Що їдять з віскі?

Що їдять з віскі?

Подати до віскі їжу - це не просто поєднати якийсь апетитне блюдо з улюбленим сортом міцного напою. Головне, створити поєднання, в якому буде відчуватися абсолютно новий характер і непередаваний смак. Втім, в розмаїтті ароматів самого алкоголю можна вловити відтінки макрелі і яблучного пирога, бекону і крем-брюле, копченої оселедця і гарячих булочок з родзинками ... Залишається з усього того, що їдять з віскі, підібрати додаток, що підходить до конкретної пляшці благородного спиртного.

Зміст статті

  • Трохи про традиції
  • Смакові переваги в різних країнах
  • Закуска до різних сортів віскі

Трохи про традиції

Якщо слідувати заведеним колись звичаїв, віскі і зовсім треба вживати без якої б то не було закуски. На думку професіоналів, тільки так можна по-справжньому насолодитися сильним, просякнуте духом кельтів напоєм. Втім, згідно з існуючими правилами, не забороняється розбавляти найміцніший віскі мінералкою, содової або звичайною водою. Це сприяє зникненню у алкоголю смаку спирту і більш повному розкриттю всіх нюансів букета.

У той же час самі допитливі шотландці та ірландці щосили і з великим задоволенням закушують віскі і чудово володіють мистецтвом підбирати певні страви до розпивати алкоголь. Що тоді говорити про російській менталітеті, який передбачає супровід спиртного найрізноманітнішими стравами!І тим не менше одна умова дотримуватися просто необхідно - їжа повинна відтіняти, а не заглушати розкішний смак і аромат "підбадьорливого зілля".

до змісту ↑

Смакові переваги в різних країнах

Роздумуючи про закуску до віскі, можна звернути увагу на страви, які знаходяться в пріоритеті в якості доповнення до міцного напою у представників інших народів:

  1. американці вважають, що краще за все з віскі поєднуються десерти - фруктові і шоколадні. У хід йде і шоколад в плитках. Їм також подобається розбавляти віскі вельми оригінально - кока-колою.
  2. Японці і французи вважають за краще насолоджуватися поєднанням віскі і суші.
  3. Ірландці закушують віскі м'ясом устриць, запеченої або смаженої дичиною, червоною рибою. Розбавляти напій для них не характерно, благо ірландський віскі найбільш м'який.
  4. Німці й італійці - м'ясоїди. У Німеччині вживати алкоголь прийнято з ковбасками, в Італії - з традиційною лазаньєю.
до змісту ↑

Закуска до різних сортів віскі

Максимальне задоволення від трапези з розпиванням віскі можна отримати, якщо при виборі їжі відштовхуватися від сорту напою. Наприклад, відмінною закускою до алкоголю з фруктовим ароматом є курча гриль. До маслянистим віскі підходять горіхи, а також м'ясо з грибним соусом.

Бурштиновий віскі і скибочки дині - це не тільки ідеальна смакова комбінація, але і красиве поєднання кольорів. А якщо планується поставити на стіл алкоголь з ароматом трав, варто згадати про морепродуктах і різноманітних стравах з їх додаванням. Крім того, дегустатори запевняють, що приємним доповненням до віскі будь-якого сорту може стати вершкове морозиво або десерти на його основі.

Однак навіть досконало володіючи інформацією про те, що їдять під віскі, не слід занадто глибоко вдаватися в роздуми про складність букета напою. Іноді корисно звернутися до своїх смакових пристрастей. Адже, можливо, кращою закускою виявиться улюблений салат або просте, але ситне блюдо. У будь-якому випадку ніщо не зіпсує свято, якщо застілля супроводжується веселощами і теплим спілкуванням друзів.