Рейтинг сайтів для молодих мам

У кожної мами незабаром після народження малюка з'являються сотні питань, найпростіші з яких: "Чим зайняти дитину?", "Чим нагодувати?", "Скільки гуляти?" і "Як купати?". Природно, що в пошуках інформації мами виходять в мережу. В Інтернеті маса відомостей про виховання і догляду за дітьми, ось тільки далеко не всі джерела заслуговують довіри.

Сьогодні ми представляємо рейтинг сайтів для молодих мам , які містять дійсно цікаву і корисну інформацію.

Майже кожен ресурс має власний форум, де спілкуються і обмінюються досвідом сотні батьків.

Зміст:

  • 10. Gorodmam. ru
  • 9. Chado. ru
  • 8. danilova. ru
  • 7. Мамо. ru
  • 6. Materinstvo. ru
  • 5. Littleone. ru
  • 4. Solnet. ee
  • 3. SibMama. ru
  • 2. 7я. ру.
  • 1. Deti. mail. ru

10. Gorodmam. ru

На сайті є публікації про вагітність, пологи, а також здоров'я і розвитку дітей. Тут можна отримати консультацію фахівця по грудному вигодовуванню, юриста, педіатра, невролога та психолога. Регулярно проходять конкурси, а для малюків можна скачати забавні розмальовки.

9. Chado. ru

педіатричний сервер для батьків пропонує консультації лікарів-педіатрів, а також інших більш вузьких фахівців. Тут є форум для батьків, а також досить велика бібліотека публікацій, присвячених дитячому здоров'ю і розвитку.

8. danilova. ru

Сайт Олени Данилової присвячений раннього розвитку дітей. Тут є опис методик Зайцева, Глена Домана, Монтессорі, різні розвиваючі ігри.На сайті можна записатися на вебінари, присвячені розвитку дитини.

7. Мамо. ru

Сайт присвячений вагітності та пологах, розвитку дитини, проблемам догляду та виховання. Тут є форум для мам, безліч публікацій, а також реалізована можливість онлайн-спілкування в режимі реального часу.

6. Materinstvo. ru

Усі матеріали цього сайту для мам зручно розділені за віковими категоріями: про дітей від 0 до року, від 1 до 3 років і т. д. Окремі розділи присвячені взаєминам братів і сестер, харчуванню та дозвілля. На сайті є форум для батьків.

5. Littleone. ru

Ресурс присвячений питанням вагітності, пологів, дитячого здоров'я і розвитку. Багато матеріалів по організації дозвілля і відпочинку з маленькими дітьми. Є відгуки про пологові будинки, дитячих садках, розвиваючих центрах Санкт-Петербурга і Москви.

4. Solnet. ee

Пізнавально-розважальний ресурс "Сонечко" пропонує безліч посібників для організації дитячого дозвілля. Тут є сторінки з абеткою, казками і віршами, загадками і ребусами, кросвордами, розмальовками, прислів'ями та піснями. Багато інформації щодо рукоділля. Є сценарії для дитячих свят, ігри, а також Flash-мультфільми.

3. SibMama. ru

Сибірський сімейний сайт пропонує матеріали про вагітність, пологи, а також здоров'я і розвитку дітей. На сайті дуже великий і популярний батьківський форум. Цікава колекція PPT-презентацій за темами: географія, країни світу, образотворче мистецтво, рослини і тварини і т. Д.

2. 7я. ру.

Сайт про дітей і сім'ю присвячений розвитку, здоров'ю та вихованню. Тут є відгуки про медичних, освітніх установах, магазинах, турагентствах і т. Д. Спілкування організовано в блогах, а також в режимі конференцій.

1. Deti. mail. ru

Проект Mail. ru не випадково лідирує в рейтингу сайтів для молодих мам . Тут є все про вагітність, пологи, розвиток, здоров'я і вихованні дітей. Відгуки про пологових будинках, жіночих консультаціях, дитячих садочках та лікарнях. Ресурс пропонує консультації дитячих лікарів різних профілів. Є також дошка оголошень, безкоштовні дитячі ігри, картинки для занять з дітьми.