що обволікають волосся, товщають його і захищають від шкідливих погодних умов. Не менш популярні засоби з вітаміном групи В5, товщають, зміцнюють, покращують структуру. Завдяки пантенолу волосся потовщується на 10%.

Косметика з вмістом натуральних керамідів для тонкого волосся миттєво оздоровлює і відновлює їх. Тендітним, тонким Прядка допоможуть склади з протеїнами. Однак тривалий або, що ще гірше, постійне застосування таких косметичних засобів веде до надлишку перерахованих вище речовин, і починається зворотний процес: волосся ламаються, тьмяніють, шкіра сохне, утворюючи лупа. Рекомендується користуватися цими препаратами в міру, періодично і з тривалими перервами.