Топ інтернет-магазинів копій швейцарських годинників

Відомі бренди швейцарських годинників продаються в Росії в якості оригіналів, копій і підробок. Підробки лише зовні схожі на оригінал, самі ж механізми часто залишають бажати кращого якості. А ось копії можуть містити оригінальний механізм і тільки збірка відрізняє їх від оригіналу.

Відома приказка говорить: "Скупий платить двічі", але сьогодні ми постараємося допомогти не переплатити за бренд і отримати годинник відмінної якості. Сьогоднішній топ інтернет-магазинів копій швейцарських годинників складений на основі незалежної експертизи Expert Rating.

Зміст:

  • 5. Moscowatch. ru
  • 4. Swissexpert. ru
  • 3. WatchParadise. ru
  • 2. RealWatch. ru
  • 1. VipTimeClub. ru

5. Moscowatch. ru

Московський інтернет-магазин Moscowatch пропонує елітні копії годин кращих швейцарських виробників. У більшості моделей використані оригінальні механізми. Для покупців надається гарантія фірмового сервіс-центру на 1 рік. Доставка по всій Росії. Ціни в діапазоні від 3500 до 73500 руб.

4. Swissexpert. ru

Пропонують вироби китайської зборки. Більше 30 брендів, близько 100 найменувань годин. Не відрізняються від оригінальних моделей. Усередині кожного продукту трудиться японський механізм. Безкоштовна доставка по Москві і всієї Росії. Ціни від 4500 до 45000 руб.

3. WatchParadise. ru

Представлені швейцарські бренди годин Бельгійської, Австрійської та Дубайської збірки. Залежно від моделі використовується або швейцарський, або японський годинниковий механізм.Безкоштовна доставка по Москві і Росії (поштою з післяплатою). Годинники від 4000 до 350 000 руб.

2. RealWatch. ru

Цей інтернет-магазин копій швейцарських годинників пропонує вироби китайської зборки з японським годинниковим механізмом. Продукцію відрізняє точність і відмінна якість, каталог містить більше 700 найменувань, 60 брендів. Доставка по Москві і Росії здійснюється безкоштовно. Вартість від 4000 до 64000 рублів.

1. VipTimeClub. ru

Салон елітних реплік швейцарських годинників вже 12 років працює на російському ринку. Копії мають 100% схожість з оригіналом, а найголовніше, усередині працює справжній серійний механізм швейцарського заводу. Компанія пропонує гарантію до 25 місяців і має власний сервісний центр. Доставка в будь-яке місто країни - безкоштовно. Купити годинник можна за ціною від 4700 до 120 000 руб.

Так сьогодні виглядає список найпопулярніших інтернет-магазинів швейцарських годинникових брендів в Росії. Сподіваємося тепер вибрати найбільш підходящий саме вам, не складе труднощів.