Топ-8 найнезвичайніших ресторанів світу

Гурманів в усьому світі приваблює не тільки якість і смак приготованих страв, а й місце, в якому їх подають. Неможливо не погодитися, що і смак буде відчуватися зовсім по-різному, якщо одне і те ж блюдо подадуть у вишуканому ресторані або на безлюдному острові. Тому ресторатори йдуть на певні ризики, відкриваючи свої заклади в абсолютно неймовірних місцях.

Материки і континенти знаходяться в незримою кулінарної боротьбі за право здивувати свого гостя і пробудити в ньому бажання випробувати ті ж емоції знову. Використання таких програм автоматизації, як R-keeper, дозволяє господарям закладів піклуватися більше не про облік, а про те, як урізноманітнити меню або вразити відвідувачів.

Європейська екзотика

Людство протягом останніх років активно бореться за те, щоб вживати в їжу здорові, вирощені самостійно продукти. У більшості закладів обслуговуючий персонал навряд чи надасть повну інформацію про те, де і яким чином вирощувалися фрукти або овочі для поданих страв. Однак цього не можна сказати про незвичайний ресторан De Kas Amsterdam в столиці Голландії. Тут гості можуть на власні очі побачити грядки з овочами і більш того, розташуватися за столиками прямо між ними. Соковитий помидорчик або хрусткий огірочок прямо з грядки - що може бути краще і корисніше?

Наступний ресторан - аж ніяк не демонстрація можливості використання дитячої праці, а лише черговий спосіб здивувати гостей.У голландському Kinderkookkafe страви можна замовити маленьким Кухарчуки, і подадуть їх також діти.

Якщо є бажання провести прекрасний вечір удвох, але не вдома, тоді варто поспішити забронювати один-єдиний столик на двох в фінському Kuappi Iisalmi . Він, а ще два стільці - все, що розташоване всередині приміщення.

В німецькому місті Рюдесхайм гурмани можуть пообідати в справжній в'язниці, тільки якщо готові дотримуватися всіх законів казенного установи. Ресторан Bollesje пропонує перед трапезою відчути себе як ув'язнений. Для цього у гостей знімають відбитки пальців, проводять невеликий допит, роз'яснюють, як несолодко їм доведеться в разі недотримання правил в'язниці і видають робу. Після чого можна покуштувати фірмовий коктейль. На пам'ять чековий принтер видасть кожному гостю чек з фірмовою символікою закладу.

По-американськи

Сполучені Штати, безсумнівно, викликають пряму асоціацію з фастфудами. Однак зрівнятися з величезними стейками в техаському Ranch Amarillo не може нічого. Американці, як відомо, люблять добре поїсти, але ще більше люблять, коли прийом їжі перетворюється в забаву. Гастрономічні поєдинки - просто невід'ємна частина життя в Штатах. Цей незвичайний ресторан пропонує сміливцям спробувати свої сили в поїданні на швидкість величезного стейка. Переможець за свій обід може не розплачуватися.

Зате бродвейський Ellen's Stardust дозволить відвідувачам стати учасниками цього мюзиклу в стилі 50-х років. Цією атмосферою просякнутий тут кожен куточок. Додатково до всього обслуговування здійснюють співаючі офіціанти.

В Кордильєрах Болівії розташувалося заклад, куди дістатися, щоб перекусити, не так-то просто. Chacaltaya ski resort розташований на висоті понад 5, 340 км.

А ті, хто з легкістю переносить поєднання делікатесів і адреналіну, зможуть насолодитися трапезою в незвичайному ресторані готелю Hilton , який розташований на Мальдівських островах. Заклад розташувався на глибині 5 м і має у своєму розпорядженні невеликим простором на сім пар гостей. Зате звідусіль буде видно підводний світ - акули та інші морські хижаки.