Яка порода собаки у фільмі "Хатіко"?

Яка порода собаки у фільмі "Хатіко"?

Рідкісний людина не мріє знайти надійного друга, нехай навіть на чотирьох лапах і з холодним носом. Вірність собак неодноразово оспівана в мистецтві, але мало хто легенди зрівняються по пронзительности з японською історією, по якій зняли цілих два художні фільми. Люди хочуть знати, яка порода собаки у фільмі "Хатіко: найвірніший друг", щоб і з ними поруч був хтось настільки ж відданий.

І у фільмі, і в реальній історії головною дійовою особою була собака породи акіта-іну - однієї з автентичних, найдавніших і найулюбленіших японських порід. Вважається, що виведена вона за допомогою схрещування шпіцеобразних собак з мастифами. Спочатку це були собаки-мисливці, здатні впоратися з великим звіром. Сьогодні це чудові домашні улюбленці.

Річарда Гіра пощастило на зйомках мати справу з трьома представниками акіта-іну: Чіко, Лейлою і Форрест. Собаки різного віку знадобилися для того, щоб укласти в кілька годин довге життя кудлатого героя.

У японців не можна питати, яка порода собаки знімалася у фільмі "Хатіко". Жителі Країни висхідного сонця трепетно ​​ставляться до дружби взагалі, а вже до такої безмежної відданості - особливо. Тому людини, яка не знає про акіта-іну, в обов'язковому порядку не тільки познайомлять з цими улюбленцями, а й відправлять на станцію, де встановлено пам'ятник Хатіко, в музей, де виставлено його опудало, на кладовищі, де похований вірний друг, ну або по принаймні покажуть віртуальне кладовище домашніх тварин.

Акіта-іну - зовсім не «плюшевий звір". Собаки цієї породи вірні лише господареві і слухаються тільки його. Вони будуть живити ніжні почуття до всіх членів сім'ї, а діти можуть творити з ними взагалі що завгодно, проте до чужих людей японські улюбленці налаштовані агресивно. Вони охороняють господаря і його рідних, до інших абсолютно байдужі.