Рейтинг кращих і вигідних франшиз 2015 року

Для тих, хто хоче мати власну справу, одним з найпростіших і привабливих варіантів є робота під відомою торговою маркою на умовах франшизи. Це виключає складності, з якими стикаються підприємці. Наведемо рейтинг кращих франшиз 2015 року , який може стати в нагоді бізнесменам (франчайзі) у виборі найбільш вигідного франчайзера.

Зміст:

  • 10. "220 Вольт"
  • 9. PickPoint
  • 8. "Автодевайс"
  • 7. Jenavi
  • 6. Інвітро
  • 5. "Сеть магазинов горящих путевок"
  • 4. Subway
  • 3. "Бегемотик"
  • 2. РоссТур
  • 1. Мангустін

10. "220 Вольт"

Магазин електричного інструменту. Мережа торгових точок виникла в 2002 році. Магазини під цією торговою маркою є в 94 містах держави. Перший внесок становить 290 тис. Рублів. Обсяг інвестицій - від 2 до 4 млн. Рублів. Період окупності дорівнює 1 року.

9. PickPoint

Мережа пунктів видачі замовлень і Постамат. Постамат забезпечують автоматизоване отримання товарів, придбаних в Мережі. Клієнти мережі - найбільші інтернет-магазини держави. Інвестиції по франшизі складають від 600 тис. Рублів. Період же окупності бізнесу досягає півтора років.

8. "Автодевайс"

Мережа магазинів, що реалізують автомобільні аксесуари - одна з найбільш вигідних франшиз. Компанія продає автомобільну електроніку в роздрібній мережі і за допомогою Інтернету. Завдяки широкому асортименту і вдалій ціновій політиці окупність досягає піврічного терміну.Перший внесок становить 90 тис. Рублів. Обсяг інвестицій - від 150 тис. До 1 млн. Рублів.

7. Jenavi

Магазини, що реалізують біжутерію. Компанія є лідером нашого ринку з виробництва біжутерії з кристалами Swarovski. В нашій державі і СНД налічується 300 торгових точок компанії. Щомісяця з'являється 2-3 нових колекції прикрас цієї торгової марки. При незмінно високій якості, компанія демонструє демократичну цінову політику. Інвестиції становлять від 450 тис. Рублів. Інвестування здійснюється в обсязі до 700 тис. Рублів. Окупається бізнес за 2-8 місяців.

6. Інвітро

Мережа лабораторій. Пропонує близько 1000 типів лабораторних досліджень. По всій державі є більше 300 офісів компанії. Необхідно відзначити, що в лабораторіях впроваджена багаторівнева система контролю якості, а результати Інвітро визнають всі медустанови держави. Перший внесок дорівнює 250 тис. Рублів, інвестиції - від 2, 5 млн. Рублів. Роялті стягується з третього року роботи в розмірі 28 тис. Рублів. Період окупності - 2 роки.

5. "Сеть магазинов горящих путевок"

Даний бренд виник ще в 1998 році і швидко завоював левову частку ринку. На сьогодні мережа містить більше 500 офісів. Інвестиції становлять від 100 до 300 тис. Рублів. Перші 3 місяці франчайзингові відрахування не здійснюються, другі три місяці становлять від 3 до 5 тис. Руб. в місяць.

4. Subway

Мережа ресторанів швидкого обслуговування. Мережа налічує понад 34 тис. Закладів в 98 державах. Їжа Subway - це заміна жирної і шкідливої ​​їжі, яка виготовляється з напівфабрикатів. Початковий внесок становить 12 тис. Доларів США плюс ПДВ. Обсяг інвестицій від 135 тис. Доларів. Розмір роялті становить 8% плюс ПДВ.Період окупності такого бізнесу становить від 1 року.

3. "Бегемотик"

Мережа магазинів іграшок закриває топ-3 найкращих франшиз 2015 року. Власник мережі магазинів Група компаній "Гранд Тойз" з Тольятті виникла в 1998 році. Мережа торгових точок налічує близько 800 магазинів. Перший внесок невеликий - 25 тис. Рублів. Інвестиції ж становлять від 1, 1 млн. Рублів. Роялті складає щорічно 10 тис. Рублів. Також обов'язковий рекламний збір у розмірі 30 тис. Рублів. Період окупності - півроку.

2. РоссТур

Туристичне агентство працює на ринку більше 9 років. Офіси компанії є більш ніж в 180 містах держави. Умови франшизи передбачають відсутність першого внеску. Інвестування становить від 100 тис. Рублів. Компанія не стягує роялті. Окупність становить від кварталу до року.

1. Мангустін

Мережа вендінгових автоматів сувенірів, іграшок, біжутерії - лідер рейтингу франшиз. Компанія заснована в 2003 році. Мережа автоматів досягає 500 штук. Але ринок практично вільний. Тому бізнес перспективний. Інвестиції - від 199 тис. До 4 млн. Рублів.