Топ-5 маленьких геніїв зі світовою популярністю

В дітях майбутнє нації і всього світу. Якщо воно залежить від таких дітей, досягнення яких відомі в усіх куточках світу, можна не турбуватися - воно буде успішним і процвітаючим.

Зміст:

  • Кім Унг-Йонг
  • Грегорі Сміт
  • Ясвал Акрит
  • Махмуд Ваіль Махмуд
  • Аеліта Андре

Кім Унг-Йонг

Найстарший з геніальних дітей світу - уродженець Кореї Кім Унг-Йонг. Він народився в 1963 році, а вже до 1968 року знав три іноземні мови і досконало володів власним. У віці трьох років він став слухачем в місцевому університеті, де провчився 3 роки. Обдарованого хлопчика помітили в НАСА, де він працював з 7 років. Кім переїхав в США і пропрацював там до 80-х років. За цей час Унг-Йонг отримав ступінь доктора наук в галузі фізики. У Книгу Рекордів Гіннесса він потрапив як найрозумніша людина.

Рівень IQ корейського генія становить 210.

Уже 30 років Кім живе і працює на батьківщині. Він відмовився від роботи в престижному корейському університеті і вважав за краще менше славнозвісне навчальний заклад, де і читає лекції досі.

Грегорі Сміт

Американський вундеркінд народився в 1990 р Уже до двох років хлопчик добре читав, а до 10 років вступив до престижного університету. На сьогоднішній день молодий хлопець має в своєму активі 4 номінації на Нобелівську премію.

В різні роки з Грегорі зустрічався американський Президент Білл Клінтон і перший Президент Росії - Михайло Горбачов.

Ясвал Акрит

Наймолодший індійський хірург. Хлопчик з дивовижними здібностями лікаря народиться в 1993 році в Індії. Всесвітня популярність до нього прийшла в 7 років. У такому ранньому віці він допоміг дівчинці повернути рухливість руки без спеціальних інструментів і навичок. Його ровесниця обпекла руку і не могла поворушити пальцями. Юний Ясвал Акрит провів тоді свою першу операцію.

Сьогодні рівень IQ хлопчика становить 146, він вчиться в Chandigarh College на лікаря.

Махмуд Ваіль Махмуд

Каїрський хлопчик народиться в 1999 році в сім'ї з середнім достатком. З раннього дитинства батьки відзначали його дивовижні здібності до математики. І вже скоро він був визнаний самим розумним дитиною світу з коефіцієнтом рівня інтелекту 155. Його досягнення зафіксовані в Книзі Рекордів Гіннеса.

Махмуд з легкістю управляється з цифрами і за секунди в розумі вирішує складні математичні завдання.

Хлопчик за кілька років закінчив школу, і сьогодні його освітою займаються відомі комп'ютерні компанії, які пропонують йому індивідуальні програми.

Аеліта Андре

Сайт Аеліти Андре: // www. aelitaandre. com /

Австралійська малятко, що з'явилася на світ в 2007 році, вже до 9 місяців малювала абстракціоністських картини. До 5 років в списку її досягнень 2 персональні виставки і мільйон доларів, отриманий від продажу творів художнього мистецтва. За її особливий сюрреалістичний стиль роботи, маленьку Андре називають другим Джексоном Поллоком.