Що символізує слон?

Що символізує слон?

Мода на фігурки слонів прийшла до нас зі Сходу через Європу в кінці XIX століття. Російські колекціонери підхопили її і завезли в країну красиві статуетки і прикраси. На початку XX століття знаменитий ювелір Карл Фаберже закріпив популярність теми, створюючи з уральського каменю унікальні твори мистецтва із зображенням тварин. А вже в середині минулого століття в багатьох радянських сім'ях в серванті або на шафі можна було побачити ціле сімейство (як правило, сім) білих слоників, виготовлених промисловим способом, придбаних в магазині або подарованих "на щастя". Сьогодні ці фігурки з порцеляни передаються з покоління в покоління як фамільна реліквія. Мода на них не тільки не згасає з часом, а навпаки, поширюється ще більше. І дивлячись на скульптурки могутнього гіганта, люди замислюються, що символізує слон?

Зміст статті

  • Як тварина-велетень стало символом?
  • Талісман з хоботом
  • Який колір у слона, що приносить щастя?

Як тварина-велетень стало символом?

Люди Сходу здавна шанували слонів, і понині у багатьох країнах Азії їх називають священними. Зображення цього великого тваринного можна зустріти на емблемах цілого ряду держав, які таким чином заявляють про свої ідеали. Слона поважають, перш за все, за фізичну і духовну силу. Спокійний і мудрий, витривалий і терплячий, він долає всі на своєму шляху.За законами джунглів з ним рахуються всі, в тому числі самі хижі звірі. Ось чому слон став символом влади, гідності, миролюбності і добробуту.

до змісту ↑

Талісман з хоботом

В феншуй, яким сьогодні захоплені багато людей, будь-яке зображення слона сприймається як талісман. Важливу роль в фігурці грає найоригінальніша частина - довгий ніс, зрощений з губою. Вважається, що слон з піднятим хоботом символізує матеріальний достаток в будинку і велику удачу. Статуетку найкраще розмістити на підвіконні в південно-західній частині квартири. Якщо слон буде звернений в сторону сприятливою для господарів житла зірки, тоді він захистить домочадців від бідності і допоможе їм зберігати при будь-яких обставин розсудливість. Встановлена ​​в північно-західній зоні квартири фігурка буде сприяти залученню в цю сім'ю надійних друзів і могутніх покровителів. А два слоника з піднятими хоботами в спальні стануть запорукою щастя, миру і злагоди в домі.

Ні в якому разі не варто засмучуватися, якщо у домашнього оберега його головна прикраса - хобот - спрямоване не вгору, а вниз. Головне в цьому випадку, як стверджують фахівці з фен-шуй, знайти правильне місце розташування талісмана. Слон з опущеним хоботом символізує можливість господарів мати дітей. Таку фігурку нерідко спеціально дарують подружжю, які мріють про дитину. Її потрібно розмістити в західному секторі будинку (зона дітей) або в спальні. Найкраще - придбати дві однакові статуетки і встановити по обидва боки подружнього ложа: один слон буде зміцнювати чоловічу силу, а інший - допомагати дружині в зачатті довгоочікуваного малюка.

Будь-яка статуетка слона символізує щастя, здоров'я і благополуччя. Їх часто рекомендують розставляти по кутах кімнат, де з часом накопичується негативна енергія в будинку, від якої талісман допомагає позбутися. Але і в інших місцях - в робочому кабінеті господаря, в вітальні, де збираються всі члени родини, - фігурка добродушного велетня стане не тільки окрасою, а й символом успіху і процвітання.

Пара скульптурок, розташованих біля вхідних дверей і звернених ликом на вхідних людей, захищатимуть господарів будинку від недоброзичливців.

до змісту ↑

Який колір у слона, що приносить щастя?

Сьогодні фігурки слонів роблять зі скла, цінних порід дерева, порцеляни, кераміки, натурального каменю і навіть з кольорових і дорогоцінних металів. Крихітні, як катаборі (нецке із зображенням тварин), і великі за розміром скульптури можуть перетворити будь-який інтер'єр, додавши йому ексклюзивності і креативності. Лаконічні за формою або прикрашені індійськими обладунками статуетки радують око багатою палітрою кольорів. Білі і чорні, сірі і червоні, зелені і рожеві, коричневі і жовті слони, слонихи і слоники вселяють в нас упевненість, що все в житті буде добре. Сім білих скульптурок забезпечать захист вашої сім'ї. Один яскраво-червоний слон з піднятим хоботом принесе енергію і натхнення. А зелений - буде підживлювати вас надією ... Головне, вірити, що талісман не випадково опинився в будинку, і тоді він обов'язково подарує вам удачу і благополуччя.