Топ-5 причин відмови банків у кредиті

Банки заманюють людей взяти кредит, обіцяючи дати його без довідок і поручителів. Досить просто прийти в будь-яке відділення банку і пред'явити паспорт. Скільки надій і планів валилося, коли кредитний фахівець повертав паспорт з відмовою. Щоб такого не сталося з вами, потрібно знати, що просто так кредит ніхто не видасть, банку завжди потрібні гарантії, що їхні гроші будуть повернені належним чином і в зазначені терміни.

Щоб не втрачати свій час, стоячи в черзі в банку, а в кінцевому рахунку почути відмову, пропонуємо ознайомитися з цією статтею і самим визначити, чи видасть банк кредит саме Вам?

Зміст:

 • Основні причини відмови банків у кредитах
  • 1. Недостатній рівень заробітної плати
  • 2. Погана кредитна історія
  • 3. Умисне введення в оману
 • Інші причини відмови
  • 4. Вік позичальника
  • 5. Відсутність постійної реєстрації

Основні причини відмови банків у кредитах

1. Недостатній рівень заробітної плати

Така проблема в наш час є досить актуальною, особливо коли справа стосується звернення до іпотечні банки. Вигідна іпотека видається тільки після ретельної перевірки платоспроможності клієнта. Багато роботодавців заради своєї вигоди виплачують своїм працівникам так звану "сіру" зарплату. Тобто за документами людина отримує невелику суму, але "на руки" йому видається сума набагато більше. Але в банку це довести не вийде, по всіх документах буде проходити саме та частина зарплати, яка вказана в ваших документах.Тобто, якщо, на думку банку, ви не в змозі погасити кредит, то він вам його не видасть. Єдиний вихід з цієї ситуації шукати роботу з повністю білою зарплатою.

2. Погана кредитна історія

Банк завжди перевіряє, чи брав раніше потенційний клієнт кредит в його банку чи ні, і якщо брав, то як він його погасив: сумлінно, не пропускаючи жодного платежу, або був не дуже хорошим клієнтом. Якщо ви в базі у даного банку перебуваєте що не дуже добросовісний клієнт, то він не видасть вам кредит на велику суму. Можна взяти кредит на невелику суму і погасити його без затримок, тим самим показавши, що ви можете бути дуже відповідальним клієнтом. Але якщо у вас немає часу доводити банку свої наміри по виплаті кредиту, то краще відразу звернутися в інший банк. Хоча навіть в цьому випадку гарантії у видачі вам звітного кредиту немає ніякої, адже практично всі найнадійніші банки Росії здають інформацію про своїх клієнтів в так званий Банк кредитних історій, де згодом будь-який банк може її подивитися.

3. Умисне введення в оману

Наявність судимості, звичайно, не потішить жоден банк, але спроба підробити довідку про судимість може спричинити і більш неприємні наслідки, ніж відсутність в ваших руках грошових коштів, виданих банком. Те ж відноситься до довідками про заробітну плату.

Інші причини відмови

4. Вік позичальника

Це дуже неоднозначна причина відмови у видачі грошових коштів. Майже всі банки мріють про клієнтів середнього віку з уже сформованою кредитною історією (природно, хорошою), постійною роботою, квартирою і так далі. Але іноді гроші можуть знадобитися і пенсіонеру, і студенту, а їх вік зовсім не означає, що вони не зможуть виплатити його.Якщо ви знаходитеся в одній із цих груп, то вам варто просто пошукати банк, якого не збентежить ваш вік.

5. Відсутність постійної реєстрації

Тут можна застосувати той же рада: шукайте банки, які поставляться до вашої ситуації лояльно.

"Відмова в кредиті на вікових підставах, це дискримінація прав громадянина РФ. У такому випадку, клієнт може звернутися до юриста, що спеціалізується на кредитних спорах, - розповідає адвокат бюро адвокатів Заслін, Іголкін С. В. - Однак на практиці, виграти така справа буде вкрай складно. Розраховувати варто тільки на компенсацію моральної шкоди. Змусити банк схвалити вам кредит - суд не може. "