Пересадка екіпажу в world of Tanks (WoT)

Пересадка екіпажу в World of Tanks (WoT)

Як відомо, на даний момент в "Світі танків" представлено сім націй. Гравцеві на початку бою є по одному танку від кожної нації. У міру прокачування танків гравець купує нові бойові машини, досліджує модулі і з танка в танк може пересаджувати екіпаж. Але поки існують деякі обмеження щодо спеціалізації і націй. Як пересадити екіпаж в World of Tanks і зробити це максимально ефективно, поговоримо в нашій статті.

Зміст статті

  • Про екіпажі
  • Обмеження при пересадці
  • Для чого пересаджують екіпаж?
  • Інструкція з пересадки екіпажу
  • Хитрощі перенавчання

Про екіпажі

У танка будь-якої нації є свій екіпаж. Якщо відсутній хоч один член екіпажу, вийти в бій не вийде. Кількість членів екіпажу варіює від двох до шести чоловік. Як правило, два члена екіпажу зустрічаються на танках 1-2 рівня. Лише два танка в грі мали екіпаж, що складається з одного командира, - САУ Karl і T62а Спорт. Karl з'явився в "Світі танків" на перше квітня 2014 року в якості жарту. Що стосується "спортивної" версії Т-62А, то цей середній танк пробув в грі місяць (на час Чемпіонату світу з футболу 2014) і брав участь лише в футбольних баталіях.

Кожен член екіпажу має свою спеціалізацію. Виділяють п'ять спеціальностей: командир, заряджаючий, навідник, радист і механік-водій.Командир і механік-водій присутні на кожному танку. Що стосується інших, то їх обов'язки можуть виконувати інші члени екіпажу (в основному командири). На машинах післявоєнного періоду, як правило, екіпаж танка складається з 4 членів (відсутній радист).

Все незадіяні члени екіпажу "проводять" свого часу в казармі. Якщо казарма переповнена, то доведеться розширювати її за Голду - 300 золота за 16 додаткових місць.

до змісту ↑

Обмеження при пересадці

На даний момент існують два обмеження по пересадці екіпажу. По-перше, не можна на танк однієї нації пересадити екіпаж іншої нації. По-друге, спеціалізацію неможливо перенавчити. Таким чином, досвідчені гравці, що катаються на радянських танках, мають в своєму ангарі купу нікому не потрібних радистів.

Правда, з останнім пунктом "Варгеймінг" обіцяв розібратися. Можливо, незабаром з'явиться можливість перенавчити радистів у командирів або механіків-водіїв в навідників.

до змісту ↑

Для чого пересаджують екіпаж?

По суті, пересадкою екіпажу займаються лише в двох випадках. Перший випадок пов'язаний з прокачуванням нового танка і пересадкою екіпажу старого танка в нову бойову машину. Другим випадком "користуються" власники преміумних машин, які застосовують прем-танки в якості тренажера для екіпажа. Якщо пересадити екіпаж одного танка в інший, то у нього буде "своєрідний штраф". Це не стосується преміумних танків, так як при пересадці в них екіпажу однокласових танка штрафу не буде. Наприклад, ви можете ефективно використовувати екіпаж важкого танка 10 рівня ІС-7 на преміум ТТ СРСР - КВ-5.

При рекрутуванні нового фахівця є 3 рівня навчання: максимальний (100%) - танкова академія, високий (75%) - полкова школа, низький (50%) - прискорені курси.Танкова академія доступна тільки за Голд (200 золота за кожного фахівця). Прискорені курси безкоштовні, а за фахівця, який закінчив полкову школу, доведеться викласти 20 тисяч срібла.

Вкрай рекомендується використовувати навчений як мінімум на 75% екіпаж.

до змісту ↑

Інструкція з пересадки екіпажу

Припустимо, ви купили новий танк і йому потрібен новий екіпаж. Як пересадити екіпаж в WoT? В одному з останніх патчів завдяки мододелам з'явилася зручна опція для пересадки. Раніше кожного члена екіпажу доводилося пересаджувати окремо. Зараз це можна зробити однією кнопкою.

Отже, для початку висаджуємо екіпаж старого танка. Для цього потрібно клікнути на іконку, зазначену на скріншоті нижче, і натиснути "Посадити". Якщо в казармі достатньо місця, то члени екіпажу автоматично перейдуть в неї.

Якщо потрібно висадити певного фахівця, то клікніть по ньому лівою кнопкою миші і виберіть "Посадити в казарму".

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ж ви зібралися продати старий танк, то танкістів при цьому можна відправити в казарму. Ця опція встановлена ​​за замовчуванням при продажу бойової машини.

натисніть на картинку для збільшення

Щоб додати фахівця в новий танк, потрібно клікнути лівою кнопкою у відповідному вікні спеціалізації і вибрати танкіста із запропонованого списку.

натисніть на картинку для збільшення

Якщо ж у вас не виявиться відповідного фахівця, то доведеться рекрутувати нового члена екіпажу.

натисніть на картинку для збільшення

На цьому пересадка закінчена, але екіпаж потрібно ще перенавчити. Можна скористатися спеціальною кнопкою перенавчання "перенавчитися".Вона доступна тільки тоді, коли хоч один танкіст не має спеціалізацію для управління певним танком.

натисніть на картинку для збільшення

Можна перенавчити кожного танкіста окремо. Для цього натискаємо на танкіста і вибираємо "Особиста справа". Потім в новому віконці вибираємо вкладку "Навчання" та натискаємо на кнопку "Поточний танк". Після відзначаємо рівень навчання (100%, 75% або 50%) і завершуємо все кліком по кнопці "Навчити".

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Хитрощі перенавчання

Після досягнення 6 рівня у вашого екіпажу почнуть з'являтися перші перкі і скіли (навички та вміння). Досвід, витрачений на їх отримання в попередніх боях, можна використовувати при перенавчанні. Таким чином, можна буде отримати 100% екіпаж на новому танку без використання золота.

Заходимо до особової справи танкісти і скидаємо вміння фахівця кнопкою "Скинути".

натисніть на картинку для збільшення

При цьому обов'язково скиньте вміння за срібло. Так ви менше втратите досвіду при скиданні.

натисніть на картинку для збільшення

Потім переходите у вкладку "Навчання" та перенавчати члена екіпажу за срібло. Якщо досвіду достатньо, то ви отримаєте танкіста з 100% спеціалізацією.