Топ найстрашніших музеїв і замків світу

Історія людства, на жаль, багата випадками прояву жорстокості, яка доходить до кровожерливості. І скільки б ми не кричали про гуманність і справедливості, щомиті на Землі відбуваються акти насильства.

Про прояви людської жорстокості можна складати нескінченні списки і рейтинги. Одним з таких рейтингів стала 10 найстрашніших музеїв і замків світу.

Отже, на першому місці розташувався чеська музей Костніце. Свого часу на місці цього музею розташовувалося місцеве кладовище. Після його закриття, з метою навести порядок, все скелети покійних, в тому числі в результаті чуми і війни, були звалені в підвал каплиці. Через 2 століття якийсь монах, в спробі забратися в приміщенні каплиці, звалив все кістки в шість пірамідні куп. Ще через 3 століття новий господар каплиці доручив оформлення каплиці майстру різьблення по дереву Ф. Рінту, який обробив всі наявні скелети і створив з них холоне душа інтер'єр з людських кісток.

Друге місце дісталося Музею Бісів в Литві . У музеї зібрані майже 2000 експонатів чортів, вкрай реалістично створених зі шкіри, дерева, кераміки та ін. Матеріалів. Ця колекція є найчисельнішою в своєму роді.

На третьому місці розташувався пам'ятник, що символізує провину білої людини перед темною расою: один з перших центрів торгівлі чорними рабами, замок Ельміна .Тісна, вузьке приміщення, з крихітним віконцем під самою стелею, кайдани і вузький прохід в стіні - прохід для навантаження рабів. І саме жахливий видовище - колодязь, де люди місяцями сиділи, в очікуванні своєї долі.

Четверте місце - Музей Тортур в Нідерландах . Музей, в XIII столітті що був казематом для катування в'язнів, являє собою найстрашніше збори робочого інвентарю екзекуторів. Перед очима постають найкривавіші картини і жорстокі тортури, до того ж, люб'язний гід докладно відповість на всі питання щодо застосування і призначенням тортур інструментів.

У столиці Італії перебуває найзагадковіший музей в світі - Музей покійних душ . Вхід в цей музей безкоштовний, однак, для його відвідування потрібно отримати дозвіл у священика. Музей наповнений експонатами, що мають пряме відношення до привидам. У музеї дозволено фотографувати, однак, ще нікому не вдалося розпечатати зроблені знімки.

Шосте місце - Замок Дракули в Румунії . Замок являє собою страшне видовище в готичному стилі. В одній з численних кімнат знаходиться величезна ложе, на якому, згідно з легендою, Дракула висмоктував кров зі своїх жертв. Насправді, граф ні вампіром, основою легенди послужила його кровожерливість до своїх слуг.

Сьоме місце - музей тортур на Мальті в Мдине . Музей зберігає безліч оригінальних середньовічних знарядь тортур і воскових персонажів, відтворює реалістичні картини жорстоких звірств.

Музей патологоанатомів і в Відні рясніє людськими органами і частинами тіла, і експонатами, що демонструють аномальні випадки людського розвитку і венеричні хвороби.Все, як то кажуть, натуральне, тому на вигляд вкрай непривабливо.

В музеї Гігієни в Санкт-Петербурзі немає єдиної тематики експонатів: тут і собака Павлова, і непрацюючі експонати кровоносних систем, і зубоврачевательное крісло з минулого, і, навіть, експонати статевих органів, що показують поетапний розвиток венеричних хвороб. Все, окремо, неприємне і що являє собою єдине огидне видовище.

В Замку Жахів в Лондоні зібрано всього потроху: експозиція пожежі в Лондоні, середньовічні камери і інструменти тортур, а також різні оглушливі шоу.