Робимо гифку з відео

Робимо гифку з відео

Gif-анімація була винайдена в 1987 році спеціально для інтернету. Але і до цього дня вона популярна серед мешканців соціальних мереж і форумів, так як їй доступно те, що не під силу статичної картинки. По суті, гифка - це маленький відеоролик без звуку. І як зробити гифку з відео, ми і розберемо в цій статті.

Не важливо, для чого вам знадобилася гифка. Хочете прикрасити свій аватар анімованої картинкою або передати відео в гіф-анімації? Створити гифку з відеоролика дуже просто. Власне кажучи, існує 3 способи створення гифки:

  • за допомогою онлайн-сервісу;
  • при використанні спеціальних записуючих програм;
  • завдяки звичайному відеоконвертер.

Зміст статті

  • Онлайн-сервіси для створення гифок
  • "Записуючі" утиліти
  • відеоконвертор

Онлайн-сервіси для створення гифок

Зробити гифку з відео онлайн дуже просто. Самий популярний сервіс конвертації відео в gif-анімацію - це YT2GIF. Апдейт : за станом на липень 2017 року цей сервіс більше не працює, проте завжди можна знайти аналоги в Google або Yandex.

до змісту ↑

"Записуючі" утиліти

Для тих, кому чужі онлайн-сервіси, існує спеціальна утиліта GifCam, яка буквально "записує" в анімацію все, що ви захочете. Досить запустити програму, виділити потрібну область і клікнути кнопку "Rec".Зупинка запису здійснюється кнопкою "Stop". Зберігати гифку потрібно кнопкою "Save". Ось невелика гифка, на якій показаний принцип роботи GifCam.

до змісту ↑

відеоконвертор

Більшість відеоконвертер дозволяють конвертувати звичайний відеоролик в gif-анімацію. Але найкраще справляється з цим завданням програма Format Factory, скачати яку можна звідси - // www. pcfreetime. com / formatfactory / index. php? language = ru. "Фабрика форматів" безкоштовна, русифікована і не вимоглива до "заліза" комп'ютера.

Завантаживши утиліту з сайту, запускаємо інсталяційний файл FFSetup3. 3. 5. 0. exe. У першому вікні настановної утиліти погоджуємося з ліцензією і тиснемо кнопочку "I agree".

натисніть на картинку для збільшення

Потім потрібно вказати шлях для файлів конвертера. Якщо вас влаштовує шлях, запропонований програмою, то натискаємо "Install".

натисніть на картинку для збільшення

Після установки файлів відкриється нове віконце, в якому інсталятор запропонує встановити ask. com пошуковиком за замовчуванням. Знімаємо обидві галочки і натискаємо "Next".

натисніть на картинку для збільшення

Висвітиться ще одне віконце з пропозицією інсталювати браузер Opera. Чемно відхиляємо пропозицію кнопкою "Decline".

натисніть на картинку для збільшення

В останньому вікні настановної системи знімаємо галочку поруч з написом "Install inside codecs" і тиснемо "Finish". Вітаємо, програма Format Factory встановлена!

натисніть на картинку для збільшення

Після запуску програми в категорії "Відео" вибираємо "-> Gif".

натисніть на картинку для збільшення

В новому віконці вам потрібно вибрати шлях для збереження файлів, а також якість картинки. Щоб додати відеоролик, потрібно клікнути на кнопку "Додати файл".

натисніть на картинку для збільшення

Після появи відеоролика в списку тиснемо кнопку "ОК" і повертаємося в основне вікно відеоконвертера.Залишилося натиснути кнопку "Старт" для початку конвертації відеоролика.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо все пройшло успішно, то в стовпці "Стан" буде напис "Виконано". В іншому випадку ви побачите напис "Перервано".

натисніть на картинку для збільшення

Безсумнівно, конвертувати відеоролики в gif-анімацію куди простіше, ніж займатися записом роликів за допомогою GifCam. Але на кожен випадок знайдеться свій спосіб створення гифки.