Чим відрізняється биогель від гелю?

Чим відрізняється биогель від гелю?

Будь-яка жінка мріє про те, щоб її нігті виглядали міцними, гладкими і красивими. Сьогодні для цього випускається безліч високоякісних і дієвих засобів. Створити на руках привабливий манікюр можна за допомогою спеціального гелю або так званого биогеля. Чим же вони відрізняються?

Що таке гель і біогель?

Гель ( "твердий гель") - це особливий полімерний стеклоподобную синтетичний матеріал для нарощування нігтів, який міцно твердне під впливом ультрафіолетової лампи. Біогель (іноді іменований "м'який гель") - це розчинна полімерне засіб для зміцнення нігтів на основі протеїнів або каучуку, що володіє еластичністю.

Порівняння гелю і биогеля

У чому ж різниця між гелем і биогелем?

Гель при нанесенні на фізичному рівні з'єднується з нігтьової пластиною, заповнюючи все мікроскопічні відколи й тріщини. Біогель містить штучний протеїн, а тому близький за складом природної нігтьової пластини і зрощується з нею на молекулярному рівні: молекули биогеля зливаються з молекулами протеїну в нігті. Виробники стверджують, що біогель створений на основі органічних корисних продуктів, таких, наприклад, як смола африканського тіксового дерева. Тому його назву і містить популярну нині приставку "біо". Хоча є інформація, що "біо-" він іменується просто тому, що нігті з ним в цілому виглядають більш природними, схожими на натуральні, тобто в наявності типова маркетинговий прийом.

Нігті, нарощені гелем

З м'яким і еластичним, не мають запаху биогелем ніготь здається "живим", він добре гнеться, має пластичністю і при цьому міцністю. Застиглий гель дуже твердий, тому частіше схильний до сколів і тріщин, на нього впливають механічні дії і перепади температури, а ще він створює на нігтях не дуже приємне відчуття скутості і стиснення. Гель потребує обробки (обпилюванню, моделюванні) після завершення нанесення, біогель цього не вимагає. А значить, ні майстру, ні клієнту не потрібно дихати пилом в процесі нанесення. Зате добре твердіє гель дозволяє наростити довгі нігті і створити модний запаморочливий нігтьової дизайн, а з биогелем це зробити важко: нігтьову пластину можливо подовжити максимум на 1-2 мм. Біогель хороший для зміцнення своїх власних нігтів і створення зручного "короткого" манікюру. До нього легше звикнути, ніж до гелю. Вважається, що під биогелем ніготь продовжує "дихати".

Біогель. "Короткий манікюр"

Нарощені гелем нігті тримаються приблизно 3 тижні, потім вони вимагають корекції. Біогель тримається на нігтях в середньому 2-3 тижні, потім він повністю видаляється і при бажанні наноситься заново. Твердий гель, полимеризующийся на нігтьової пластини, знімається за допомогою механічної шліфовки - спилювання, а це процес досить трудомісткий і виснажливий. М'який гель (або біогель) вимочується в спеціальній ацетоносодержащей рідини і сходить з нігтьової пластини за 10-15 хвилин. Така процедура менше травмує ніготь. Але в побуті потрібно ретельно захищати нігті з біогелем від впливу ацетону, метилового і етилового спирту, так як ці речовини можуть пошкодити манікюр.Твердий гель більш міцний і менше схильний до хімічних впливів. Біогель позиціонується як нетоксичний засіб, що не містить агресивних компонентів, а тому дозволене вагітним і годуючим жінкам. Хоча є думка, що він, навпаки, за рахунок своєї високої розчинності здатний викликати алергічні шкірні реакції. Твердий гель завдяки своїй стійкій структурі більш міцний і стійкий на нігті, практично ніколи не викликає алергії. Після зняття биогеля власні натуральні нігті зазвичай не потребують відновлення та лікуванні. У разі нарощування з гелем їх найчастіше потім доводиться зміцнювати і лікувати, чекаючи зміни нігтьової пластини природним чином (приблизно 3-4 місяці).

Topinfoweb.com. ru визначив, що відмінність биогеля від гелю полягає в наступному:

  1. Гель застосовується для нарощування нігтя, біогель в основному - для зміцнення і захисту.
  2. В застиглому стані биогель нагадує силікон, а гель твердий, як міцний пластик або скло.
  3. Нарощені гелем нігті мають крихкістю і можуть зламатися або обдерті, після нанесення биогеля нігтьова пластина залишається гнучкою, м'якою, еластичною. Але биогель погано реагує на побутову хімію з ацетоном.
  4. Після нанесення гелю нігті потребують моделюванні і корекції, у випадку з биогелем цього не потрібно.
  5. Біогель знімається розчинником, гель потрібно спилювати з нігтя.

Що краще: гель або біогель? Обговорюємо в коментарях!