Найбільш маловідомі пам'ятки Європи

Кожен європейське місто зберігає величезну культурну спадщину, з яким набагато простіше познайомитися, якщо звернути з звичних маршрутів. Звичайно, ніхто не закликає ігнорувати Ейфелеву вежу, Колізей або Лувр, але варто розширити кругозір за рахунок тих місць, які часто не потрапляють на сторінки путівників.

Найбільш маловідомі пам'ятки Європи представлені в нашій десятці. Незважаючи на невисоку популярність, кожна з них варта уваги.

Зміст:

  • 10. Остія (Італія)
  • 9. Акведук в Сеговії (Іспанія)
  • 8. Христиания (Данія, Копенгаген)
  • 7. Парфуми Фрагонар (Франція, Париж)
  • 6. Монастир Сантес Креус (Іспанія)
  • 5. Дерев'яний ескалатор на станції Greenford (Лондон)
  • 4. Ущелина Фрасассі (Італія)
  • 3. Підземелля Берліна (Німеччина)
  • 2. Блакитний Грот (Італія, Капрі)
  • 1. Базиліка Сен-Дені (Франція, Париж)

10. Остія (Італія)

Руїни античних споруд залучають до Вічного міста мільйони туристів, які традиційно розглядають форму і Колізей в центрі міста. Однак всього в 30 хвилинах їзди розташовані руїни стародавнього портового міста. Саме ці руїни є найбільшими в Італії за площею.

9. Акведук в Сеговії (Іспанія)

Сеговія відома, перш за все, Алькасаром - резиденцією іспанських монархів. А ось 300-метровий водопровід, зведений у II столітті, часто залишається непоміченим.Хоча ця споруда є частиною всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

8. Христиания (Данія, Копенгаген)

Цей район розташований на місці військових казарм. Друга назва місцевості - Вільне місто. Тут процвітає поселення сучасних хіпі. Мало хто з туристів наважується зануритися в місцевий колорит.

7. Парфуми Фрагонар (Франція, Париж)

Безумовно, саме Париж є світовою столицею парфумерії. У магазині Фрагонар можна не тільки купити аромат високої якості, але і відвідати музей парфумерії, де представлена ​​історія і технологія роботи з запахами.

6. Монастир Сантес Креус (Іспанія)

Розташований в 30 км від Таррагони комплекс будівель являє собою один з найбільш виразних пам'яток архітектури, який об'єднав споруди, створені в період довжиною в шість століть - з XII по XVII століття.

5. Дерев'яний ескалатор на станції Greenford (Лондон)

Лондонський метрополітен - один з найстаріших у світі. Тому тут зберігся найстаріший на планеті ескалатор. Раніше для виготовлення рухомих сходів використовували дерево. І один з таких унікальних ескалаторів досі працює на станції Greenford.

4. Ущелина Фрасассі (Італія)

Серед культурно-історичних пам'яток цей комплекс карстових печер залишається непоміченим. А між тим, щоб обійти всі відкриті для відвідування гроти і галереї, буде потрібно мінімум 75 хвилин.

3. Підземелля Берліна (Німеччина)

Поки в 1945 році столиця Німеччини лежала в руїнах, життя вирувало в підземному місті. Чотири поверхи, що йдуть углиб, бачили і золото Трої, і шедеври італійських живописців, і навіть бойові літаки, готові до запуску.

2. Блакитний Грот (Італія, Капрі)

Особливості будови цього грота призводять до того, що відбиті у воді сонячні промені змушують стіни і все навколо світитися сріблясто-блакитним світлом.Місцеві жителі вважають блакитний грот символом Капрі.

1. Базиліка Сен-Дені (Франція, Париж)

Якби не популярний Нотр-Дам, то цей готичний храм міг би стати туристичною меккою. Тут ніколи не буває багато туристів, тому можна без суєти познайомитися з головним монастирем середньовічної Франції, розглянути гробниці 25 французьких королів і чудові вітражі.