Як налаштувати антену Триколор

Як налаштувати антену Триколор

Коли антена "Триколор ТВ" встановлена, залишається її тільки налаштувати. Причому як установку, так і настройку можна провести, не вдаючись до послуг фахівців-настройщиків супутникового обладнання. Про те, як налаштувати антену Триколор самостійно, ми і поговоримо в цій статті.

Технічна настройка

Після складання і установки антени потрібно домогтися якісного прийому сигналу. Для цього потрібно включити приймач і активізувати в меню пункт "Потужність сигналу".

Це можна зробити наступним способом:

  1. Відкриваєте "Головне меню" кнопкою MENU на пульті управління приймачем і вибираєте стрілочками пункт "Установки". Натискаєте на пульті кнопку "Ок", вводите стандартний пароль 0000 (чотири нулі). У новому меню вибираєте "Системні установки >> Установка антени".
  2. Навпаки пункту "Супутник" в залежності від регіону вибираєте супутники Eutelsat 36A / Eutelsat 36B / BONUM-1 / DIRECTV-1R. У нижній частині екрана телевізора буде дві шкали, що відображають якість і рівень сигналу. Для якісного прийому обидві шкали повинні бути заповнені як мінімум на 70%.
  3. Переміщаючи дзеркало антени, потрібно домогтися стійкого сигналу. Повертайте антену повільно, фіксуючи дзеркало на 5-10 секунд в кожному положенні. Більш докладно про встановлення антени можна дізнатися з наступного відео: