Топ-8 плюсів інвестування в ПАММ-рахунки

Бажання отримувати пасивний дохід періодично виникає у кожного, але чи є такий спосіб? Відповідь - однозначно "так". І це ПАММ-рахунок, куди можна вкласти кошти, як то кажуть, не докладаючи великих зусиль. В цілому це рахунок на зразок скарбнички, що об'єднує капітал довіреної керуючого (трейдера) і бажаючих заробити (інвесторів).

Суть полягає в тому, що трейдер укладає торговельні угоди на різних фінансових ринках, і при позитивному результаті отриманий прибуток пропорційно розподіляється між самим трейдером і всіма інвесторами. Всі тонкощі вибору брокера та керуючого ПАММ-рахунком ми розглянули в окремій статті: ПАММ інвестування.

Зміст:

 • 8 плюсів при вкладенні капіталу в ПАММ-рахунки
  • Плюс №1. Доступність
  • Плюс №2. Пасивність доходу
  • Плюс №3. Конфіденційність
  • Плюс №4. Прибутковість
  • Плюс №5. Вийти з ПАММ можна в будь-який момент
  • Плюс №6. Мінімізація ризиків
  • Плюс №7. Мінімальний депозит ПАММ-рахунки
  • Плюс №8. Страховка капіталу

8 плюсів при вкладенні капіталу в ПАММ-рахунки

Плюс №1. Доступність

Для того щоб вкласти капітал в ПАММ-рахунок, не потрібно захмарних сум для старту. Чи не буде потрібно і спеціальних знань про торговельну діяльність на біржі Форекс. Тут не враховуються такі параметри, як вік, соціальний стан, освіта, спеціальність. Це не зажадає повного занурення в роботу або постійного аналізу ринку, адже ці завдання покладені на довіреної керуючого.

Плюс №2. Пасивність доходу

Пасивний дохід, не віднімає часу - це відмінна перспектива для кожного, хто хоче бути незалежною, вільною. Для тих, хто шукає впевненість в майбутньому завтрашнього дня.

Плюс №3. Конфіденційність

Завдяки тому, що в нашій країні ринок Forex законодавчо не регулюється в плані оподаткування, можна спокійно заробляти, без страху, що держава забере частину прибутку.

Плюс №4. Прибутковість

Засоби, вигідно вкладені в ПАММ-рахунки, збільшать їх в рази більше за місяць, ніж банківський вклад за рік.

Плюс №5. Вийти з ПАММ можна в будь-який момент

Для кожного вкладника реально можливо в будь-який момент припинити участь в інвестуванні та забрати свій капітал. Таким чином, гроші будуть не просто лежати вдома, а зможуть працювати і примножувати себе. І в разі потреби можна їх забрати, причому більше, ніж було спочатку вкладено.

Плюс №6. Мінімізація ризиків

Як і в будь-якій справі існує можливість збитків, але вони будуть пропорційні частці вкладеного капіталу в ПАММ-рахунок. Спосіб додаткового зниження ризиків теж існує - розділити капітал і вкласти в кілька різних ПАММ-рахунків.

Скоротити час і збільшити прибуток допоможе "ПАММ-індекс", який відображає ПАММ-рахунки за індексами відповідно до критеріїв, сформованими брокером. Тут ризики збитків зведені до мінімального значення, так як вкладені кошти природним чином діляться між усіма вхідними в нього ПАММ з різними керуючими. У разі, коли один рахунок з такого ПАММ-індексу зазнає збитків, відповідно, прибуткові угоди з іншого тут же повертають баланс. Т. е. В результаті стартовий капітал все одно в плюсі.

Плюс №7. Мінімальний депозит ПАММ-рахунки

Ті, хто стикався з питаннями інвестування, знають напевно, що мало де можна вкладати невеликі суми грошей, але тільки не в ПАММ-рахунках. Тут стати інвестором можна від 100 $ або навіть менше.

Плюс №8. Страховка капіталу

Існують компанії-брокери з системою страхування інвестицій. Наприклад, той же ПАММ 2. 0 дозволяє керуючому при збитках компенсувати зі свого капіталу% втрати, попередньо обумовивши з інвестором його розмір.

ПАММ-рахунки - це прибуткові інвестиції без спеціалізованих знань, правда, що вимагають грамотного вибору керуючого ПАММ-рахунком. Від цілей і можливостей залежить оптимальний підбір таких рахунків, відповідно, приносити дохід вони також можуть по-різному!