Кращі програми для подорожей і відпочинку у відпустці

В середньому, сучасний мандрівник бере з собою у відпустку два мобільних пристрої - смартфон і планшетний комп'ютер. Однак далеко не всі використовують можливості, які нам дають ці гаджети під час відпочинку.
різноманітні програми дозволяють будувати маршрут, вибирати готель, замовляти квитки, орієнтуватися на будь-якій місцевості і т. Д. А щоб легше було вибрати те, що треба, пропонуємо десятку, до якої увійшли найбільш корисні мобільні додатки для подорожей і відпочинку у відпустці.

Зміст:

  • 10. TripAdvisor (iOS і Android)
  • 9. Gogobot (iOS і Android)
  • 8. XE Currency (iOS і Android)
  • 7. TourCaster (iOS)
  • 6. Travel Voice Translator (iOS і Android)
  • 5. Авіаквитки від BiletyPlus (iOS і Android)
  • 4. Hotel Tonight (iOS і Android)
  • 3. Nightswapping (iOS і Android)
  • 2. 2GIS (iOS, Android, WindowsPhone)
  • 1. NearestWiki (iOS)

10. TripAdvisor (iOS і Android)

Безкоштовний додаток для подорожей дозволяє познайомитися з думками сотень туристів про ресторанах, готелях, місцях відпочинку. Крім того, є докладний опис багатьох місць, наприклад, ресторан або кафе можна підібрати, виходячи з місця розташування, цінової категорії і рейтингу і відвідувачів.

9. Gogobot (iOS і Android)

Додаток призначений для складання детального маршруту. Користувачеві доступні фотографії всіх пам'яток і відгуки інших власників додатки. Всі ці мітки наносяться на спеціальну карту.

8. XE Currency (iOS і Android)

Ця програма - дуже зручний валютний калькулятор.У безкоштовної версії доступні курси для євро, доларів, фунтів, рублів і канадського долара. У платній версії список валют, з якими можна працювати, практично необмежений.

7. TourCaster (iOS)

Опис популярних пам'яток можна читати в путівнику, а можна слухати. Цей додаток являє собою аудіогід по 34 країнам світу. Так що, гуляючи, наприклад, по Колізею, можна прослухати цікаву і корисну інформацію. На жаль, записи доступні лише англійською мовою.

6. Travel Voice Translator (iOS і Android)

Краще додаток для відпочинку за кордоном. Кишеньковий перекладач розпізнає виголошену, наприклад, по-російськи фразу і переводить її на будь-який з 50 мов.

5. Авіаквитки від BiletyPlus (iOS і Android)

Мобільний пошуковик авіаквитків дозволить літати максимально вигідно і зручно. Додаток пропонує доступ до даних понад 700 авіакомпаній з можливістю бронювання обраних квитків.

4. Hotel Tonight (iOS і Android)

Додаток призначений для екстреного пошуку ночівлі в заданій місцевості. Поки база даних включає сотні готелів США і Канади, але база швидко збільшується, що робить додаток дуже перспективним.

3. Nightswapping (iOS і Android)

Додаток призначений для обміну житлом на час відпустки. Наприклад, Ви залишаєте свою квартиру парі з Барселони, а самі їдете на пару тижнів до Іспанії в їхній власний будинок.

2. 2GIS (iOS, Android, WindowsPhone)

Цей мобільний путівник по містах Росії містить інформацію про маршрути громадського транспорту, об'єктах сервісу, визначні пам'ятки. Інтерактивні карти дозволяють легко прокласти необхідний маршрут.

1. NearestWiki (iOS)

Додаток призначений для вивчення інформації про визначні пам'ятки.Для цього досить включити камеру смартфона і навести її на об'єкт. Краще додаток для відпустки розповість про історію та особливості обраної пам'ятки. Для Android аналогом є Reality Browser.