Топ-5 порад по підбору персоналу

Важко не погодитися з тим фактом, що діяльність будь-якого підприємства залежить не тільки від фінансових вкладень, грамотно організованій реклами, але ще і від правильно підібраного персоналу.

В даний час знайти висококваліфікованого співробітника в компанію непросто. І це не дивно, адже кожній людині, яка претендує на посаду, запропоновану роботодавцем, хочеться подати себе в кращому світлі. Тому, трапляються ситуації, коли під час підбору персоналу, надана інформація про співробітників не відповідає дійсності, в результаті, компанія втрачає дохід і довіру з боку клієнтів, партнерів.

Щоб виключити такі наслідки, слід дуже уважно підійти до вибору майбутнього працівника вашої компанії. Давайте спробуємо розібратися, як це зробити і на що звернути увагу?

Зазвичай, у великих компаніях, підбором персоналу займаються кадровики. А деякі фірми звертаються в кадрові агентства. Але далеко не у всіх є можливість звертатися до таких професіоналів і платити за це гроші. Найчастіше, керівник самостійно підбирає співробітників. Ось кілька порад для правильного підбору фахівців:

Зміст:

 • Підбір персоналу
  • 1. Подайте оголошення
  • 2. Розгляньте резюме
  • 3. Підготуйтеся до співбесіди
  • 4. Визначте мотивацію
  • 5. Запитайте рекомендації

Підбір персоналу

Зазвичай, у великих компаніях, підбором персоналу займаються кадровики.А деякі фірми звертаються в кадрові агентства. Далеко не у всіх є можливість звертатися до таких професіоналів і платити за це гроші. Найчастіше, керівник самостійно підбирає співробітників. Ось кілька порад для правильного підбору фахівців:

1. Подайте оголошення

Якщо у вас звільнилася вакансія і ви в пошуках нового співробітника, розмістіть оголошення в ЗМІ, інтернеті. У тексті оголошення вкажіть: посаду, на яку необхідний працівник, які якості в співробітниках ви вітаєте і інші нюанси.

2. Розгляньте резюме

Перед тим, як призначити співбесіду, попросіть кандидата надіслати вам резюме. Переглянувши запропоновані варіант, визначте основних претендентів.

3. Підготуйтеся до співбесіди

Призначте співбесіду. Підготуйте заздалегідь питання, пов'язані з обов'язками фахівців.

4. Визначте мотивацію

Важливо визначити рівень мотивації претендентів. Незважаючи на те, що дана процедура не з легких, все ж, постарайтеся дізнатися про плани людини після того, як він отримає бажану посаду. Від цього буде залежати розвиток вашої компанії. До того ж, зустрічаються кандидати, які хочуть попрацювати у вашій компанії короткий термін.

5. Запитайте рекомендації

Постарайтеся отримати рекомендації від попередніх роботодавців. Переконайтеся, що претенденти були хорошими працівниками. Також можна відвідати ресурс // the-people-talk. ru / і почитати відгуки компаній про співробітників, недобросовісних працівників.

Дотримуючись таких рад, ви зробите правильний вибір!