Рейтинг сигналізацій з автозапуском і зворотним зв'язком на 2015 рік

Сучасні охоронні системи захищають машини від злому або викрадення і значно підвищують комфорт автовласників. В першу чергу мова про настільки корисною опції, як автоматичний запуск двигуна.

Цінна особливість всіх сигналізації потрапили в рейтинг - наявність інформаційного брелока, який повідомляє водія про стан припаркованого авто, наприклад, про відкриття дверей або спрацьовуванні датчика удару. У сьогоднішній огляд включений рейтинг сигналізацій з автозапуском і зворотним зв'язком , в який увійшли моделі, які отримали найкращі відгуки експертів і реальних користувачів.

Зміст:

  • 5. Pantera SLK-868RS
  • 4. StarLine A91
  • 3. Scher-Khan LOGICAR 1
  • 2. Pantera SLK-675RS
  • 1. StarLine A94

5. Pantera SLK-868RS

Відкриває топ рейтинг модель з відмінною стійкістю до перешкод, що особливо важливо в умовах завжди завантаженого електронікою мегаполісу. Код BACS забезпечує захист від злому. Система має дворівневий датчик удару, радіус дії до тисячі метрів, 4-кнопковий брелок, режим глушіння двигуна Anti-Hi-Jack.

4. StarLine A91

До рейтингу автосигналізацій 2015 року увійшли дві моделі StarLine. Дана сигналізація оснащена індивідуальними надійними ключами шифрування 128 біт, інноваційним методом стрибаючих частот. Спеціальний режим контролює відсутність перешкод в умовах великого міста. Запуск двигуна можливий за заданим автовласником розкладом і дистанційно.

3. Scher-Khan LOGICAR 1

Згідно з результатами тесту сигналізацій з автозапуском, LOGICAR 1 гарантує надійний контроль над автомобілем з відстані до 1 500 метрів. Автозапуск двигуна можливий віддалено і в заданий час. Суцільне блочно-потокове шифрування відправляється в ефір пакету даних забезпечує захист від сканування. Брелок пройшов тест на міцність - він стійкий до падінь, ударів, стирання. Харчування здійснює одна батарея ААА.

2. Pantera SLK-675RS

Захист сигналу від перехоплення контролює вдосконалений динамічний код BACS. Дальність сигналізації з двостороннім зв'язком - 2 тисячі метрів. Брелок дозволяє відстежувати 7 зон охорони, отримувати інформацію про температуру в салоні авто і моторному відсіку, здійснювати автозапуск. Функція Anti-HiJack дозволяє заглушити мотор в разі розбійного захоплення авто.

1. StarLine A94

Краща сигналізація з автозапуском оснащена несканіруемим діалоговим кодом управління, 2CAN, GSM і GPS-інтерфейсом, перешкодозахищеність трансівером з 128 каналами і дальністю до 2000 м, ударостійким блоком управління, цифровим датчиком 3D удару. Система працює в діапазоні температур від -50 до +85 °, заряду акумулятора вистачає до 60 днів функціонування в режимі охорони.