Де жити під час Олімпіади в Сочі - топ-5 варіантів

Все ближче Зимова Олімпіада - 2014. І все більше любителів спорту замислюються над тим, де зупинитися в Сочі на час проведення Ігор. Очевидно, що в дні олімпіади в місто хлинуть мільйони уболівальників і представників офіційних делегацій з різних країн.

Тому про гідне житло варто подбати заздалегідь. І для початку рекомендуємо вивчити Топ-5 варіантів, де жити під час Олімпіади в Сочі. До речі, підібравши собі житло і купивши квитки на змагання, варто додатково оформити Паспорт вболівальника, який дає право на відвідування олімпійських об'єктів.

Зміст:

  • 5. Спільне житло
  • 4. Номер в готелі в Сочі або Червоній галявині
  • 3. Селища поблизу від Сочі
  • 2. Оренда квартири в Сочі
  • 1. Круїзний лайнер

5. Спільне житло

Багато туристичні форуми в Інтернеті вже рясніють оголошеннями про пошуки попутника на час Олімпіади. Удвох, утрьох або учотирьох знімати квартиру набагато вигідніше. Можна запросити друзів і знайомих зі свого міста, а можна домовитися в мережі і зустрітися вже на місці.

4. Номер в готелі в Сочі або Червоній галявині

Офіційно до послуг гостей Олімпіади в Великому Сочі передбачена 41 тисяча готельних номерів різної комфортності. Максимальна вартість номера на час ігор обмежена - 14 000 рублів. Мінімум складе десь 4 300 рублів за номер. Проблема полягає в тому, що готель на час Олімпіади можна буде забронювати не раніше, ніж через місяць , коли остаточно затвердять свої склади міжнародні та спортивні делегації.В даний час більшість великих готелів призупинили бронювання в очікуванні групових замовлень.

3. Селища поблизу від Сочі

Якщо цінник на житло в самому олімпійському Сочі "кусається", то можна забронювати готель або зняти квартиру в найближчих населених пунктах. Правда, добиратися до спортивних заходів доведеться з працею - рух буде вкрай обмежена. Найкраще віддати перевагу житло в селищах і містах, через яких ходить ж / д транспорт до Сочі - Туапсе, Лазаревське, Лоо, Дагомис. Чим далі від столиці Зимових Ігор, тим дешевше обійдеться проживання - від 300 руб. з однієї людини за ніч.

2. Оренда квартири в Сочі

Зараз багато жителів сочи прагнуть заробити, здавши власне житло в найм на час Олімпійських Ігор . Вартість квартири варіюється від 30 доларів на добу до 10 тисяч у. е. Крім того, в місті здається безліч котеджів за ціною від 800 доларів на добу. Наймана квартира або будинок зручні великою кількістю спальних місць. Що дозволяє розміститися великою компанією.

1. Круїзний лайнер

Величезні океанські лайнери Princess Maria і Princess Anastasia можуть вмістити до 4500 гостей, а додатково в портах Великого Сочі пришвартуються ще сім "плавучих готелів". Всього близько 11 тисяч туристів і вболівальників під час Олімпіади будуть проживати на кораблях. Вартість проживання в каюті стартує від 4300 рублів на добу, а за величезний комфортабельний сьют площею в 300 кв. метрів потрібно буде платити вже 12 тисяч в день. У вартість будь-якого типу розміщення входить сніданок, а за додаткову плату можна користуватися всією інфраструктурою судна - ресторанами, барами, СПА-зоною і т. Д.