Як зменшити пінг в world of Tanks (WoT)?

Як зменшити пінг в World of Tanks (WoT)?

Разом з FPS пінг в WoT є одним з важливих показників. По суті, пінг (ping) - це час, за яке відісланий пакет з вашого ПК пройде через інший ПК по Мережі і повернеться назад. Чим менше пінг, тим комфортніше грати. Якщо при малій кількості ФПС гра починає пригальмовувати, то при високому пінг виникає практично те ж саме: гравець як би відключається від сервера. Наприклад, якщо два користувача в грі вистрілять один в одного, то першим вистрілить той, у кого пінг нижче. Про те, як зменшити пінг в World of Tanks, ми і поговоримо в цій статті.

Зміст статті

  • Причини високого пінгу в грі
  • Кілька способів вирішення проблеми з високим пінгом

Причини високого пінгу в грі

Правда, перед тим як розібратися в способах зменшення пінгу , потрібно дізнатися про причини високого пінгу в WoT. Їх може бути кілька, але найпоширеніша - це погана якість інтернету. Грати на комп'ютерах з 3G-інтернетом можна (пінг скаче в районі 150-200), а ось з EDGE-інтернетом посражаться в "Світ танків" вже не вийде. З пінгом в 500-600 грати дуже складно.

Другий поширеною причиною є забитий канал зв'язку. Нерідко користувачі починають бої, що не відключивши закачування торрентів.Оновлюється антивірус, скайп, аська і інші програми - "споживачі" інтернету можуть впливати на пінг в "Світі танків".

Ще одна причина, через яку може бути високий пінг, - це навантаження ігрового сервера. Зазвичай таке виникає у вечірній час, коли на певному сервері скупчується величезна кількість користувачів.

до змісту ↑

Кілька способів вирішення проблеми з високим пінгом

По суті, цих способів не так вже й багато. Найдієвішим, швидше за все, буде відключення всіх програм, які споживають "інтернет". Вимикаємо скайп, завантажувальні менеджери, закриваємо браузери.

Безсумнівно, варто спробувати софтину Wot Ping Server, яка визначить, який сервер для вас краще підходить. Адже все сервери знаходяться в різних точках земної кулі. Чим ближче фізично сервер до вас, тим менше пінг. Наприклад, сервера RU1 / RU2 / RU5 / RU6 розташовані в Москві, а сервер RU4 має прописку в Новосибірську. RU7 і зовсім знаходиться за кордоном в голландському Амстердамі, як і RU3, який змінив російську прописку на німецьку - м Мюнхен.

Інший варіант - установка спеціальних модов, що визначають "середній" пінг на кожному сервері. Наприклад, в популярному паку модов від Jove є такий "визначник".

Якщо пінг на декількох серверах однакові, то варто вибирати "рушку" з меншою кількістю гравців. Тут діє принцип "чим менше гравців на серве, тим менше пінг".

І, звичайно ж, найкращим варіантом буде змінити інтернет-провайдера. Нерідко після зміни оператора на 3G-модем інтернет починає літати. Можливо, у вашого оператора встановлені ліміти на швидкість. Якщо швидкість обмежується, то змініть тариф або постачальника інтернету.Якщо є такий варіант, то проведіть собі оптоволоконний інтернет, якість і швидкість якого набагато вище звичайного ADSL- або 3G-інтернету.

По суті, мало хто знає, як зменшити пінг в грі World of Tanks. Найчастіше користувачі лізуть в Мережу з цим питанням і найчастіше скачують якісь програми, які нібито можуть допомогти в цьому. Але, швидше за все, в них замасковані віруси. І якщо ви в Мережі побачили програму, яка в 2 (5, 10) разів зменшить пінг або збільшить FPS, то не вірте. Такого не буває, оскільки в нашому житті все доводиться робити руками.