Рейтинг найприбутковіших німецьких автозаводів

Німецький автопром по праву визнається експертами і споживачами одним з кращих в світі. Автомобілі з Німеччини користуються стабільним попитом і приносять заводам чималий прибуток.

Центр автомобільних досліджень німецького Університету Дуйсбурга-Ессена опублікував рейтинг найприбутковіших німецьких автозаводів . У число прибуткових не були заводи Opel - концерн зазнає значних збитків, на кожен випущений автомобіль доводиться до 939 євро втрат. Серед аутсайдерів опинився і Peugeot-Citroen, який втрачає на кожній машині 789 євро.

Зміст:

  • 9. Renault.
  • 8. Toyota.
  • 7. Volkswagen.
  • 6. Hyundai.
  • 5. Chrysler.
  • 4. Daimler.
  • 3. Audi.
  • 2. BMW.
  • 1. Porsche.

9. Renault.

Французький автозавод на території Німеччини приносить 65 євро прибутку на кожен випущений автомобіль. На відміну від Peugeot-Citroen, справи у французів йдуть трохи краще.

8. Toyota.

Найбільший в світі автомобілебудівна компанія отримує 845 євро прибутку з кожної виробленої на території Німеччини машини.

7. Volkswagen.

Заводи VW не змогли подолати планку в 1000 євро - прибуток з однієї виробленої машини становить 916 євро.

6. Hyundai.

Корейці випередили Volkswagen і продемонстрували непоганий результат - тисячі триста вісімдесят шість євро з машини. Німецький ринок - найбільший в Європі для автомобілів Hyundai, що наочно підтверджує рентабельність автозаводу.

5. Chrysler.

Після провального 2009 року, коли було оголошено про банкрутство Chrysler, марка демонструє стабільне зростання продажів на всіх ринках.Прибуток автовиробника з одного автомобіля становить 1436 євро.

4. Daimler.

Концерн не увійшло до числа лідерів рейтингу, але має хороші шанси на успіх вже в цьому році. Експерти Університету Дуйсбурга-Ессена прогнозують успіх продажів нової моделі Mercedes A-класу. Daimler отримує 3621 євро прибутку на кожну машину.

3. Audi.

Замикає трійку лідерів рейтингу найприбутковіших автозаводів виробник авто преміум-класу. Концерн трохи відстав від BMW і демонструє 4242 євро прибутку в розрахунку на один автомобіль.

2. BMW.

Рідний німецький ринок є другим за значимістю для концерну BMW після північноамериканського. У Німеччині реалізується велика частина вироблених тут машин. Прибуток на один автомобіль BMW склала 4325 євро.

1. Porsche.

Лідер рейтингу отримує 16 826 евро прибутку на кожен вироблений автомобіль. З таким показником він залишає найближчих конкурентів далеко позаду. Porsche є найприбутковішою автомобільною компанією в світі. Оборот цього виробника елітних спортивних авто перевищує 7, 5 мільярдів євро.