Топ-100 порад щодо вибору телефону

Вибір телефону - що може бути приємніше, подумаєте ви. Однак це тільки на перший погляд. Проблема в тому, що якщо підійти до цього питання легковажно, то вибір пристрою, який буде знаходитися майже завжди поруч з вами, може перетворитися в виснажливу процедуру, в результаті позбавивши вас радості від зробленої покупки.

Для того, щоб такого не сталося, в першу чергу потрібно гарненько обдумати кілька ключових моментів покупки мобільного телефону. Які саме, розповімо в даній статті.

Зміст:

 • Що пропонує ринок
  • До дорогим моделям можна віднести пристрої з такими перевагами:
 • Що краще: сенсорний або кнопковий?
  • Отже, про сенсорному телефоні. Позитивні моменти:
  • Негативні моменти:
  • Переваги кнопкового телефону:
  • Негативні моменти:
 • Визначаємося з вибором
 • Дізнатися якомога більше
 • Підсумки

Що пропонує ринок

На даний момент ринок пропонує своїм покупцям велику кількість різних моделей пристроїв мобільного зв'язку, також у виборі може допомогти рейтинг смартфонів 2012 року. Головним чином присутні моделі відомих компаній, таких як Nokia, Samsung, LG та інші. Модельний ряд кожної з представлених на ринку компаній досить широкий. Він включає в себе дорогі моделі телефонів і смартфонів, середні і відносно дешеві.

До дорогим моделям можна віднести пристрої з такими перевагами:

- високий дозвіл екрана

- високоякісна камера і оптика

- підтримка карт пам'яті великого обсягу

- високоякісний сенсорний екран із захисним покриттям

- наявність таких функцій, як WiFi, 3G і HD

Головним чином до дорогих моделей належать смартфони з функцією комунікатора.

Середні за ціною моделі можуть являти собою практично той же набір властивостей і функцій, але якість самого пристрою може бути на порядок нижче.

Дешеві мобільні телефони , як правило, оснащені простим екраном (не сенсорний); якщо ж він сенсорний, то зазвичай низької якості. Крім того, камера в таких засобах зв'язку буде низької якості з відсутністю хорошої оптики.

Крім усього вищесказаного, слід зазначити наявність на ринку оригінальних пристроїв і їх копій, зроблених в Китаї. Розрізнити два, здавалося б, ідентичних телефону можна досить легко, якщо знати, що оригінальні моделі, як правило, на 10-15% дорожче. Порада: ні в якому разі не беріть телефон в точці продажу, де він дешевший!

Що краще: сенсорний або кнопковий?

Дане питання розділив людство на два табори. Одні люди сміливо йдуть в ногу з часом, а інші яро відстоюють надійну класику. Зараз ми спробуємо розібратися, привівши всі плюси і мінуси, в тому, що краще.

Отже, про сенсорному телефоні. Позитивні моменти:

+ Відсутність залипання і забруднення кнопок.

+ кнопки не стираються.

+ Сучасний зовнішній вигляд.

Негативні моменти:

- Крихкість дисплея (якщо дисплей вийшов з ладу, можна відразу купувати новий телефон). До речі, ця особливість не відноситься до смартфону Samsung Galaxy S3.

- Точність натискань на дисплей (буває таке, що телефон не виконує запитувані команди).

- Висока ціна (супроводжується набором часом незрозумілих функцій і низькою якістю).

Переваги кнопкового телефону:

+ Технологія добре вдосконалена, менше збоїв і "глюків".

+ Співвідношення "ціна і якість" знаходиться на прийнятному рівні.

+ Дисплей менше піддається негативним впливам (в результаті значно подовжується термін служби пристрою).

+ При поломці клавіші замінюється тільки клавіша, а не весь дисплей.

+ В більш дорогих моделях встановлюються високоякісні камери з дорогою оптикою.

+ Надійні і легкі в управлінні.

Негативні моменти:

- Несучасний зовнішній вигляд (грубо кажучи, минуле десятиліття).

- Менший функціональний набір.

- Залипання кнопок.

- Часті забруднення і вихід з ладу пристроїв управління.

Визначаємося з вибором

Перед тим як йти в магазин і здійснювати покупку, слід визначитися з вибором. Перш за все самі розберіться, що потрібно саме вам. Так, більшість людей набувають мобільні телефони не як засіб зв'язку, а як спосіб самоствердитися і підкреслити свій статус. Багато разів подумайте, перш ніж витрачати великі гроші, купуючи дорогий телефон з безліччю функцій, які вам можуть ніколи і не знадобитися.

Дізнатися якомога більше

Після того як ви більш-менш з вибором визначилися (знайшли для себе кілька моделей), потрібно дізнатися думки вже користувалися цими пристроями людей. Це можна зробити в мережі Інтернет або у своїх знайомих. Як правило, після прочитання відгуків відпадає безліч питань і спливає дуже багато фактів, яких немає в описі виробника.

Підсумки

Отже, підіб'ємо підсумки. Безсумнівно, вибір мобільного телефону - це справа відповідальна. І тому слід все ретельно зважити і остаточно визначитися з вибором. Адже все залежить саме від вас. Задайте собі питання: "Що мені потрібно? Мобільний телефон, який би підкреслив мій стиль і статус в суспільстві, або ж простий засіб зв'язку?"Великою мірою ваш подальший вибір буде залежати від відповіді на це питання.

Щасти вам покупки!