Топ-5 порад і способів завести машину в мороз

Форуми автомобілістів повні радами про те, як завести машину в мороз . Деякі з них відрізняються оригінальністю, наприклад, прогрівання за допомогою побутового (!) фена. Будемо реалістами: найкращою мірою є профілактика неприємностей. Нижче наведено 5 корисних порад, які допоможуть вам підготуватися до зими і зустріти її в «повній бойовій готовності».

  • Купуйте тільки якісне паливо. Зрозуміло, пропозиція купи ь паливо на тракторній станції в сусідньому селі дуже заманливо, але тільки не в зимовий період. Т. н. "зимове паливо", що з'являється на заправках з початку грудня, здатне стерпно працювати навіть при температурі -20 °. Хочете отримати ще більш надійну " їжу "для свого автомобіля - додайте в паливо аддікт, який продається окремо.
  • Як відомо, саме акумулятор є ключовим елементом, який забезпечує поставку в двигун необхідної для запуску енергії, тому ознайомтесь : кращі автомобільні акумулятори - рейтинг складено на основі численних відгуків автовласників. Якщо з дня на день очікується наближення сильних холодів, то має сенс зберігати акумулятор в теплі. Просто дістаньте його з машини і поставте в коридорі будинку. Попутно можна перевірити рівень його зарядки. Вся ця процедура займе лише кілька хвилин, зате шанси на те, що ви заведете автомобіль навіть у найлютіший мороз, значно підвищуються.
  • Навіть після всіх вжитих заходів автомобіль відмовляється заводитися? Головне - не піддавайтеся паніці. Запуск не повинен тривати більше 20 секунд. Після запуску повертаємо ключ в початкове положення, щоб втомлений акумулятор "відпочив" кілька хвилин. Не слід повторювати цю процедуру занадто часто, вона тільки погіршить стан акумулятора. Хорошим орієнтиром є швидкість, з якою провертається стартер.
  • Якщо у вас виникла проблема з акумулятором, то вирішити її вам допоможе будь-який проїжджав повз доброзичливий водій. Зазвичай люди не возять з собою кабелі, підключають до акумулятора, тому їх потрібно завжди тримати під рукою на всякий випадок. Якщо вам вдасться завести автомобіль таким способом, то ви можете їхати спокійно. Єдина порада - не варто глушити двигун після того, як ви проїхали пару-трійку кілометрів до своєї роботи. Для того, щоб акумулятор повернувся до свого початкового стану, йому потрібно пропрацювати без перерв як мінімум годину.
  • Нерви і час можна врятувати використанням правильного зимового оснащення, яке слід купувати завчасно. Перед тим, як завести машину взимку , слід спочатку розморозити замок. У цьому вам допоможе спеціальний засіб. Ви можете зустріти поради про те, як розморозити замерзлу в замку вологу за допомогою запальнички, але подібні прийоми слід застосовувати лише у виняткових випадках. Для того щоб менше працювати скребком, використовуйте засоби для відтавання стекол. Водіям, які проживають в місцевості з постійними низькотемпературними зимами, рекомендується придбати електричне "ковдру", що зберігає акумулятор в теплі.Для захисту двигуна застосовуються спеціальні ковпаки. Що стосується блокових обігрівачів двигуна, то їх використання недоцільне, оскільки вони вимагають доступу до розетки.

Таким чином, якщо ви приймете всі доступні превентивні заходи, то взимку у вас не будуть постійно виникати питання про те, як завести машину в мороз . Зрозуміло, не кожному водієві будуть по кишені кошти (нерідко дорогі), які будуть використовуватися лише кілька місяців на рік, але саме вони дозволять вам водити автомобіль з комфортом, незалежно від пори року. Якщо ж ви проживаєте в холодній місцевості, то ці заходи просто необхідні.