Xiaomi Redmi 3 Pro - китайський смартфон якому немає рівних

Про бренд Xiaomi мало хто знає покупці сучасних мобільних гаджетів. В основному, даний виробник відомий серед просунутих користувачів, які замовляють новинки китайської промисловості на спеціалізованих зарубіжних сайтах. Що ж, останнім часом ситуація змінюється в кращу сторону: Xiaomi виходить на міжнародний ринок, пропонуючи по-справжньому цікаві рішення. Щоб в цьому переконатися, достатньо подивитися на смартфон Xiaomi Redmi 3 Pro - нове покоління популярного Xiaomi Redmi 3. І хоча відмінності несуттєві, смартфон вже хочуть все любителі якісного Китаю.

Чи варто переплачувати

Як тільки між флагманами від Apple і Samsung вибухнула війна, китайські виробники не поспішали в неї вступати, обмежуючись випуском дешевих маловідомих пристроїв, які копіюють дизайн Apple і концепцію Samsung. Однак ситуація стрімко змінюється і сьогодні Xiaomi вирішила поставити крапку в цій суперечці. Судіть самі: Apple пропонує бюджетний iPhone SE, в той же час серед бюджетників від Самсунга можна виділити хіба що Galaxy A5.

Що ж пропонує Xiaomi: новенький Redmi 3 Pro з непоганою камерою, соковитим п'ятидюймовий HD-дисплеєм, виконаним за ips-технології і відмінним процесором від Qualcomm. Список переваг можна продовжити популярним датчиком відбитків пальців, а також металевим корпусом. Втім, якщо провести порівняння телефонів, можна виділити ще один важливий плюс - це привабливу ціну.Менш ніж за 150 доларів, будь-який користувач може обзавестися відмінним сучасним гаджетом, який випускають на тій самій фабриці, що і всіма улюблені Apple. Сьогодні за ці гроші можна отримати лише бюджетник з посередніми характеристиками.

Дизайн та технічні специфікації

Якщо згадати Redmi 3, можна відзначити, що пристрій виглядає досить дорого. Картину лише трохи псувало блискуче обрамлення навколо передньої панелі, стилізоване під метал. З іншого боку спинка з плавно скошеними по всьому периметру краями була виконана в стилі кращих китайських смартфонів (те ж саме можна спостерігати практично у всіх пристроях від Meizu). Єдиним спірним моментом став ромбоподібний узор, від якого в новому Redmi 3 Pro вирішили позбутися.

Також в новинці з'явився сканер відбитка: він розташувався на спинці пристрою у верхній частині посередині. Тенденція почала набувати неабиякий розмах, адже подібне рішення можна помітити практично у всіх нових китайців (варто поглянути на Xiaomi Redmi Note 3).

Екран 5 дюймів, 1280 × 720
Процесор Snapdragon 616
Основна пам'ять 32 Гб
Оперативна пам'ять 3 Гб
Передня камера 5 Мп
Задня камера 13 Мп
Тип мережі LTE
Сім карти 2, microSIM
Батарея 4000 мАг
Розміри 139, 3х69, 6х8, 5
Вага 143 гр

що ж стосується технічних специфікацій, здавалося, що в Редмен третьому вже нічого було модернізувати. Особливо це стосується відмінного нового процесора - Snapdragon 616. Мабуть виробник теж так вирішив, тому збільшив кількість оперативної пам'яті до надлишкових трьох гігабайт, в той же час кількість постійної пам'яті було подвоєно: замість 16 стало 32 Гб. В іншому це той же Редмен 3, який цілком міг стати лідером рейтингу смартфонів 2016 року серед недорогих моделей.