Як визначити розмір бюстгальтера

Як визначити розмір бюстгальтера

Купівля нового бюстгальтера - завдання складне. Він повинен бути красивим, зручним, вигідно підкреслює фігуру і точно відповідає розміру і форми грудей. Все це є запорукою того, що він не тільки буде радувати око, але і допоможе зберегти здоров'я. Адже він покликаний підтримувати груди, запобігаючи деформацію її тканин, а також знімати зайве навантаження з хребта.

На перший погляд здається, що підібрати ідеальну білизну можна, тільки користуючись методом проб і помилок. Насправді це не так. Правильний вибір дасться значно легше, якщо знати, як визначити розмір бюстгальтера, орієнтуючись на показання сантиметрової стрічки.

Правила вимірювання

Європейська система розмірів, яка використовується і в Росії, побудована на двох параметрах: окружності обхвату під грудьми і обсязі чашечки. Кожна маркування являє собою поєднання двозначного числа і латинської літери, наприклад, 75B або 85C. Як визначити, який же розмір вибрати?

Для початку слід надіти зручний бюстгальтер без поролону, ефекту пуш-ап і інших вишукувань. Груди в ньому повинна розташовуватися вільно, без здавлювання. Після цього можна приступати до вимірів. Буде набагато зручніше працювати з м'яким Кравецьким метром, якщо попросити про допомогу когось із близьких.Це зможе гарантувати точність вимірів, адже їх потрібно виробляти з опущеними руками.

Отже, перший вимір - під грудьми. Стрічка сантиметри повинна проходити строго паралельно підлозі безпосередньо під бюстгальтером. Показання слід фіксувати на видиху.

Другий вимір - по найбільш виступаючим точкам грудей. В ідеалі вона повинна перебувати на середині між лініями плечей і ліктів. Сантиметр слід розташовувати щільно, але не стискаючи тканини молочних залоз.

Інтерпретація результатів

Перша отримана цифра округляється до найближчого загальноприйнятого значення. Наприклад, 72 - до 70, 83 - до 85. Таким чином вдасться отримати першу складову європейського розміру.

Обсяг чашечки визначається відніманням даних першого виміру з результатів другого. Отриману різницю потрібно знайти в таблиці, де представлені буквені позначення повноти грудей.

Втім, можна скористатися і зведеною таблицею, яка заснована на свідченнях обох вимірів одночасно:

натисніть на картинку для збільшення

Суміжні розміри

Вибираючи обновку, не варто відмовлятися від примірки суміжних розмірів. Це дозволить точніше підібрати співвідношення обхвату і повноти. Незважаючи на те що система позначень вважаєтьсязагальноприйнятою, кожна модель бюстгальтера може мати невеликі відхилення.

При цьому слід враховувати, що обсяг чашечки пропорційний обхвату під грудьми. Іншими словами, чашечка C буде відрізнятися в розмірах 75C, 80C і 85C. Тому збільшуючи або зменшуючи обхват, потрібно коригувати і повноту. Приклади суміжних розмірів:

  • 75A = 70B;
  • 75B = 70C;
  • 80B = 75C = 70D;
  • 85B = 80C = 75D;
  • 90B = 85C = 80D;
  • 90D = 85E = 80F.

Дивні іноземці

Європейська система розмірів - далеко не єдина на планеті.Франція, США, Італія та Німеччина використовують зовсім інші маркування. Як визначити свій розмір бюстгальтера перед покупкою білизни, виробленого в цих країнах, підкаже таблиця:

Країна

Європа

Італія

Франція

Великобританія,

США

Розмір

65 1 80 30
70 2 85 32
75 3 90 34
80 4 95 36 85
5 100 38 90
6 105 40 95
7 110 42 100
8 115 44 105
120 46 110
125 48 115 130
50 120 135
52 На жаль, навіть правильне визначення власного розміру не дає гарантії, що бюстгальтер буде сидіти ідеально. Це пояснюється тим, що форма грудей індивідуальна, а тому двом жінкам з однаковими розмірами можуть підійти абсолютно різні моделі. Саме тому не рекомендується купувати бюстгальтери без примірки. Якщо ж мова йде про інтернет-магазинах, краще віддавати перевагу тим з них, які пропонують лояльну систему обміну і повернення придбаного товару.