Що робити з розбитим дзеркалом?

Що робити з розбитим дзеркалом?

Головна рекомендація багатьох обізнаних в містиці людей - не думати про негативні наслідки, не шукати асоціацій, викинути з голови тривожні думки. Безумовно, вірити чи не вірити в прикмету про несприятливий вплив розбитого дзеркала - це особистий вибір. Все залежить від світоглядних поглядів людини. Однак народна мудрість, багатовікові традиції предків і здоровий глузд підказують, що робити з розбитим дзеркалом тим, хто ставиться до цього серйозно.

Зміст статті

  • Що робити, якщо розбив дзеркало будинку?
  • Що робити, якщо подивився в розбите дзеркало?

Що робити, якщо розбив дзеркало будинку?

Елементарна необережність часто стає причиною того, що дзеркала б'ються в стінах будинку, де, власне, вони в своїй більшості і знаходяться. Що робити в такому випадку? Уламки розбитого предмета потрібно обов'язково прибрати. Мітелкою або щіткою змести в купу дрібні його частини, а більші накрити шматком тканини або паперу. Головне, не чіпати оскільки голими руками. Мова йде не тільки про небезпеку порізатися, а й древньому повір'я про те, що розбите скло забирає енергію людини. Воно здатне також продемонструвати нам картини з паралельного світу.

Порізи рук шматочками розбитого дзеркала пророкують невдачі, тому збирання потрібно робити обережно і обов'язково в рукавичках. Місце, де виявилися дрібні осколки, ретельно прибирають, пилососять і миють, а залишки виносять в сміттєвий бак.Роботу цю повинен виконати саме той, хто проявив необережність. Але якщо дзеркало розбив немовля, то прибрати осколки повинна мати. Кімнату, де розколовся предмет, рекомендується обприскати святою водою і запалити церковну свічку на тривалий час, щоб очистити простір.

Більші шматки розбитого дзеркала обережно розміщують під проточною водою лицьовою стороною вгору (намагаючись не заглядати в них), так як вона змиває негатив. Після подібної процедури великі шматки дзеркала, загорнуті в тканину або папір, викидають в сміття. За багатьма повір'ями, викидати осколки розбитого скла потрібно в струмок або річку з проточною водою. Вважається, що вода може розчинити негативну інформацію.

Також можна осколки що розбився дзеркала закопати в землю, але не в себе вдома в квітковому горщику, наприклад, або на особистому земельній ділянці, а десь подалі від власного житла. Ні в якому разі не можна розбивати великий фрагмент битого дзеркала на більш дрібні частини перед закапуванням. Шматки закладають в землю лицьовій (дзеркальної) поверхнею вниз. Перед тим як винести їх з дому, потрібно кілька разів обернутися навколо своєї осі біля виходу і попросити вибачення за завдані незручністю рухів збитки.

Шматки розбитого дзеркала ніколи не залишають в будинку. Вони містять негативну енергію і накликають на господаря біду. Купувати нове дзеркало краще в рамі. Покупку потрібно здійснювати до обіду, з хорошими, приємними і позитивними думками, залишивши на сполох і обов'язково посміхаючись. Розбите дзеркало - це не проблема, а маленька неприємність.

до змісту ↑

Що робити, якщо подивився в розбите дзеркало?

Якщо винуватець неприємного інциденту все-таки мав необережність заглянути в дзеркальний осколок, необхідно відвідати церкву і обов'язково поставити свічку за здравіє.Прийнято вважати, що розбите дзеркало приносить сім років невдач. Фахівці пояснюють це повір'я тим, що воно створює витік енергії, а людині з її недоліком вельми складно творити, його сили концентруються тільки на захист. Багато маги стверджують про наявність в дзеркалах кордонів між невидимими світами. Тобто, заглянувши в розбите скло, "сторонні" здатні випадково проникнути в людську душу і вплинути на хід долі.

У скептиків багато викладені вище рекомендації викликають посмішку. Їх правоту, звичайно, можна визнати, з огляду на те, що людина сама програмує себе і нерідко видає бажане за дійсне. Однак навіть самим невіруючим не завадить пам'ятати про декілька простих правилах. Дзеркало завжди має бути чистим. Воно здатне накопичувати енергію, і не завжди позитивну. Дивитися в дзеркало потрібно з хорошим настроєм і добрими думками, посміхаючись світу і особистої удачі.