Топ свіжих новин про windows 10

Позаду залишилася ще один тиждень, яка наблизила нас до релізу фінальної версії операційної системи Windows 10. На ній ми дізналися, що компанія в майбутньому збирається розповісти про нові методи монетизації Windows 10. Операційний директор Microsoft Кевін Тернер відповів на ряд запитань користувачів щодо монетизації.

Також на цьому тижні було сказано, що Microsoft працює над шляхами вдосконалення сенсорних властивостей системи. Попросту кажучи, розробники намагаються зробити інтерфейс зручним і для миші, і для сенсорних екранів. Габріель Аул з Microsoft в Твіттері написав, що в компанії навіть стежать за концептами провідника, створеними звичайними користувачами.

Учасники програми Windows Insider отримали на минулому тижні оновлення, що викликало у ряду користувачів проблеми. Воно повинно було усунути падіння браузера Internet Explorer, однак 12% користувачів отримали помилку при його установці.

З'явилася неофіційна інформація про те, що у версії системи для смартфонів з'являться нові "розширюються" живі плитки під назвою Mixview і спеціальний додаток для навушників beats monster. Microsoft почала розсилати запрошення на січневе захід, на якому вона збирається представити "наступну главу" Windows 10. Імовірно, тут будуть показані версії системи для смартфонів і планшетів, також очікуються нові функції робочого столу на ПК. Повинні бути показані функція Continuum і цифровий помічник Cortana.