Вірте в чудеса: Історія одного кохання!

Шановні читачі, сьогодні вирішив брати участь в одному дуже цікавому конкурсі: "Дівчина блогера 2011". Тому сьогодні Ви дізнаєтеся в обличчя не тільки мене (автора BaseTop. Ru), але і мою кохану. А також історію нашої любові написану нею, грунтуючись на реальних подіях!

Вірте в чудеса! ! !

Що таке Інтернет і спілкування в ньому, я знала давно, але в голову ніколи не могло прийти, що з подібного спілкування може щось серйозне вийти!

Видався жахливо насичений місяць: захист диплома, зрада молодої людини, хворобливе розставання. Ні сил ні бажання ні на що не було! Було дике бажання забутися, віддалитися від справжнього ... Виїхати, втекти, сховатися і т. Д. Але в силу того, що це неможливо з ряду причин (батьки поруч, тому не можна показувати, що у тебе щось сталося, інакше вони будуть переживати , необхідність шукати роботу і т. д.) доводилося з головою іти у всесвітню павутину - а там було добре, там було спокійно і, головне, не самотньо!

В чергове з таких занурень, я натрапила на вірші молодої людини, такі красиві, щирі. А головне, так точно передають почуття і емоції, що мені здалося, що він прочитав мої думки і переніс їх на папір! ... Вирішила, що дуже хочу поспілкуватися з ним по Інтернету, до того ж він жив в іншому місті, попросилася в друзі, а він засумнівався, але після деякої листування, все ж погодився!

І понеслося: розмови годинами про все і ні про що! Мені було так легко з ним! Я розповіла йому багато, про що знала тільки я і ніхто з моїх друзів. Розповіла про зраду молодого чоловіка, про те, як важко це переживати і усвідомлювати ... І з'ясувалося, що він теж недавно розлучився з дівчиною, вона його зрадила! Ситуації ідентичні! Почали обговорювати і, про шок! Мій колишній хлопець зараз зустрічається з його колишньою дівчиною! ! ! У це було складно повірити! ! ! "Таких збігів не буває!!!", - проносилася думка в голові у обох! ... Виявилося, його дівчина вчиться в моєму місті і підробляла в барі, де працював мій колишній. Там вони і познайомилися, там же вирішили жорстоко зрадити нас! ... Бог їм суддя! ... Після цієї розмови була безсонна ніч повна роздумів і сумнівів, але ми змогли викинути з голови сумніви і продовжувати спілкування, нехай і в Інтернеті.

Минуло ще пару днів розмов до 6 ранку, душевного підйому від усвідомлення того, що є людина, яка тебе настільки добре розуміє і поділяє твою точку зору! І він запропонував зустрітися, наживо! Я, хоч і не любитель подібних зустрічей, погодилася і не разу після не пошкодувала! ! ! Наша перша зустріч тривала всього 6 годин, але вони пролетіли як 15 хвилин! ! ! Ми гуляли по місту, я розповідала про себе, а він слухав і трохи насторожено дивився на мене! Мабуть думав, що я не справжня і зараз випарувався!

Після цього ми стали ще більше спілкуватися, ми вже не могли один без одного і години прожити! Благо є маса пристосувань для спілкування через Інтернет (аська, скайп, соц. Мережі, чати! Потім ми стали частіше бачитися в житті і кожне розставання було для нас як маленька смерть ... І нічого не залишилося, як мені переїхати в його місто (він не міг переїхати через університету), щоб бути разом!Я знайшла хорошу роботу, нових друзів, але головне - ЛЮБОВ! ! ! Справжнісіньку, найщирішу, саму безкорисливу, найвірнішу! ! !

Багато хто може сказати, що не можна зарікатися на рахунок вірності, але не можу з ними узгодити! Ми обидва пам'ятаємо ЯК боляче коли тебе зраджує кохана людина, коли він говорить, що ти йому більше не потрібен, коли він тебе викидає зі свого життя ні давши шансу! ...

І саме тому, ми ніколи не завдамо біль один одному! ! ! Адже не просто так нас доля звела в той день в Інтернеті, хоча ми жили в різних містах! ! ! Це означає, що МИ - ДОЛЯ ДРУГ ДЛЯ ДРУГА! ! ! І ми вже більше року разом не дивлячись ні на що! Так що ...

Як після цього не вірити в чудеса? ! ? ;)

Організатором конкурсу є система активного просування WebEffector. ru

Чекаємо Ваших коментарів і оцінок!