Що нового в одному з кращих смартфонів iPhone 5?

iPhone 5 був анонсований компанією Apple12 вересня цього року. Нова версія популярного мобільного девайса вже встигла стати однією з найбільш продаваних новинок і завоювати тисячі шанувальників по всьому світу. Пристрій функціонує на базі iOS 6 - операційної системи нового покоління.

iPhone 5 , як і його попередник iPhone 4S, доступний для покупців в двох колірних рішеннях - білому і чорному. При цьому чорний варіант відрізняється оригінальним сріблястим відливом, тому виглядає такий пристрій, як вважає практично кожен комп'ютерний форум , більш представницький і привабливо.

Комплект поставки iPhone 5 стандартний для пристроїв цього класу. У коробці, крім самого пристрою, покупець знайде фірмову наклейку з логотипом Apple, кабель для підключення до комп'ютера по USB, перехідник для мережі 220В, зарядний пристрій, гарнітуру та скріпку, призначену для вилучення СІМ-карти. Пізній вихід гаджета, не дозволив йому увійти в рейтинг кращих смартфонів 2012 року , але наробив багато галасу в комп'ютерних форумах.

Що кажуть на комп'ютерних форумах про телефон iPhone 5?

1. Навушники.

На думку більшості користувачів, перше, що кидається в очі при розпакуванні iPhone 5, - це, як не дивно, навушники, дизайн яких змінився вперше за всю історію айфонів. У кожному навушнику тепер присутні кілька отворів, а загальний стиль "крапельки" дещо змінився.Як заявили представники Apple, змінений зовнішній вигляд гарнітури дозволив зробити її ще більш зручною: навушники тепер в будь-яких вухах будуть сидіти ідеально. Крім того, саме звучання оновлених навушників стало помітно краще: зникло деренчання верхніх частот, баси стали глибше, збільшився обсяг.

2. Інтерфейс підключення до ПК.

Друге нововведення iPhone 5 - змінений кабель для підключення до ПК. Роз'єм, який отримав назву Lightning, став більш компактним, в результаті чого інженерам вдалося зробити пристрій ще більш тонким. Крім того, покращилися і технічні характеристики роз'єму - за заявою виробників, його пропускна здатність значно збільшилася, а значить, девайс заряджається швидше своїх попередників.

3. Зовнішній вигляд і ергономіка.

Дизайн нового iPhone, на перший погляд, практично не змінився. Однак при більш детальному огляді можна виявити, що, незважаючи на збільшений дисплей, девайс не тільки не став здаватися більш громіздким, а й став більш компактним і легким. На думку більшості власників iPhone 5, новий апарат все так само ідеально виглядає як в жіночій, так і в чоловічій руці. На цій посаді дітище Apple разюче відрізняється від громіздких топових смартфонів від Nokia, HTCі інших відомих виробників.

Джерело - // www. gelezki. info /