Рейтинг кращих пилососів з аквафільтром

Пилососи з аквафільтром стають дедалі популярнішими, і не дарма. На сьогоднішній день вони по праву вважаються самими якісними, вони підходять як для вологого, так і сухого прибирання. Рейтинг кращих пилососів з аквафільтром складається за п'ятьма критеріями: зручність, гучність роботи, якість прибирання, комплектація, вага і габарити.

Читайте також: Рейтинг пилососів з аквафільтром 2016 року.

1. Thomas Genius Aquafilter

Єдиним мінусом цього апарату є висока вартість змінних фільтрів. Однак все інше вражає своєю продуманістю і якістю: він дуже легкий, Ви можете управляти потужністю, в комплекті йде безліч додаткових щіток, які легко поміщаються в кишеню пилососа. У загальному рахунку ця модель пилососа набрала 9, 1 балів, а його вартість становить близько 9000 рублів, в залежності від мережі магазинів.

2. Karcher DS 5500

Цю модель оцінили в 8, 9 балів, а його вартість становить 7500 рублів. Пилосос дуже зручний у використанні, можна управляти потужністю, причому перемикач знаходиться прямо на ручці пилососа. З мінусів можна назвати великі габарити.

3. Hoover VMA 1530

Цей пилосос має великі габарити і досить високу вартість - в середньому 16800 рублів. Однак ці мінуси не можуть зменшити плюсів цього пилососа: в комплект входять 12 насадок, 5 режимів роботи, сухе і вологе прибирання. Експерти оцінили цю модель на 7, 1 балів.

4. Bork VC AHB 8718

Володіє додатковою функцією зволоження і ароматизації повітря, а також функцією видування, до того ж Ви можете самі вибрати пилозбірник - контейнер або мішок. Коштує такий задоволення в середньому 6800 рублів, а оцінка становить 6, 9 балів.

5. Delvir WD Home

Цей пилосос володіє найбільшим обсягом мішка в рейтингу - 16 літрів, він легко впорається з прибиранням навіть великого приміщення. Однак через це він багато важить. Середня ціна становить 8300 рублів, а оцінка в рейтингу складає 6, 9 балів.

6. Zelmer Wodnik Trio 619. 5 S

Володіє можливістю вологого прибирання, а з мінусів можна відзначити короткий шнур живлення. Середня ціна пилососа становить 7900 рублів, а експерти оцінили цю модель на 6, 7 балів.

7. Zauber R-750 Aqua-clean

Це найдешевший пилосос в рейтингу - 3926 рублів, однак він має значні достоїнствами. Наприклад, зручний злив води. Експерти оцінили цю модель на 6, 7 балів, і єдиним мінусом можна назвати відсутність автозмотування шнура.

8. Ariete Vapori Aspira 4250

Можливість сухого та вологого прибирання, прибирання паром, 18 насадок в комплекті, управління потужністю - безперечні переваги апарату. Його вартість досить висока - 11300 рублів. Оцінка цієї моделі в рейтингу - 6, 9 балів.

9. EIO Targa 1600W Trio

Володіє приємним бонусом інформаційним ЖК екраном, а також можна використовувати 2 режиму збору пилу - в контейнер або водний фільтр. Мінусом цієї моделі є дуже маленькою пилозбірник - 0, 5 літрів. Середня ціна становить 6900 рублів, а оцінка в рейтингу кращих пилососів становить 6, 5 балів.

10. Delonghi WF 1500 EDL

Володіє можливістю вологого прибирання і додатковим відділенням для аксесуарів, Ви можете самі вибирати мішок, який до того ж має великий обсяг - 7, 9 балів.З мінусів: через маленьких коліс буває нестійкий, немає автозмотування шнура. Середня вартість - 6900, оцінка в рейтингу - 6, 5 балів.