Топ-5 корисних порад з написання продають текстів

Сьогодні писати текст, "вміють" все без винятку копірайтери. Та й порадами щодо правильного написання таких текстів рясніє весь інтернет. "Гуру копірайтингу" придумують все нові і нові геніальні стратегії, як можна залучити клієнтів за допомогою слів. Однак показники ефективності таких рад вельми сумні, особливо для тих, хто вже встиг заплатити за "чудо тексти", в надії на небувалий трафік і приплив нових клієнтів.

Підсумок співпраці з такими майстрами пера - витрачений час, гроші і ніякого результату. Вся справа в тому, що будь-які хитрощі не придумували "майстра копірайтингу" без дотримання п'яти простих правил створити якісний контент просто неможливо.

Корисна порада!

За послугою написання продають текстів, можна звернутися в SEO відділ розробника сайту. Для цього на сайті веб-студії створювала ваш інтернет-магазину знайдіть контакти відділу просування.

Зміст:

  • 1. Знайте свого клієнта
  • 2. Покажіть проблему клієнта
  • 3. Вкажіть на помилку
  • 4. Поділіться своєю історією
  • 5. Скажіть, що робити
    • Висновок

1. Знайте свого клієнта

Ніякі особливі прийоми і "продають слова" не допоможуть тексту перетворити слова в клієнтів, якщо його буде читати не ваша цільова аудиторія. У тексті повинно бути звернення конкретно до того, хто повинен стати вашим клієнтом.Якщо ви ведете інтернет-бізнес, то і текст повинен мати звернення до підприємців, які ведуть бізнес в інтернеті, наприклад: "Чи займаєтесь інтернет-бізнесом? Дізнайтеся зараз, як збільшити вдвічі кількість постійних клієнтів вже через місяць!".

2. Покажіть проблему клієнта

В першу чергу клієнт приходить до вас з тієї причини, що у нього є проблема, з якою він не може впоратися самостійно, або ж він хоче реалізувати своє бажання, і для цього йому потрібна ваша допомога. З цього випливає, що ваш текст повинен зачіпати потрібні почуття клієнта. Наприклад: "Як же полювання в зимові холоди, поніжитися на яскравому сонці! У нас є для вас хороша новина! Гарячі тури на Кіпр для гарячих вихідних!".

3. Вкажіть на помилку

Коли людина зазвичай шукає допомогу у вирішенні проблеми? Правильно! Коли у нього не виходить усунути проблему спаму! Покажіть, що ви знаєте, чому проблема не йде, і що саме потенційний клієнт робить неправильно, і ви завоюєте довіру. Головне не вказувати на помилку акуратно і без агресії.

4. Поділіться своєю історією

Людська сутність така, що ми звикли не довіряти пустим словам, нам потрібні докази. Історія з реальними іменами викликає більше довіри навіть ніж офіційні результати наукових досліджень. Тому включите в текст історію, в якій ви розповідаєте, як працювали над створенням послуги. Підкріпіте враження розповіддю інших людей, яким сподобався ваш товар або послуги.

5. Скажіть, що робити

Ось він, завершальний акорд в шедеврі під назвою продає текст! На цьому етапі клієнт вже практично весь ваш, залишилося додати тільки два штриха, які допоможуть йому зробити клік на кнопці "Купити" або "Замовити": обґрунтуйте ціну і дайте гарантію.
Ніяких секретів, як бачите, немає! Від продає тексту вас відділяло всього п'ять простих кроків.

Висновок

Для того, щоб текст, працював, потрібно мислити як клієнт і вирішувати поставлені перед ним завдання. Крім того, такий контент повинен розміщуватися в найкращому місці на сторінці сайту. Якщо вас не влаштовує поточний розміщення, зверніться в студію 5igorsk. ru і вам допоможуть змінити вигляд сторінок, або запропонують цікаві варіанти редизайну.