Кращі сайти безкоштовних оголошень

Купити дешевше, продати дорожче допомагають дошки безкоштовних оголошень в мережі Інтернет. Вони давно прийшли на зміну друкованим виданням і користуються величезною популярністю.

Кращі сайти безкоштовних оголошень ми зібрали в сьогоднішньому Топ-10. Дані ресурси пропонують зручно, швидко і безоплатно розмістити своє оголошення і додати фото товару.

Зміст:

  • 10. dorus. ru
  • 9. acoola. ru
  • 8. tvoemoe. com
  • 7. sindom. ru
  • 6. 1000dosok. ru
  • 5. irr. ru
  • 4. Мегабазар. рф
  • 3. Dmir. ru
  • 2. Barahla. net
  • 1. Avito. ru

10. dorus. ru

Цей сайт призначений, перш за все, для користувачів з Москви, а також Московської області. Але є розділи для оголошень з інших регіонів. Всього на сайті близько 500 тисяч оголошень найрізноманітнішої тематики.

9. acoola. ru

Сайт оголошень Акула призначений для користувачів з Росії, а також Казахстану, України і Білорусії. Окремий розділ присвячений спілкуванню на різні теми, в тому числі з метою пошуку або продажу товарів і послуг.

8. tvoemoe. com

Цей сайт безкоштовних оголошень призначений для приватних осіб з різних міст Росії. За плату можна виділити оголошення, розмістити його в поштовій розсилці, помістити на сторінці ресурсу в соціальних мережах.

7. sindom. ru

На сайті розміщують оголошення приватні особи. Підприємці та компанії Росії, України і Білорусії. Є розділ для розміщення оголошень про вакансії. Розмістити оголошення можна без реєстрації.

6. 1000dosok. ru

Проект "1000 дощок" був відкритий в 2006 році. На розміщення оголошення потрібно не більше 3-5 хвилин. Окремий розділ сайту присвячений знайомствам. За плату можна виділити оголошення і підняти його в пошуку.

5. irr. ru

Ресурс "З рук в руки" - інтернет-аналог однойменного паперового видання. Інтерфейс сайту покликаний максимально полегшити роботу з розміщення оголошень, є можливість навіть завантажити додаток для Android і iOS, що дозволяє управляти своїми оголошеннями.

4. Мегабазар. рф

На порталі можна безкоштовно розмістити оголошення приватної особи про купівлю-продаж товарів і послуг. Окремий розділ присвячений пошуку вакансій і співробітників.

3. Dmir. ru

Ресурс "Діловий світ" містить оголошення приватних осіб і організацій. Окремі розділи присвячені пошук вакансій і співробітників, подорожам, автозапчастинами. Щомісяця "Діловий світ" відвідують більше 10 мільйонів чоловік.

2. Barahla. net

На сайті розміщують свої оголошення приватні особи, підприємці та компанії з Росії та зарубіжжя. Крім безкоштовного розміщення можна за плату підняти своє оголошення в Топ, виділити його кольором і т. Д.

1. Avito. ru

На самому популярному сайті на сьогоднішній день зібрано понад 15 мільйонів оголошень. Крім оголошень приватних осіб тут є розділ для фірм та індивідуальних підприємців, розділ знайомств, а також розділ з пошуку роботи.