Рейтинг найдешевших автомобілів 2016 року

"Російська газета" представила рейтинг найдешевших автомобілів 2016 року , що продаються в автосалонах нашої країни. Причина - майже повна зміна топ-10 бюджетних моделей, включаючи колишнього лідера рейтингу, Daewoo Matiz, відкликаного з російського ринку, щоб не створювати конкуренцію оновленої версії Ravon R2. На жаль, криза позначилася як на цінах, так і на купівельну спроможність населення. Якщо раніше на 400 тисяч рублів у автолюбителів був вибір з десяти-одинадцяти моделей, то тепер від сили з шести.

Зміст:

  • 6. Ravon Nexia R3, Geely GC6
  • 5. Lada Granta (ліфтбек), Datsun on-DO (седан), Ravon R2 (хетчбек)
  • 4. Chery Bonus, FAW V5, Chery Very
  • 3. Lada Priora
  • 2. Lada Granta
  • 1. Lifan Smily

6. Ravon Nexia R3, Geely GC6

Ціна: від 419 000 рублей.

Відкривають рейтинг два автомобіля з однаковою вартістю - вперше випущений на території Росії Ravon Nexia R3 і Geely GC6. Ціна базової комплектації Comfort Ravon Nexia за останні кілька місяців збільшилася на 40 000 рублів (включає гідропідсилювач керма, подушку безпеки, систему стабілізації і магнітолу). А Geely GC6, можливо, буде поставлятися в Росію в новому виконанні - і дорожче. Як зізнався керівник відділення Geely в нашій країні, лоукостів у бренду з числа поставляються в Росію авто більше не буде.

5. Lada Granta (ліфтбек), Datsun on-DO (седан), Ravon R2 (хетчбек)

Ціна: від 404 200 до 409 000 рублей.

На п'ятому місці рейтингу знаходяться відразу три автомобілі. Найдешевша комплектація Lada Granta з кузовом ліфтбек йде з підвіскою від "Калини", мінімальної шумоізоляцією і без підсилювача керма.Datsun on-DO - автомобіль російсько-японського виробництва, відомий завдяки своєму видатному серед бюджетних седанів обсягом багажника - цілих 530 л. У його базову комплектацію Access входить мотор в 82 л. с. об'ємом 1. 6 л, ABS, подушка безпеки, підсилювач керма і підігрів сидіння. А Ravon R2 через декількох подорожчань опустився в рейтингу вниз, що, однак, не завадило автомобілю і раніше утримувати позиції найдешевшої моделі з автоматичною коробкою передач.

4. Chery Bonus, FAW V5, Chery Very

Ціна: від 390 000 до 400 000 рублей.

Четверте місце рейтингу поділили між собою три міські малолітражки. Всі вони - вироби китайських автовиробників і досить популярні на російському ринку. Однак їх присутність в рейтингу викликане чисто формальними міркуваннями: кількість цих автомобілів на ринку неухильно скорочується (наприклад, Chery Very знайти вже практично неможливо). Чи очікуються нові поставки - невідомо.

3. Lada Priora

Ціна 389 000 рублей.

Єдиний з усіх автомобілів АвтоВАЗу, який протримався в первозданному вигляді на ринку з 2007 року без особливих змін. Базова комплектація включає в себе такі приємності, як маршрутний комп'ютер, підлокітник з місцем для зберігання, повітряний фільтр салону і електропідйомники передніх дверей.

2. Lada Granta

Ціна 383 900 рублів.

Ціна на "народний автомобіль" з літа практично не змінилася, що дозволило Ладі перейти з четвертого місця рейтингу на друге. Однак сама бюджетна комплектація Лади відрізняється спартанської суворістю і невибагливістю - мотор потужністю в 87 л. с. , Об'ємом 1. 6 л, є системи ABS і EBD, але немає ні кондиціонера, ні приймача, ні інших дрібниць для комфортної їзди.

1. Lifan Smily

Ціна: 369 900 рублів.

І лідером топ-10 найбільш дешевих автомобілів в Росії в 2016 році стає Lifan Smily - невеликий хетчбек, дизайн якого створений під явним впливом прославленого Mini Cooper'а. Потужність мотора - 88 л. с. , Обсяг 1, 3 л, п'ятиступінчаста механічна коробка передач. Приємний сюрприз - бюджетна комплектація автомобіля включає в себе практично все необхідне, включаючи електропідсилювач керма, ABS і навіть кондиціонер з радіомагнітоли. Однак є й мінуси. По-перше, автомобілі цієї марки на російському ринку 2015 року випуску, і запаси їх вичерпуються. Чи будуть нові - невідомо.