Рейтинг кращих дитячих садів Москви

З найперших місяців життя малюка багатьох батьків хвилює питання: " Який дитячий сад вибрати ?". Критеріїв, за якими вибирають дошкільний заклад маса: близькість до будинку, площа і стан приміщень, якість харчування, наявність додаткових освітніх програм і т. Д.

Сьогодні ми представляємо рейтинг дитячих садків Москви , складений за відгуками користувачів відомого порталу 7я. ру.

Зміст:

  • 10. Дитячий садок N +1898
  • 9. Дитячий садок N 367, «Журавушка»
  • 8. Дитячий садок N 2292, «Фантазія»
  • 7. Дитячий садок N 1236, АНО ДОУ «Сонечко»
  • 6. Дитячий садок N 1372
  • 5. Центр розвитку дитини дитячий сад N 255
  • 4. Дитячий садок N 26
  • 3. Центр розвитку дитини дитячий сад N 1856
  • 2. Дитячий садок N 2407
  • 1. Дитячий садок N 733 (при Курчатовський інститут)

10. Дитячий садок N +1898

- кращий дитсадок Східного округу Москви. Дошкільна установа працює за державною програмою, є група логопедичної корекції. Дітям надається чотириразове харчування. Кількість дітей в групах мінімально: 10-15 чоловік.

9. Дитячий садок N 367, «Журавушка»

- кращий дитсадок Західного округу Москви. Освітня установа працює з 1965 року. Сьогодні дитсадок розміщений в новому будинку, побудованому в 2008 році. Дитсадок - активний учасник окружних, міських і районних заходів, що забезпечує вихованцям активне дозвілля.

8. Дитячий садок N 2292, «Фантазія»

- кращий дитсадок Зеленоградського округу Москви.Установа відрізняється невеликою кількістю дітей в групах - близько 20 осіб. У садку є басейн, додаткові заняття з малюками, наприклад, хоровий спів.

7. Дитячий садок N 1236, АНО ДОУ «Сонечко»

- кращий дитсадок Північного округу Москви. Установа розташована в екологічно сприятливому районі неподалік від Тимирязевского лісопарку. На території садочка є добре обладнана спортивна площадка. "Сонечко" працює по методикам "Ломоносовська школа", "Витоки", "шкільництві 2000 ...".

6. Дитячий садок N 1372

- кращий дитсадок Північно-Східного округу Москви. Установа працює за державною програмою, в штаті є логопед. Практично всі батьки в своїх відгуках відзначають хороший рівень підготовки дитини до школи.

5. Центр розвитку дитини дитячий сад N 255

- кращий дитсадок Центрального округу Москви . Кількість дітей в групах - до 25 осіб. Для дітей з двох років працює група адаптації. Діти отримують чотириразове харчування. Є можливість залишати дитину до 9 години вечора.

4. Дитячий садок N 26

- кращий дитсадок Південного округу Москви. Для дітей розроблені всілякі програми додаткової освіти, гуртки малювання, батику, ліплення. Кількість дітей у групі не перевищує 25 осіб.

3. Центр розвитку дитини дитячий сад N 1856

- кращий дитсадок Південно-Західного округу Москви. Останній ремонт в садочку був в 2012 році. Кількість дітей в групах не перевищує 25 осіб. Сад працює за державною програмою. Є басейн.

2. Дитячий садок N 2407

- кращий дитсадок Південно-Східного округу Москви. У штаті є логопед. Кількість дітей в групах не перевищує 25 осіб. Сад розташований в новому триповерховому будинку.Серед додаткових занять танці, англійська мова, астрономія і т. Д.

1. Дитячий садок N 733 (при Курчатовський інститут)

- кращий дитсадок Північно-Західного округу Москви . Установа працює з 1981 року. Кількість дітей в групах 12-17 чоловік. За основу роботи прийнята навчальна програма "Витоки".